İstanbul'da Fal - Falcılar

Ya yağızın anına denk gelirsen bakmak isterse bakıyor ama istemezse çok kötü sallıyor. Ben ilkinde baktırdım beğendim 2. falı o kadar berbattı ki para bile ödemedim tartıştım.
Asmin cafeye gideceksen Demete baktır. Ondan genelde memnunlar. Ben beklerken 2-3 kişiyle sohbet ettim onlarda aynı yorumu yapmıştı, spesifik şeyleri bildiği çok olmuş.
cuma günü gittim yağız için aradım gelin dediler bakın dedim ben zar zor izin alabiliyorum boşluk yaratabiliyorum eger dedım cook beklıyceksem baska zxmn gelıyım çocuğum var vs ,yok yok gelin dedi telefondaki çocuk, oraya gittim sırada 14 kişi var 1 saat 20 dka beklersınız en az dedı yanı tartışmamak için kendimi zor tuttum nedr bu yağızz furyası!! balon gbi söner belli süre sonra saat aksam 6 dan sonra 14 kişiye baksam benim bilme olasılığım ne ? yok ya vazgectım zehra ablaya girttim paşa paşa kadınlar kahvesi ohh mis gbide baktı memnun kaldım

cuma günü gittim yağız için aradım gelin dediler bakın dedim ben zar zor izin alabiliyorum boşluk yaratabiliyorum eger dedım cook beklıyceksem baska zxmn gelıyım çocuğum var vs ,yok yok gelin dedi telefondaki çocuk, oraya gittim sırada 14 kişi var 1 saat 20 dka beklersınız en az dedı yanı tartışmamak için kendimi zor tuttum nedr bu yağızz furyası!! balon gbi söner belli süre sonra saat aksam 6 dan sonra 14 kişiye baksam benim bilme olasılığım ne ? yok ya vazgectım zehra ablaya girttim paşa paşa kadınlar kahvesi ohh mis gbide baktı memnun kaldım
Zehra hanma telefonla baktırabiliyor muyuz acaba

Ya yağızın anına denk gelirsen bakmak isterse bakıyor ama istemezse çok kötü sallıyor. Ben ilkinde baktırdım beğendim 2. falı o kadar berbattı ki para bile ödemedim tartıştım.
Asmin cafeye gideceksen Demete baktır. Ondan genelde memnunlar. Ben beklerken 2-3 kişiyle sohbet ettim onlarda aynı yorumu yapmıştı, spesifik şeyleri bildiği çok olmuş.
demeti daha once de söylemişlerdi. online bakıyor mu acaba baktırayım da yorum yazarım buraya

ben baktırdım demete. çok etkilenmedim aslında. daha once ankarada sevda ve gulcana baktırmıştım onlar daha etkileyici gelmişti. hatta ufak bir detay da yasadım. bakalım aynı tarihleri verdiler. beğenen var mı bilmiyorum?

ben baktırdım demete. çok etkilenmedim aslında. daha once ankarada sevda ve gulcana baktırmıştım onlar daha etkileyici gelmişti. hatta ufak bir detay da yasadım. bakalım aynı tarihleri verdiler. beğenen var mı bilmiyorum?
by Ankara Sevda ve Gülcan nerededir acaba? Ankara'da yüzyüze baktırmak isteyrn arkadaşlarım var da, memnun kaldıysanız bi gitsinler.

zaten oranın sahibi diyebiliyorum ekstra falcılar var ama asıl oranın sahibinin karısı ya da sevgilisiydi sanırım yıllar önce öyleydi

ben kaldım, arkadaslarda beğendi. daha once baya beğenen olmuş ben de o yorumlardan buldum. tabi bakalım cıkacak mı? ben online baktırdım.

evet evim cafe diye çıkıyor
bende online baktırmak istiyorum daha önce hiç denememişim bu kişiyi bana bilgi verir misiniz nasıl ulaşabiliriz. mesaj attım size

yaa? cıktı mı peki?
yani kötü bir falcı diyemem dediği şekilde olmadı bir şeyler ama anlıkta iyiydi diye hatırlıyorum. bi 6 7 yıl öncesinden gidiyodum ben tam ne dediğini hatırlamıyorum ama haftada 1 2 kere uğruyodum ona. zaten fincan ve tarot aracı onun için bahane yani bende bi süre sonra bakmadan kenara koyuyo öyle bir seyler söylüyodu

yani kötü bir falcı diyemem dediği şekilde olmadı bir şeyler ama anlıkta iyiydi diye hatırlıyorum. bi 6 7 yıl öncesinden gidiyodum ben tam ne dediğini hatırlamıyorum ama haftada 1 2 kere uğruyodum ona. zaten fincan ve tarot aracı onun için bahane yani bende bi süre sonra bakmadan kenara koyuyo öyle bir seyler söylüyodu
anı bilmesi de güzel gerci gelecegi bilseydi çok iyi olurdu. peki hatırlıyor musunuz yakın zaman andan hemen sonrası icin zamanı çıkar mıydı?

anı bilmesi de güzel gerci gelecegi bilseydi çok iyi olurdu. peki hatırlıyor musunuz yakın zaman andan hemen sonrası icin zamanı çıkar mıydı?
ben hep anlık gidiyodum gerçi o yüzden olabilir o dönemde birisi için gidiyodum hisleri var falan diyodu hatta sevgilisi varken doğum gününde özelden aramıştı beni ama gelecek için şu şu olcak diye net bir şeyden ziyade barışabilirsiniz sevgi var falan diyodu sonrasında ikimizde koptuk gittik tamamen

ya
ben hep anlık gidiyodum gerçi o yüzden olabilir o dönemde birisi için gidiyodum hisleri var falan diyodu hatta sevgilisi varken doğum gününde özelden aramıştı beni ama gelecek için şu şu olcak diye net bir şeyden ziyade barışabilirsiniz sevgi var falan diyodu sonrasında ikimizde koptuk gittik tamamen
ben sevgili yaptığı için çok kızgındım ümidimi kestim sonradan tamamen

@jpgrenouille Bende gecmis ve su anla ilgili birçok seyi bildi Rita bugün baktırdım, ama gelecekle ilgili iliski anlamında o kadar olumsuz konuştu ki moralim inanilmaz bozuldu. Sizde gelecekle ilgili söyledikleri cikti mi? Gecmisi ve ani bu kadar bilince gelecek de çıkar heralde diyo insan ondan bi sormak istedim tecrübesi olanlara
Ben ona hiç baktirmadim ama Rita çok olumsuz bakıyor genelde

Ya peki ben sunu anlamıyorum: Ben bu kadına ilk defa baktırdım, ve gecmis ve su anla ilgili o kadar çok şey bildi ki! Fakat gelecekle ilgili iliski anlamında baya olumsuz konustu hem de çok kendinden emin bi sekilde. Ama simdi sizin yorumları da okuyup rahatlıyorum genelde herkese olumsuz söylüyo ama cikmiyo falan yazilmis. Ama o zaman gecmisi ve ani nasıl bu kadar detaylarıyla tutturabildi?
Geleceği hiç bilemiyorlar ki .
Geçmişte de zaten genel şeyler söylüyorlar bence herkese uyar yani .
Beni gerçek anlamda şaşırtan Muzo oldu şimdiye kadar o kadar çok şey bildi ki spesifik çok şaşırdım.
Adamın memleketini bile bildi ben bile unutmuştum.
Çok ilginçti.
Geri kalanı herkese uyan cinsten dengesiz tutarsız ciddi ilişkiden kaçan vs .
Bunlar herkese uyar uymasa bile öyle farz ederiz geçeriz yani .

X