İstanbul'da Fal - Falcılar

Soruya yönelik olanlar benim düşünce tarzımda olan cevaplardı Zeynep'e de baktırdım zeyneple aynı şeyleri söyledi sorunun cevabını yani aynı oranda verdi ikisi de cevabı. ama ayriyetten neler düşündüğümü iç sıkıntımı falan bildi

Birini tanıyorum 1.5 2 senedir baktırıyorum dönem dönem ihtiyacım olduğunda ismini sorup falına bakmaya başlıyor telefondan bakıyor herkese öneriyorum karşıma çıkacak kişileri başlayacağım işi ne zaman taşınacağımıza kadar söyledi daha birçok şey fiyatı da uygun bakıyor deneyin derim

Arkadaşlar falın hakkını veren birisi var ve uyguna bakıyor onunla tanıştıktan sonra başkalarını hiç aramadım bende çok fal baktırırdım diğerleri tatmin etmiyor gerçeği söylemiyor ticaret olmuş bu baktırdığım kadın hakkıyla bakıyor gelecek önüme çıkacak şeyleri ne yapmam gerektiğine kadar herşeyi söylüyor ismi eylem bilgilerini paylaşabilirim isteyenlerle telefondan bakıyor

Arkadaşlar falın hakkını veren birisi var ve uyguna bakıyor onunla tanıştıktan sonra başkalarını hiç aramadım bende çok fal baktırırdım diğerleri tatmin etmiyor gerçeği söylemiyor ticaret olmuş bu baktırdığım kadın hakkıyla bakıyor gelecek önüme çıkacak şeyleri ne yapmam gerektiğine kadar herşeyi söylüyor ismi eylem bilgilerini paylaşabilirim isteyenlerle telefondan bakıyor
sizi akla ve yaratıcılığa davet ediyorum. Ordan bakınca salak gibi mi duruyoruz ?

Ben Çarşamba Zeynep'e baktırdım eşin dedi işiyle alakalı sıkıntısı olacak yakınından biriyle kavga edecek dedi ve dün gece eşim ve abisi kavga ettiler birbirlerine girdiler bildi yaniii ilk şeyini tutturdu Zeynep bende. Asla boş değil insanların ne düşündüklerini öyle bir biliyor ki ağzım açık kaldı
Merhaba, Zeynep hanıma nasıl ulaşabilirim? Cafede mi bakiyor?

sizi akla ve yaratıcılığa davet ediyorum. Ordan bakınca salak gibi mi duruyoruz ?
Arkadaşlar burası sadece tavsiye sitesi, kişiler kendi önlerini kapatmamak için böyle yorumlarda bulunuyor hoş değil baktırdım beğendim ve diğer arkadaşlarımla paylaşma gereği duydum öncesinde bende falcı arayışına girdiğim için… insanların önünü kapatma amaçlı çalışmalarda lütfen bulunmayın tavsiyem hala geçerlidir…

Kizlar, Kamer patladi diye anlatmistim ama insanlara islem teklif ediyormus, dikkatli olun. Bi kac kisi anlatti bunu bana. Sonra donmuyormus geri telefonlara parayi verdikten sonra, cevap vermiyormus. Olay dolandirici Yelda'ya benzemesin. Zaten oyle islemler hem yalan, hem cok tehlikeli.

Arkadaşlar burası sadece tavsiye sitesi, kişiler kendi önlerini kapatmamak için böyle yorumlarda bulunuyor hoş değil baktırdım beğendim ve diğer arkadaşlarımla paylaşma gereği duydum öncesinde bende falcı arayışına girdiğim için… insanların önünü kapatma amaçlı çalışmalarda lütfen bulunmayın tavsiyem hala geçerlidir…
Saçma saçma konuşma ne tavsiyesi ne ön kapaması 5 tane mesajın var tamam bu olabilir yeni olan kullanıcılar illa reklamcı değil ama beş mesajının hepsi bi abla var süper bi abla var çok iyi :KK70:

Abla deme belki lazım olur
Bir de,önü kapalı olsun lütfen zaten

Arkadaşlar falcı hanımın önünü açalım bir de demiş hala tavsiyemdir 😅 aynen hemen baktırıyoruz o muhteşem falcınıza

Komik bu davranışlar arkadaşlar güzel konuşmanızı da tavsiye ederim…
Gayet güzel konuşuyorum size karşı bir hakaret, argo ya da herhangi aşağılayıcı bir kelime görüyor musunuz? Ayrıca bence de komik, yıl olmuş nerdeyse 2024 lütfen biraz yaratıcılık. Size önerim bence bu hesabı kapatın ve bir süre ortadan kaybolun sonra farklı hesapla yaratıcı ve inandırıcı şekilde falcınızı (yani kendinizi ) övebilirsiniz , belki o zaman bir şansınız olabilir 😅

X