İstanbul'da Fal - Falcılar

Kizlar, hayatimin sokunu yasadin resmen. Demin bi siteden fal baktirayim dedim, kadin isimler sayarak her seyi bildi. Size yemin ederim, uyduruklu olucak dedim kendi kendime ama sok icindeyim. Hayatimi, hayatimdaki insanlarin isimlerini bildi. Ve size su kadarini soyleyeyim, benim instagram hesabin fake ve kapali, yani hicbir sekilde bakamaz edemez. Zaten sosyal medya hesabimda yok. Hala soktayim ve ellerim titriyor suan. Isteyen bana ozelden ulassin ama rica ediyorum buraya yazalim nasildi diye, paylasalim birbirimizle. Ve ozelden neler soyledi diye sormayin cunku herkesin ozeli var ama gercekten soktayim.
biraz önce ben de baktırdım biraz kısaydı falı. yeğenlerimin ve kardeşlerimin adını bilmesi elbette ilginçti ama nüfustan şurdan burdan bakar mı bilmiyorum. iyice şüpheci olduk.

biraz önce ben de baktırdım biraz kısaydı falı. yeğenlerimin ve kardeşlerimin adını bilmesi elbette ilginçti ama nüfustan şurdan burdan bakar mı bilmiyorum. iyice şüpheci olduk.
bir de hangisine baktirdin? merveye mi? simdi burda isimleri de gecti 130dan 1300e cikmadan baktirmak lazim baktiricaksak :KK70:

analizleri nasıldı ?
diğer falcıların söylediği şeylerdi mesela fal sepetinde duygu deniz ile aynı şeyleri aşağı yukarı. yeğenimin yıllar sonra bir tehlike yaşayacağını vs söyledi ismini vererek. kısa vadede 2-3 hafta uzun vadede 1 yıl verdi. bakalım vadeleri çıkarsa yazarım. ama fal kısa olduğu için çok tatmin olmadım ailevi konularda çok ilgimi çekmez esasen. daha ayrıntılı ama pahalı falları varmış. vadeleri çıkarsa onlardan baktırırım.

analizleri nasıldı ?
Baktırdım ben lakin bence tutarsız bir faldı
İsim bende de bildi ama bu çok önemli değil bence
Zira ilk öngörüsü bir kaç satır sonra değişiklik gösterdi
Çelişik bir faldı diyeyim
Baktırmayan da baktıran da bir şey kaybetmez
Bu arada bulunduğum ilden bir ilçe adı vermiş ama sonrasında yazdığı şeyin çıkacağını sanmıyorum

isim ve ilgili yer dışında bir şey tutrurmadıysa biraz şüphe ettim ben. cidden bir kurumda tanıdık falan olmasın, kurumu geçin bir ara seçmen bilgileri çalınmıltı zaten artık her leyi bulmaları çok kolay yaö
valla falı beni çok şaşırttı diyemem açıkçası, isim soy isim doğum tarihi ve anne adı alıyor. dediğin gibi bir yerden bakmış olabilir.

arkadaşlar bir de bana işlem teklif etti ama yüzyıl yalnız kalacağımı bilsem yine de yaptırmam böyle bir şeyi.
Baktırmamak için bir sebep , bu arada yaseminsah hanım siz direkt yurtdışında doğduysanız ve mavi kartınız yoksa bilemem ama ben de yurtdışına master için gelmiştim 3 yılı geçti ve konsolosluğa sonradan geldiğinizi bildiriyorsunuz ve benim Şuan e devletimde hangi ülke hangi şehirde yaşadığım biliyor eğer Mavi kartınız varsa da biliniyor

Baktırmamak için bir sebep , bu arada yaseminsah hanım siz direkt yurtdışında doğduysanız ve mavi kartınız yoksa bilemem ama ben de yurtdışına master için gelmiştim 3 yılı geçti ve konsolosluğa sonradan geldiğinizi bildiriyorsunuz ve benim Şuan e devletimde hangi ülke hangi şehirde yaşadığım biliyor eğer Mavi kartınız varsa da biliniyor
Son olarak da şunu söylemek istiyorum , bu falcılar iyice saçmaladı. Madem o kadar mükemmel öngörüleri var bana nüfus ya da adres bilgisi vereceğine kim için baktırıyorum onun adını versinler . Böyle insanların sosyal medyalarında , sızmış ya da tanıdık vasitasıyla nüfus bilgilerini saymakla fal olmuyor. Oldu olacak tc kimliğimizi de verelim daha rahat olur onlar için

bende baktırdım begendim 150 tl olana baktırdım bütün isimleri vermiş dedim nüfus müdürlüğünde mi calısıyosunuz dedim güldü dei ki orda calışsak bile kafamıza göre acıp bakamayız dedi..bana bi tarih verdi artık o cıkarsa denerim tekrardan aileyle ilgili de baya diyo bazı dediği şeyler ilgimi cekti

kızlar ben öğleden sonraya randevu almıştım baktırıyım söylerim :KK70: ama okuduktan snra şu geçenlerde olan erzurumlu hırsız vardı ya nüfustan bakıp söylüyodu onun gibi bişey olabilir mi diye düşündüm :KK70:
laf ağzımdan çıktı dün denicem bakalım yazarımm

X