İstanbul'da Fal - Falcılar

Olumsuz bir faldi. Cikmamisti bana. En ufak cikan bir seyi bile olmadi. Gecen yil nisanda baktirmistim.
jpgrenouille jpgrenouille Bende gecmis ve su anla ilgili birçok seyi bildi Rita bugün baktırdım, ama gelecekle ilgili iliski anlamında o kadar olumsuz konuştu ki moralim inanilmaz bozuldu. Sizde gelecekle ilgili söyledikleri cikti mi? Gecmisi ve ani bu kadar bilince gelecek de çıkar heralde diyo insan ondan bi sormak istedim tecrübesi olanlara

Ben Rita'ya tekrar fal baktırdım. Bu zamana kadar kimi sorsam olmayacak tarzında konuşan Rita, eğer şu şu hatalarını düzeltirsen bu kişiyle olur dedi ve gerçekten iyi birini bulmuşsun dedi. Kişinin karakter özelliklerini, mesleğini, benim sağlık sorunumu, gelecek planlarımızı ve bazı sorunlarımı şak diye doğru söyledi.
Tuttu mu peki geleceğe dair söyledikleri?

Kızlar çok kötüyüm nolur kriz gibi bir şey yaşıyorum bana anı bilen ne yaptığını ne düşündüğünü karşı tarafın birini söyleyin Rita’ya baktırdım ama artık yüz Kere baktırdığım için kanka olduk yorum katıyor tatmin olmuyorum nolur bana birini önerin yalvarıyorum
Merhaba, ritalin dedikleri cikti mi sana peki?

jpgrenouille jpgrenouille Bende gecmis ve su anla ilgili birçok seyi bildi Rita bugün baktırdım, ama gelecekle ilgili iliski anlamında o kadar olumsuz konuştu ki moralim inanilmaz bozuldu. Sizde gelecekle ilgili söyledikleri cikti mi? Gecmisi ve ani bu kadar bilince gelecek de çıkar heralde diyo insan ondan bi sormak istedim tecrübesi olanlara
Cikmadi, “su an baskasiyla evlenmeyi dusunuyo, sen aklina bile gelmiyosun vs vs” dedigi adamin aslinda hic oyle durumlarda olmadigini kendisinden duydum aylar sonra, yani itiraf etti. O ara bana sehir degistiriceksin tasinicaksin diyip durmustu ama oyle de olmadi. Rita boooombos bir falcidir benim icin.

Geçmiş konusunda nasıl Rita. Ve duygu denizin geçmişte yaşanmışlıkla bildiği şeyler oldu mu sizlere kızlar

Bana ilişki dışında olumlu konuştuğu hemen olacak dediği bir konu vardı olumlu olmasına rağmen ben istemiyordum çünkü zamanı değil benim için ve o olmadı.
Ilişkide de dediğinin tam tersi oldu.
Neden herkese yeni biri görüyor onu anlamadım. Tuhaf
Ritalin gelecekle ilgili dedikleri cikti mi size?

Kızlar bu Ritanin söylediği harflerdeki kişiyle olmadı baslamadan bitti daha doğrusu ben bugün istemediğimi beklediğimi bulamadığımı yazdım mesaj olarak yani harfler uydu ama o kişiyle gitmedi hayırlısı olsun .Bir de rita bana işle ilgili birsey soylemisti yakın vade demişti o da olmadı olursa yazarım..
Merhaba, sonuc olarak ritanin size gelecekle ilgili dedikleri cikmadi mi?

ritadan çıkmayan fal haberi getirdim 😁 ayrılık görüp asla flörtten öteye gitmez dediği iki kişi evleniyor. flört değiliz sevgiliyiz diye düzeltince değilsiniz demişti. patladı. herkese olumsuz gördüğünü konuşmuştuk zaten forumda
Yaa gercekten böyle bişey oldu mu? Bana da çok olumsuz konustu iliski konusunda, çok moralim bozuldu o yüzden, ve çok emindi kendinden, hatta üzüldü falan halime

olumlu konuştuğu olumsuz oldu olumsuz konuştuğu olumlu oldu .cikmadi. ustelik olumsuz konustugu konu için asla olmaz imkanı yok asla asla asla diye iddialiydi ve 2 ayda tam tersi oldu🤣
Ya peki ben sunu anlamıyorum: Ben bu kadına ilk defa baktırdım, ve gecmis ve su anla ilgili o kadar çok şey bildi ki! Fakat gelecekle ilgili iliski anlamında baya olumsuz konustu hem de çok kendinden emin bi sekilde. Ama simdi sizin yorumları da okuyup rahatlıyorum genelde herkese olumsuz söylüyo ama cikmiyo falan yazilmis. Ama o zaman gecmisi ve ani nasıl bu kadar detaylarıyla tutturabildi?

Ya peki ben sunu anlamıyorum: Ben bu kadına ilk defa baktırdım, ve gecmis ve su anla ilgili o kadar çok şey bildi ki! Fakat gelecekle ilgili iliski anlamında baya olumsuz konustu hem de çok kendinden emin bi sekilde. Ama simdi sizin yorumları da okuyup rahatlıyorum genelde herkese olumsuz söylüyo ama cikmiyo falan yazilmis. Ama o zaman gecmisi ve ani nasıl bu kadar detaylarıyla tutturabildi?
Cinleri vardır vs takılma bu kadar

merhaba asmin cafe yağız ı cok öneriyorlar baktıran varmı yorum yaparmısınız vadeleri çıkıyıor mu
Ya yağızın anına denk gelirsen bakmak isterse bakıyor ama istemezse çok kötü sallıyor. Ben ilkinde baktırdım beğendim 2. falı o kadar berbattı ki para bile ödemedim tartıştım.
Asmin cafeye gideceksen Demete baktır. Ondan genelde memnunlar. Ben beklerken 2-3 kişiyle sohbet ettim onlarda aynı yorumu yapmıştı, spesifik şeyleri bildiği çok olmuş.

X