İstanbul'da Fal - Falcılar

Kizlar aslinda keske ismimi baska soyleseydim ya. Boylelikle test etmis olurduk. Ya da anne ismini baska soyleseydim.

Kızlar böyle isim adres vs verenler bir yerden bilgi alıyor bu tip insanları şikayet etmek gerek

Ne biçim insan ya bunlar .
Hiçbir falciya soyadı vermeyin bu arada .
Su falı anne adıyla bakılır zaten.
Bu kadar takir takir kimse bilemez.
Bir tane daha vardu şu kadar kardeşsin vs deyip kardeşleri sayan sanki kardeş soruyoruz show yapıyor güya .
Hiçbirine inanmıyorum güvenmiyorum.
Hatta şikayet edin lütfen böyle insanları .
Kişisel verilere giriyorlar

Ay kızlar bende baktırdım ama ben size dedim bekleyin diye 🤣
Geçmiş an yok geleceğide normal bişeyler anlattı işte araya bi kardeş ismi sıkıştırdı o kadar. büyük ihtimal bu kardeşte ikametgahcı falcılardan sildim mesajı bile sanmıyorum çıkmaz bişey bence
Buda moda oldu yani kardeşinin adı şu kardeşlerin 2 tane vs .
Yahu ben kardeşimi mi soruyorum şaka gibi ya .
Bakıyorlar bir yerden .
Zaten başka tutarlı bir şey yok.
Show yapmak istiyorsan hayatıma giren erkeklerin isimlerini say da şok olayım .
Kardeşimin adını soyleyecegine

uygulama dışı falcılara ödeme yaparken kendi hesabınızdan yapıyorsanız zaten bankadadan adı soyadı görürler ki. sizler başkasının hesabından mı para gönderiyorsunuz ki?
bir kaç kere o hataya düştüm kendiminkinden yollamıştım ama en son burda falsepetinde bir kızın nüfus olayı patladıktan sonra uygulama dışından pek baktırmadım kamer hariç, baktırmayı düşünmüyorum şimdilik ama baktırırsam anneminken atarım, bence kim için baktırıyorsak onun soyadı bilgileri falan isteniyosa o da verilmemeli, kimin napacağı belli olmaz.

bir kaç kere o hataya düştüm kendiminkinden yollamıştım ama en son burda falsepetinde bir kızın nüfus olayı patladıktan sonra uygulama dışından pek baktırmadım kamer hariç, baktırmayı düşünmüyorum şimdilik ama baktırırsam anneminken atarım, bence kim için baktırıyorsak onun soyadı bilgileri falan isteniyosa o da verilmemeli, kimin napacağı belli olmaz.
Aynen bende saf gibi soyadını vermiştim.
Yaptıkları suç.
Nasıl yapabiliyorlar hayret bir şey yani

Soyadını bilince ne olacak ,ben bir şey olacağını zannetmiyorum
Bu sadece falı inandırıcı kılmanın bir yolu hepsi bu
Kimlik numaramız ve telefon numaramız neredeyse kundaktaki bebek de var
yine de tedirgin olurum ben tüm sülalemi saysa. Zaten böyle sayanlar his olarak bişey bilemedikleri için bununla göz boyuyolar.

X