İstanbul'da Fal - Falcılar

Arkadaşlar burası sadece tavsiye sitesi, kişiler kendi önlerini kapatmamak için böyle yorumlarda bulunuyor hoş değil baktırdım beğendim ve diğer arkadaşlarımla paylaşma gereği duydum öncesinde bende falcı arayışına girdiğim için… insanların önünü kapatma amaçlı çalışmalarda lütfen bulunmayın tavsiyem hala geçerlidir…
Bana yazar mısınız

Kizlar, hayatimin sokunu yasadin resmen. Demin bi siteden fal baktirayim dedim, kadin isimler sayarak her seyi bildi. Size yemin ederim, uyduruklu olucak dedim kendi kendime ama sok icindeyim. Hayatimi, hayatimdaki insanlarin isimlerini bildi. Ve size su kadarini soyleyeyim, benim instagram hesabin fake ve kapali, yani hicbir sekilde bakamaz edemez. Zaten sosyal medya hesabimda yok. Hala soktayim ve ellerim titriyor suan. Isteyen bana ozelden ulassin ama rica ediyorum buraya yazalim nasildi diye, paylasalim birbirimizle. Ve ozelden neler soyledi diye sormayin cunku herkesin ozeli var ama gercekten soktayim.
Bana da yazar mısınız ltfn💕

kızlar yazdıklarınıza dikkat edin :KK70:
birisi bana özelden mesaj yazmış demiş ki hiçbir falcıyı beğenmiyosun haklarını yeme sana yaranamıyorlar sen sorunlusun git tedavi ol jdskdsjkks
büyük ihtimal falcı veya onun bir arkadaşı :KK70: yeni bir hesapta değil ama 2 mesajı var
Ona neymiş , kendisi gidip tedavi olsun 😅

kızlar yazdıklarınıza dikkat edin :KK70:
birisi bana özelden mesaj yazmış demiş ki hiçbir falcıyı beğenmiyosun haklarını yeme sana yaranamıyorlar sen sorunlusun git tedavi ol jdskdsjkks
büyük ihtimal falcı veya onun bir arkadaşı :KK70: yeni bir hesapta değil ama 2 mesajı var
Zaten burda biiiir suru falci var üye olan, kendisi tedavi olsun.

Ben üç yıldır baktırıyorum, üç yıl önce buradan bulmuştum çok memnunum. Bana her zaman dedikleri çıkıyor verdiği zaman da tutuyor açıkçası. 50 tl ödüyorum ben ama dediğim gibi üç yıldır baktırıyorum dışarıya kaça bakıyordur bilmiyorum sormak lazım ama para göz biri değildir.
Merhaba, Yasemin ve Yeliz hanimin numarasını bana da yollayabilir misiniz acaba rica etsem?

Kizlar biri var ama ama çok zor bakıyor … ulaşırsanız mukenmel tavsiye ve sonuçlar alırsınız ama biraz nazli
Evet ben baktirmisim, BERBAT ÖTESI!!! Kizlar aman sakin baktirmayin, bende cahil gibi baktirmistim hatta yazmistim baktirmayin diye. Isler kesat herhalde Gamze hanim???

Son düzenleyen: Moderatör:
merhaba asmin cafe yağız ı cok öneriyorlar baktıran varmı yorum yaparmısınız vadeleri çıkıyıor mu

X