İstanbul'da Fal - Falcılar

ben bugun ankara turuncu da derman beye baktırdım. genel cümleler kurdu ve bir zaman dilimi söyledi. çıkardı bakalım! ortalama bir faldı.

bu kişininde bilgilerini bana mesajdan verir misiniz
3. olarak bu kişiye baktırıp 15 günlük fal orucuma başlıyım

soru cevap mı yapmıstı sana da siz sordunuz o mu cevapladı bakıp?

bu ablamızada baktırdım ne biliyim komşu teyze falı gibiydi ben nişanlıyım gayet mutluyum biraz için kötü olmuş evlilik istiyosun artık adım görmek istiyosun diyor yahu biz evlenelim diye hemen düşünmüyoruz biz takmıyoruz yıllardır bunu
ben sabit çalışıyorum memnunum işimden hem home ofis bazen iş yeri bana diyor 2 iş yapıcaksın artık kurtulup yaratıcı olcaksın. yani bilemedim önermem şahsen

sen genel olarak fal bakılamayanlardansın galiba

sen genel olarak fal bakılamayanlardansın galiba
bana eskiden binnazdaki serkan batu harici kimsenin falı çıkmadı ya. onunkide böyle gerçekten faldı yani patır patır söylüyodu bekleyip yaşıyodum başka baktırdıklarımdan çok böyle ucundan çıkanlar oldu onlarında tesadüf oldugunu düşünüyorum tamamen. çünkü bazı insanlara falda deniliyor ki 2 ay içinde adam sana döncek o sıra şansa döndü belki bilemeyiz erkeklerin aklı çok yönlü hani her kadınla boşa düştükce konusuyo zaten. o sıra sanada yazıyo dönüyor fal çıktı oluyor

işte zor fal bakılanlar grubundasın hem iyi hem kötü bu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…