İstanbul'da Fal - Falcılar

Kizlar, Kamer patladi diye anlatmistim ama insanlara islem teklif ediyormus, dikkatli olun. Bi kac kisi anlatti bunu bana. Sonra donmuyormus geri telefonlara parayi verdikten sonra, cevap vermiyormus. Olay dolandirici Yelda'ya benzemesin. Zaten oyle islemler hem yalan, hem cok tehlikeli.
Merhaba. Bana teklif etmedi ben ettim ama kabul etmedi.. fakat işlem çok yaptırmış biri olarak diyorum sakın sakın inanmayın. Hepsi yalan dolan bir anlık çaresizlik ve hırsla giriyorsunuz manipüle ediliyorsunuz ama sonu hüsran para kaptırmak isteyen bu işlere girsin girmeseydim şu an bir arabam vardı

Merhaba. Bana teklif etmedi ben ettim ama kabul etmedi.. fakat işlem çok yaptırmış biri olarak diyorum sakın sakın inanmayın. Hepsi yalan dolan bir anlık çaresizlik ve hırsla giriyorsunuz manipüle ediliyorsunuz ama sonu hüsran para kaptırmak isteyen bu işlere girsin girmeseydim şu an bir arabam vardı
Ay cok gunah ya nasıl yaptırıyorsunız Boyle seyler .
Cok asıktım sevgılıme aylarca bekledim o kadar haksızlıga ugradim bır kere bıle Boyle bir şey yapmak aklıma gelmedi Allah korusun.
İradesıne müdahale edıyorsunuz ınsanların.
Cok büyük günah .
Bu sevgı degıl ask değil bu hırs .
Boyle seyler yapanlara yazıklar olsun

Ay cok gunah ya nasıl yaptırıyorsunız Boyle seyler .
Cok asıktım sevgılıme aylarca bekledim o kadar haksızlıga ugradim bır kere bıle Boyle bir şey yapmak aklıma gelmedi Allah korusun.
İradesıne müdahale edıyorsunuz ınsanların.
Cok büyük günah .
Bu sevgı degıl ask değil bu hırs .
Boyle seyler yapanlara yazıklar olsun
Haklısınız. Ama çok dindar biri değilim. Bu arada fal baktırmakta çok çok büyük günah. Fakat şeyin acısıyla işte insanın gözü dönüyor. İyi ki tutmadı böyle şeyler. Zaten tövbe ettim. Umarım Allah beni affeder. Bu tamamen benimle Allah arasında. Sadece uyarmak istedim. Her koyun kendi bacağından asılır. Başka biri de fal baktıran kişilere yazıklar olsun der , tamamen hayat tarzı meselesi.

Haklısınız. Ama çok dindar biri değilim. Bu arada fal baktırmakta çok çok büyük günah. Fakat şeyin acısıyla işte insanın gözü dönüyor. İyi ki tutmadı böyle şeyler. Zaten tövbe ettim. Umarım Allah beni affeder. Bu tamamen benimle Allah arasında. Sadece uyarmak istedim. Her koyun kendi bacağından asılır. Başka biri de fal baktıran kişilere yazıklar olsun der , tamamen hayat tarzı meselesi.
Fal baktırmak günah ama buyu yapmak çok büyük gunah .
Bır insanın ıradesıne gırıyorsun .
İkısı Cok farklı .
Belki hayatı basla yere gıderken sen o hayata müdahale ediyorsun sırf kendı ıhtırasların yuzunden .
Iyı kı tutmamıs .
Adam beni ıstemıyorsa buyuyle benle olsa ne olur ıstemem .
Kendı isterse gelsın .
Fal baktırmak gunah evet ama en azından kimseye zararı yok

İkısı Cok farklı .
Belki hayatı basla yere gıderken sen o hayata müdahale ediyorsun sırf kendı ıhtırasların yuzunden .
Iyı kı tutmamıs .
Kendı isterse gelsın .
Ok

Evet kesinlikle cok yalan. Para tuzagi hepsi. Insan caresizlikten inaniyor iste maalesef, hepimiz insaniz. :KK43:

İkısı Cok farklı .
Iyı kı tutmamıs .
Kendı isterse gelsın .
Zaten gercek büyünün sonunda insan ya deliriyor, ya müsallattan kurtulamiyo, ya da daha kotu seyler oluyor intihar gibi. "Keske yapmasaydim" programinda dinledim, bu islemi yapanlar para ustune para istiyorlar cunku o tur islemlerin zamani doluyor ve yenilemek lazimmis, sonra tehdit ediyorlarmis göndermezsen parayi hepsine anlaticam diye. Cunku karsi tarafin bilgileri falan hepsi veriliyormus. Allah uzak etsin!!! Ahiretimizden olmayalim.

Kizlar, hayatimin sokunu yasadin resmen. Demin bi siteden fal baktirayim dedim, kadin isimler sayarak her seyi bildi. Size yemin ederim, uyduruklu olucak dedim kendi kendime ama sok icindeyim. Hayatimi, hayatimdaki insanlarin isimlerini bildi. Ve size su kadarini soyleyeyim, benim instagram hesabin fake ve kapali, yani hicbir sekilde bakamaz edemez. Zaten sosyal medya hesabimda yok. Hala soktayim ve ellerim titriyor suan. Isteyen bana ozelden ulassin ama rica ediyorum buraya yazalim nasildi diye, paylasalim birbirimizle. Ve ozelden neler soyledi diye sormayin cunku herkesin ozeli var ama gercekten soktayim.

Kizlar, hayatimin sokunu yasadin resmen. Demin bi siteden fal baktirayim dedim, kadin isimler sayarak her seyi bildi. Size yemin ederim, uyduruklu olucak dedim kendi kendime ama sok icindeyim. Hayatimi, hayatimdaki insanlarin isimlerini bildi. Ve size su kadarini soyleyeyim, benim instagram hesabin fake ve kapali, yani hicbir sekilde bakamaz edemez. Zaten sosyal medya hesabimda yok. Hala soktayim ve ellerim titriyor suan. Isteyen bana ozelden ulassin ama rica ediyorum buraya yazalim nasildi diye, paylasalim birbirimizle. Ve ozelden neler soyledi diye sormayin cunku herkesin ozeli var ama gercekten soktayim.
Hangi site kim bana atar mısjnız

Arkadaslar, herkes soruyor hangisine baktirayim diye. Ben ucuzunu sectim, su fali 130tl denemek icin. Bence sizde oyle yapin, begenmezseniz cok paraniz gitmez hic olmazsa. Ayrica Merve'ye baktirdim ben. Sanirim daha fazla falci var ama ben Merve'yi sectim.

X