İstanbul'da Fal - Falcılar

Hülya abla arayınca açmıyor genelde cafeside çok yoğun olduğu için ben genelde mesaj atıyorum o dönüyor dediğim gibi bende çıkıyor varlıklarla bakıyor
Ama enerji meselesi tabi verme sebebim numarasını ben fal için çok saçma para saçtım size belki yararı olur sizlerimde önereceğiniz biri varsa bana yazın denerim

Ama enerji meselesi tabi verme sebebim numarasını ben fal için çok saçma para saçtım size belki yararı olur sizlerimde önereceğiniz biri varsa bana yazın denerim
Burdan ayla Zerrin Emine diye birilerine baktırdım son bir haftadır hiç birşey bilemediler fotoğraf istedi bi tanesi attım ama durumda genel şeyler var yani en azından evlenmiş boşanmış olduğu mu bilsinler karşıdaki adamın annesi yok annesine çok bağlı dedi bi tanesi

Canım sen karsiyaka belediyesinin yakınındaki hülyam cafe yi mi diyorsun? Orası kapandı diye duydum emin değilim ama annem ona on sene önce gitmiş beğenmediğini soyledi,ben hülya duman i aradığını düşünmüştüm

Canım sen karsiyaka belediyesinin yakınındaki hülyam cafe yi mi diyorsun? Orası kapandı diye duydum emin değilim ama annem ona on sene önce gitmiş beğenmediğini soyledi,ben hülya duman i aradığını düşünmüştüm
evet oradaki hülyam kafe… Peki annen oradaki Hülya hanıma mı baktırıp beğenmemiş?

Arzu bana da kısmen bildi ama dedikleri olmadı o şekilde,boş bir kadın olduğunu sanmıyorum onun.Zeynep'te sanırım ben falda konuşmadığım için bana sinir olmuş olabilir 😁
Zeynep: sevgilinizin incecik bıyığı var mı? Efkarlı efkarlı bakar mı?
Ben: hayır
Zeynep: Bak bu adam o kadar rezil olacak ki sana o kadar aşık ki sevgilin - sen sıska bir bayan mısın?
Ben: Hayır değilim
Zeynep: Şeyda Ceyda Dilek diye birini tanıyor musun?
Ben: Yok tanımıyorum
Zeynep: Sevgilinle çok güz....
Ben: şey benim sevgilim yok şuan
böyle ilerledi fal 😁
Hangi arzu

Bana ve yakın çevremde baktıran hiç kimseye çıkmadı Kamer. Benim durumu bilen Zeynep oldu. Bir de kısmen Arzu. Zaten yakında bir çok kişinin vadeleri geldikçe belli olur. Bir de bana Kamer çok emin konuşuyordu benim falım çıkar diye 😂 arkadaşlara da aynı şeyi demiş ama herkeste patladı. Senin arkadaşın da şanslı 2 kişiden biri olmuş.
Hangi Zeynep nerde

valla ben yoruldum cidden bu fal işinden durmadan sallıyorlar enerjimizi çekiyorlar. içim sıkıldı artık herseyden bildiğiniz bi dua var mı esma yada niyetinizi kabul kılan hayırlısı ile. bu ara çok duaya verdim kendimi ne zaman bu kadar darda kalsam rüyalarım hep yol gösteriyor bi şekilde. bir ara hz. yuşaya gitmiştim ama oraya da 3 kere gitmek gerekiyormuş galiba. böyle manevi olarak kendinizi güçlendirmek için ne yapıyorsunuz?

kızlar denizlideki hülya hanıma kahve falı baktırıyorum. biraz pahalı kahve için 550 tl. övmüşlerdi ben yeni baktırıyorum. iyi çıkarsa tavsiye edeceğim. (tabi anı geçmişi vs bilebilirse gelecek öngörüleri için faldan hemen sonra çıkmasını zaten beklemem:KK70: ) astroloji-tarot-kahve bakıyor.

kızlar denizlideki hülya hanıma kahve falı baktırıyorum. biraz pahalı kahve için 550 tl. övmüşlerdi ben yeni baktırıyorum. iyi çıkarsa tavsiye edeceğim. (tabi anı geçmişi vs bilebilirse gelecek öngörüleri için faldan hemen sonra çıkmasını zaten beklemem:KK70: ) astroloji-tarot-kahve bakıyor.
Arkadaşlar tatlı bir kadın. Önerileri kıymetli. Faldan ziyade üzerinizdeki olumlu-olumsuz enerji bakımı için gidebilirsiniz. Fal harici bir ücrete gerek yok önerileri için.

Bana herkese fal baktırma dedi. Size de bunu söyleyeyim dedim:)

Arkadaşlar isteyene 1 yıldıznameci bir de tarotçu buldum numaralarını yazabilirim.

Tarotçuyu ben denedim. Kısa öz ama gayet iyi.
Yıldıznameciyi henüz denemedim çok övülüyor ama.

Tarotçu Yaşar
ve Yıldıznameci Süheyla
Arkadaşın önerdiği Süheylayı denedim kızlar. Ben beğendim nokta atışı bildiği seyler oldu fiyatıda zaten makul 250 TL. Genel olarak iyiydi. asla kefil değilim😬

Burdan ayla Zerrin Emine diye birilerine baktırdım son bir haftadır hiç birşey bilemediler fotoğraf istedi bi tanesi attım ama durumda genel şeyler var yani en azından evlenmiş boşanmış olduğu mu bilsinler karşıdaki adamın annesi yok annesine çok bağlı dedi bi tanesi
nalçin zerrin mi?

emine hangi emine?

arkadaşlar süleyha ablaya baktırdım. ben memnun kaldım çok ilginç şeyler bildi. ve ruhumu şifalandırmak ve enerjimi artırmam için tarifler verdi. annem babam için bile verdi. çok içten. biliyor, gayet de biliyor. bilmesine imkan olmayan şeyleri biliyor. siz bir şey söylemeden o bakıyor. kesin baktırın demiyorum ama gerçekten bana iyi geldi. hayatınızdaki tıkanıklıklar için doğal çözümler öneriyor, ufak tefek... bende fazlasıyla var tıkanıklık mesela. onun dediklerini uygulayacağım.

X