İstanbul'da Fal - Falcılar

kızlar ben bu mersindeki adamı beğendim bana 2 kişi için niyetlenmişsin dedi bildi yani sdfghsdf küçük bir kızın var 2 yaşından da kücük felan dedi

Geçmişi biliyorlar zaten de gelecek kısmı sıkıntı. Ben de baktığım zamanlarda geçmişte olan hemen hemen her şeyi tutturuyordum. Hatta birine kaybettiği bilekliğin yerini tarif etmiştim. Gitti baktı dediğim yerde buldu :halay:

Yok mu hemen arayınca bakacak kimse ? Mersindeki yasar sonraya randevu verdi bende beklemek istemedim o yüzden baktirmadim .

Geçmişi biliyorlar zaten de gelecek kısmı sıkıntı. Ben de baktığım zamanlarda geçmişte olan hemen hemen her şeyi tutturuyordum. Hatta birine kaybettiği bilekliğin yerini tarif etmiştim. Gitti baktı dediğim yerde buldu :halay:
valla uygulamalardaki dandikleri de düşünürsek onlarca fal baktırdım, geçmişi bilen 1 ya da 2 dir. falcı olanlar geçmişi biliyor diğerleri zaten para için sallıyor sanırım. ama haklısınız, geleceği bilmedikten sonra aklımıza takılan ama cevap bulamadığımız konular dışında bir işe yatamıyor bilmeleri de.

kızlar yaşar ın telinin yazarmısınız özel mesajdan rica etsem baktırayım denizteacher denizteacher bir de serpilin numarasını rica etsem senden?
serpili de salla 2-3 falından sonra ben beğenmedim adana da gül var ona baktır oda tutarlı bi kadın ama azıcık atarlı. ayazağada bi kadın varmıs evinde bakıyo galiba ücretide ne verirsen seklinde dediler. ona bi haftasonu gidicem beğenirsem söylerim ama telde bakmıyormus

Kızlar ben dün gece yine güle baktırdım bilerek şirket hattımdan baktırdım tanımasın diye :KK70: yine tutarlı şekilde baktı, bence gülü deneyin 300 yapmış zaten falı bence ucuz en azından diğerlerine nazaran

gelecek zor arkadaşlar gelecek çıkarsa yaşarın yazarım ama gelecek zor. anda şahanedir bilmediğiniz şeyleri söyleyebilir. keşke gelecek bilen falcı önerebilsem size ama bulamadım. kendim baktırmadığım kimseyi öneremem. yaşara ben dönem dönem baktırırım epeydir.
merhaba yasar ın rica etsem telefon numarasını ve ücretini bana özelden atabilir misiniz?

X