İstanbul'da Fal - Falcılar

ben kutaya baktırdım, beğendim. zaten falım da gelmişti iyi oldu. gecmis ile ilgili nokta atışları oldu. gelecek yorumları çok yaptı. işte en yakın tarih 4 ay icinde. olur mu hep birlikte bekleyip göreceğiz.

daha herkes yeni baktırdı ama kutayın dediklerinden çıkan oldu mu?
kendi yazdığımı çürütmeye geldim. Kutay bana hep olmuş seyleri bilmiş arkadaslar. gelecegi çıkmadı. ve gecmisi olacak gibi söylemiş hep. olmadı yani güncellemek istedim

Baktırmak istediklerim;
-Gülnur-Eskişehir
-Kadriye-Alanya (Eskişehir)
-Nagihan-Bursa
-Elmas-Kıbrıs
-Hülya- İstanbul (Yıldızname)
hiçbirinin de telefonu yok Falcı Elmas hariç. O da sadece yüzyüze bakıyormuş.Kıbrısa gidemem sırf fal için. Sitede araştırdım en iyi bakanlar bunlarmış. Geri kalanların çoğu fos...

Baktırmak istediklerim;
-Gülnur-Eskişehir
-Nagihan-Bursa
-Elmas-Kıbrıs
hiçbirinin de telefonu yok Falcı Elmas hariç. O da sadece yüzyüze bakıyormuş.Kıbrısa gidemem sırf fal için. Sitede araştırdım en iyi bakanlar bunlarmış. Geri kalanların çoğu fos...
eskişehir kadriye hariç hiçbirini duymadım bu sitede eskişehr kadriyenın ısmı bır ara geçti ama aşırı populer olmadı nerden buldunuz bu isimleri hülya kimmiş istanbulda cafede mi evinde mi bakıyor ulaşırsan yardımcı olurmusun bızde baktıralım

ayla ya baktırdım bu arada ben anı fln bilemedi ,ztm aşkla alakalı değil önceliğim iş dedim işyeriyle ilgili bir durumlar vardı,kadın basladı eş durumunu anlatmaya ki söylediği şeyleer taaa 1.5 yıl oncesı bırkac konuyla alakalı suanki durum asla degıl ben dedım abla sen ıs yerımle alakalı ne goruyorsun artık konuyu souylemek zorunda kaldım o kdr sacmaladı kii bırebır ben durumumu anlattım oda sonrasında yorumladı gbı oldu olmadı dedım ya ksura bakmasın bu sekılde falcıyım dye gezınmesın suan ı bılemedı asla olmayan seyler urettı ! 1.5 sene onceyle alakalı bırkac bsy tutturdu ay bılmıyorum cok hayalkırıklıgı baska hıcbsy degıl asla beklentıye gırmetın bu kısıyle alakalı bence bakamadı cok net! adı ayla

eskişehir kadriye hariç hiçbirini duymadım bu sitede eskişehr kadriyenın ısmı bır ara geçti ama aşırı populer olmadı nerden buldunuz bu isimleri hülya kimmiş istanbulda cafede mi evinde mi bakıyor ulaşırsan yardımcı olurmusun bızde baktıralım
hülya yıldıznameci çok şey bilmiş bayağı bayağı harika bakıyormuş. seneler sonra çıkıyormuş. bu yazdıklarımın hepsi iyi. sitede aradım. ama telefonları yok.

Baktırmak istediklerim;
-Gülnur-Eskişehir
-Nagihan-Bursa
-Elmas-Kıbrıs
Hülya Hanım nerede bakıyor acaba? Cafe ya da ofisi var mıdır?

Kadriye yazın Alanya'da oluyor, kışın Eskişehir'de diye okudum ben de. Genel yorumlar iyi aslında neden bir anda baktırmayı bırakmış millet anlamadım, daha kötü falcıların ismi hala dönüyor oysa. Garip.🤷‍♀️

X