İstanbul'da Fal - Falcılar

ben Aynur'a baktırdım. İyi kötü bir şey diyemiyorum.Öyle bildiği, beni şaşırtan bir detay olmadı. Hayatımla ilgisiz, saçma şeyler de demedi ama,burda çok övülen falcılardan daha iyiydi bu konuda. İşten ayrılmak istediğimi bildi bi, çünkü işini seviyorsun kalmak istiyorsun diyen falcılar da olmuştu, bu da bir şey en azından. Vadeleri tutuyorsa eğer en yakın vade mart. Nisanda sonucu yazarım geleceğe dair. Ne tavsiye edebiliyorum, ne baktırmayın diyebiliyorum şu an. Umarım dediği gibi olur her şey.
Bende sizin gibi düşünüyorum ortadayım ama umut tacirliği yapmadı mesela bana bunu beğendim. Bana da mart nisan demişti umarım dediği gibi olur.

Arkadaşlar isteyene 1 yıldıznameci bir de tarotçu buldum numaralarını yazabilirim.

Tarotçuyu ben denedim. Kısa öz ama gayet iyi.
Yıldıznameciyi henüz denemedim çok övülüyor ama.

Tarotçu Yaşar
ve Yıldıznameci Süheyla

Acaba çok fal baktırmak olacak şeyin vadesini kaydırıyor mu?

Acaba biz bir şeyi çok takarak olacak şeyi olmaz mı ediyoruz?

Enerjiyi salsak daha mı iyi olur diyorum bazen…

Bir de şunu farkettim. Her falcı herkese olmuyor. Bana olan ötekine tutmuyor. Neden anlayamadım.
dediklerinize katılıyorum. serbest bırakma dedikleri şey sanırım, ayda yılda bir baktırıp unutmak lazım. Ben de pek çok kişinin biliyor dediği Zeynep'i para kaybı olarak görüyorum mesela ama beğeneni beğeniyor. Her falcı herkese olmuyor cidden, yorumlarım hepsi kötü değilse herkes 1 kere denenebilir diye düşünerek uçuk fiyatı olmayanları deniyorum arada. Umarım hepimiz kendi falcımızı buluruz.

İstanbul'da güncel bir falcı yok sanırım. Hep duyduğumuz isimler dönüp duruyor forumda da. Ben geçen gün birisini duydum, isim vs bilmiyorum. Bakırköy'de bir pasajda bakıyormuş kadın, cinleri varmış baktıran kişinin kulağına bir şeyler fısıldıyorlarmış. Ne kadar doğru ne kadar yalan bilinmez tabi, kulaktan kulağa. Ne isim var ne cisim

İstanbul'da güncel bir falcı yok sanırım. Hep duyduğumuz isimler dönüp duruyor forumda da. Ben geçen gün birisini duydum, isim vs bilmiyorum. Bakırköy'de bir pasajda bakıyormuş kadın, cinleri varmış baktıran kişinin kulağına bir şeyler fısıldıyorlarmış. Ne kadar doğru ne kadar yalan bilinmez tabi, kulaktan kulağa. Ne isim var ne cisim
Oda korkunc ya kim cesaret eder ki

kızlar Hülya abla kahve falında çok iyi anda bana bi tek o ve Fatma boşanacaksın demişti ve Hülya abla gerçekten biliyor hele bişey olduysa kesin biliyor benim bir önceki akşam görüştüğüm kişiyi her şeyi ile bilmişti bir kere işyerinde patronumla kavga ettim kavulmamam mucizeydi o kovulmayacaksın demişti ki öyle olmuştu
Hülya abla mı sahtekar çıktı? Neden

X