İstanbul'da Fal - Falcılar

yine de tedirgin olurum ben tüm sülalemi saysa. Zaten böyle sayanlar his olarak bişey bilemedikleri için bununla göz boyuyolar.
Hayır sulalemi sayıcagina merak ettiğim kişiyle ilgili konuşsun.
Kimse sülalesinin isimlerini duymak için fal baktırmaz heralde 🤣
Aaa bildi diyelim diye yapıyorlar anladık da belli ki bir yerden bilgi alıyorlar

Boyle bisey yapiyorsa buyuk suc evet. Ben arastirdim ismini, yani parayi yolladigim hesabi ama pek bisey goremedim google'da. Belki hesap onun degil o da olabilir ama gercekten oyleyse cok fena.

Son olarak da şunu söylemek istiyorum , bu falcılar iyice saçmaladı. Madem o kadar mükemmel öngörüleri var bana nüfus ya da adres bilgisi vereceğine kim için baktırıyorum onun adını versinler . Böyle insanların sosyal medyalarında , sızmış ya da tanıdık vasitasıyla nüfus bilgilerini saymakla fal olmuyor. Oldu olacak tc kimliğimizi de verelim daha rahat olur onlar için
Ay gerçekten ya valla sinir oluyorum ayıptır kardeşim ya .
Bunları nereye şikayet etmeli ki .
Resmen kişisel verilere giriliyor .

Boyle bisey yapiyorsa buyuk suc evet. Ben arastirdim ismini, yani parayi yolladigim hesabi ama pek bisey goremedim google'da. Belki hesap onun degil o da olabilir ama gercekten oyleyse cok fena.
Böyle dolandırıcıları nasıl öneriyorsunuz Allah aşkına isim saymaktan başka bişey dediği yok tamamen dolandırıcı kimse baktırmasın paramı da geri vermedi fal bakmadığı halde kuytufal merve

IMG_2117.jpeg

Arkadaşlar Elena günceyi denedim ve çok beğendim bence varlıkla bakıyor bildikleri şeyi karttan göremez.Sitede en beğendiğim elena oldu.ins vadesi çıkmaz yakın bir vade vermedi.

ben de adı geçince telwede serüven kitap falı denedim. test etmek için geçmişe dair bir şey de sordum. bilemiyorum pek, çok herkese uyabilecek şeyler dedi ama geçmiş ilişkim için çevre baskısı ve tartışmalar olmuş dedi, öyle bir şey yok.bir de eskisi bana çok değer vermişmiş ki asla vermedi bene:)) o yüzden genel hatlarla bir şeylerin tutmuş olması bence tesadüf, zaten herkesin başına gelebilir böyle şeyler falan drmiş yazarken. kendi de farkında herkrse uyacak bir fal olduğunun. bir de eskisi ile görüşme görmüş ama beraberlik görmemiş, yani büyük konuşmayayım ama benim için görüşme dahi olası değil, tekrar istemediğim bir insanı görmek için değerli vaktimi harcamam şahsen.
falcıların çok genel yorumları var, taktik sanırım. ailevi sorunları var, dengesiz vs. herkese benzer şeyler söyleniyor, biraz tutunca bildi sanılıyor. spesifik bir şey diyemeyen fal bakmıyor benc, bu genellemeleri iki tarot çeksem ben de yaparım yani.

X