İstanbul'da Fal - Falcılar

Kızlar ben şimdi Hülya’ya baktırdım tekrar. Ama bu sefer böyle senin üstüne okuma yapıyolar, o yüzden olcak şey olmuyo yoksa hemen olcak falan dedi. Beklemiyodum böyle bişey açıkçası, baktıranlar var mı başka ona?
evet bana da musallat var üstünde senin islerin o yüzden olmuyor dedi. beş yıl önce de büyü yapılmış bana. nazar da varmış bende ayrıca. uyduruyor ya inanma

kızlar bu kişiye baktırdımm. bi arkadaş mesaj yazmış eskiden konuşulan maria vardı çağırıp yüz yüze bakarım sadece diyodu o dedi ama bu kişi bana telefonda sesli kayıtla baktıı. ikisi aynı kişimi bilmiyorum çağırıp yüzyüze bakana baktırmadım ben daha önce. fala gelcek olursak ben aman aman beğenmedim. hayatım hakkında şeyler sordum şaşırdığım felan bişey demedi klasik faldı. ilişki için baktırırsaız da klasik şeyler söyler bence hani seviyo ama gurur yapmış gibi şeyler öyle düşünüyorumm.
heyecanla diğer kişiye baktırmanızı bekliyorum:) ama onda da benzer bir yorum yapacaksınız gibi bir düşüncem var maalesef.

heyecanla diğer kişiye baktırmanızı bekliyorum:) ama onda da benzer bir yorum yapacaksınız gibi bir düşüncem var maalesef.
bakalımmm bekliorummm inşallah yanıltır beni gelip şöyle dolu dolu süperdi felan diyebileyim :KK70: kaç yıldır o kadar falcı gördük ki artık sallayanı veya klasik fal diye aynı şeyleri diyenleri anlıyozzz

Kızlar ben şimdi Hülya’ya baktırdım tekrar. Ama bu sefer böyle senin üstüne okuma yapıyolar, o yüzden olcak şey olmuyo yoksa hemen olcak falan dedi. Beklemiyodum böyle bişey açıkçası, baktıranlar var mı başka ona?
aynısını bana da dedi hangi hülya bilmiyorum ama hülyalardan biri bana dedi dediği ritüelleri yapıyorum. dua sadaka vs... işe yaramazsa da yaramasın napayım kötü bişi yapmıyorum.

yazdı yazdı. sorulu cevaplı bakım yapmıstı sana da degil mi? bana öyle baktı ve bu fal degil bakım dedi. duayla bakıyorum dedi.
Ayla'ya dair daha çok kötü yorum okudum ben. Siz nasıl buldunuz acaba? Yorum yapanlar da zaten baktırı baktırmaz yapmış, gelecek ile ilgli bir şey henüz pek yok.

Ayla'ya dair daha çok kötü yorum okudum ben. Siz nasıl buldunuz acaba? Yorum yapanlar da zaten baktırı baktırmaz yapmış, gelecek ile ilgli bir şey henüz pek yok.
valla iki kişi çıktı deyince baktırdım ben. geleceğe dair bakım yaptı iyi kötü bir şey diyemem söylediklerini göreceğiz. burada 2 kişiye falı cıkmıs.

bakalımmm bekliorummm inşallah yanıltır beni gelip şöyle dolu dolu süperdi felan diyebileyim :KK70: kaç yıldır o kadar falcı gördük ki artık sallayanı veya klasik fal diye aynı şeyleri diyenleri anlıyozzz
beklediğim falcı abla tam bir şaka yani o kadar zor ki anlaşmak asla sorduklarıma cevap vermiyo kendi kendine yazıyo saçma sapan :KK70: daha fala başlayamadık bile saati tutturup

ben bugün yaşara randevu aldım. anda çok iyiydi bakalım. tak tak tak…susun o konussun. kısa ama etkili. ama gelecekte çıkıyor diyemem. Ne yazık ki. gelecek cıkan biri de var mı bulamadım…

Yl

Hayda Yaşar kim yahu? Nerede neye bakıyor?
tarot vs kart… Ama bence kart harici şeylerle bakıyor. mersinde bu arkadas. ben 6-7 aydır dönem dönem baktırıyorum. mesela ben bir akrabamızın durumunun ciddi oldugunu bilmezken o bana söyledi sonradan ögrendim. hatta akrabalık derecemi vererek su hasta gidici dedi. gecmisimi, tipimi vs bildi karsı tarafın tipini ruhsal halini, sizi aldatıp aldatmadıgı, anlık ve yakın zaman durumunu biliyor. yani an ve karsı tarafın yedigi-yemediği naneleri merak ediyorsanız vs. karsı tarafın dusuncesini bence baktırılır. ama gelecek tutmadı mesela yani vadesi tutmadı ihtimal var hala olabilir. zaten geleceği bilen olursa buraya kocaman puntolarla yazacagım

X