İstanbul'da Fal - Falcılar

arkadaşlar süleyha ablaya baktırdım. ben memnun kaldım çok ilginç şeyler bildi. ve ruhumu şifalandırmak ve enerjimi artırmam için tarifler verdi. annem babam için bile verdi. çok içten. biliyor, gayet de biliyor. bilmesine imkan olmayan şeyleri biliyor. siz bir şey söylemeden o bakıyor. kesin baktırın demiyorum ama gerçekten bana iyi geldi. hayatınızdaki tıkanıklıklar için doğal çözümler öneriyor, ufak tefek... bende fazlasıyla var tıkanıklık mesela. onun dediklerini uygulayacağım.
Merhaba, fiyatı ne kadar acaba?

Kızlar ben birinize Janset’in numarasını attım numaralarım silindi olan varsa atabilir mi

arkadaşlar süleyha ablaya baktırdım. ben memnun kaldım çok ilginç şeyler bildi. ve ruhumu şifalandırmak ve enerjimi artırmam için tarifler verdi. annem babam için bile verdi. çok içten. biliyor, gayet de biliyor. bilmesine imkan olmayan şeyleri biliyor. siz bir şey söylemeden o bakıyor. kesin baktırın demiyorum ama gerçekten bana iyi geldi. hayatınızdaki tıkanıklıklar için doğal çözümler öneriyor, ufak tefek... bende fazlasıyla var tıkanıklık mesela. onun dediklerini uygulayacağım.
Kesinlikle dualar falan veriyor. O kadar iyi bir insan onunla konuşurken kendini değerli hissediyorsun onlinea attığımız falcılardan daha iyi fiyatı da gerçekten makul

Kesinlikle dualar falan veriyor. O kadar iyi bir insan onunla konuşurken kendini değerli hissediyorsun onlinea attığımız falcılardan daha iyi fiyatı da gerçekten makul
Yıldızname için doğum saati gerekiyor mu ben bilmiyorum doğum saatimi :KK43:

Yıldızname için doğum saati gerekiyor mu ben bilmiyorum doğum saatimi :KK43:
yok canım gerekmiyor ana adı foto kendi adın soyadı da gerekmiyor. dogum tarihini verdim ama ben.

fiyatı 250. ben iyi hissettim, bildiği de çok şey oldu. iyi niyetli bir insan. mesela benim hiç haberim olmayan 2 şeyi bana söyledi. onun haricinde bilmesine imkan olmayan şeyler söyledi.

nasıl tarifler verdi ?

kız hiç bişey istemeden bakıyorsa herkese uyacak şeyler söylemiş olmasın aslansın kaplasın hep iyi şeyler hakediyosun gibi :KK70:

kız hiç bişey istemeden bakıyorsa herkese uyacak şeyler söylemiş olmasın aslansın kaplasın hep iyi şeyler hakediyosun gibi :KK70:
spesifik şeyler söyledi. bilmesine imkan yok. fal gurmesi oldum o kadarını da bileyim ayırayım yani. hatta gecmise dair verdiği tarihleri sanki biliyordu bilmesine imkan yok. ha ben kimseye kefil değilim. bana uyar ben beğenirim öteki sevmez.

spesifik şeyler söyledi. bilmesine imkan yok. fal gurmesi oldum o kadarını da bileyim ayırayım yani. hatta gecmise dair verdiği tarihleri sanki biliyordu bilmesine imkan yok. ha ben kimseye kefil değilim. bana uyar ben beğenirim öteki sevmez.
Merhaba bahsettiğiniz kişinin numarasını alabilir miyim

merhaba ben de iletişim bilgisi alabilir miyim

Arkadaşlar Süheyla hanıma baktırdım ama başarılı bulmadım açıkçası. Bir kaç aile ile ilgili nokta atışı oldu ama özel hayatımla ilgili a şunu bildi diyeceğim bir şey olmadı açıkçası. Gelecekle ilgili de pek bir şey söylemedi. Ritüeller de genelde nazara karşı vs. pek yapacağım şeyler değil. Uğraşamam yani kaya tuzu vs ile. tarzım değil açıkçası. Zaten üşengeç insanım :) Yani bana uymadı ama siz belki beğenirsiniz.

Şimdi Ayla'ya baktırdığım falın notlarını okudum 2 ay olmuştur sanırım baktıralı. Ve o süreçte dediklerini yaşamışım kısa vadede hep bilmiş. Erkek arkadaşımla konuşunca bana anlattıklarını kadın falında söylemiş hep. Üzerine çok fal baktırınca hiç fark etmemişim. Gelecekle ilgili diğer şeyler çıkar mı bilmiyorum, çıkarsa yazarım. Şaşkınım.
Ayla nın nosunu bana da atar mısınız?

Arkadaşlar Süheyla hanıma baktırdım ama başarılı bulmadım açıkçası. Bir kaç aile ile ilgili nokta atışı oldu ama özel hayatımla ilgili a şunu bildi diyeceğim bir şey olmadı açıkçası. Gelecekle ilgili de pek bir şey söylemedi. Ritüeller de genelde nazara karşı vs. pek yapacağım şeyler değil. Uğraşamam yani kaya tuzu vs ile. tarzım değil açıkçası. Zaten üşengeç insanım :) Yani bana uymadı ama siz belki beğenirsiniz.
kızlar dedim ben kimseye kefil değilim zaten gelecek yorumu çok yapıyor da demedim ama ben enerji temizliğine çok inanan hayatındaki blokajları kaldırmak isteyen biriyim o sebeple beğendim. bir de bana falında çok fazla spesifik şey bildi. benim bilmediğim 2 konuda da beni aydınlattı. sadece gelecekten bahsetsin diyenlere uymayabilir.

X