İstanbul'da Fal - Falcılar

Arkadaşlar bende baktırdım büyük ihtimal nüfus ile alakalı bir yerde çalışanlar veya böyle verilere ulaşan birileri nüfus örneği kağıdı gibi aileden isimleri sayıyor gerisi yok
banada şununla evleneceksin ismi şu felan dedi yani ayıptır ben nişanlıyım zaten ne alaka
yine çocuk felan söyledi 3 tane dedi banada
baktırmayın zaten bilgilerimiz heryerde var bide böylelerinin eline düşmesin
şikayet edecek arkadaşa katılıyorum kesinlikle

Kızlar tavsiye eden ben olduğum için yazma gereği duyuyorum. Hatta tavsiye bile değil şaşkınlıkla paylaşmışım.. Peşine onlarca mesaj gelmiş. İsim sayıyor diye özellikle belirttim son mesajmda da yazdım. Kendimi suçlu gibi hissediyorum gfjgkgfhgkl . Hala yazanlar var telefon bilgisi vermiyorum artık. Bu kadar ismi saymasının başka izahı olamaz nufus müdürlüğünde tanıdık olması kuvvetle muhtemel üzülerek bu defteri de kapatıp gidiyorum uzaklaraaa

Kizlar ben baktirmadim ama böyle isimli anlatan birine baktirmistim.Gecmisten günüme kadar yedi ceddimi ailemi arkadaşlarımı şu kim sana şunu yapmış şu kim seni çok seviyor vs bole bakan kişiler var.Bence emin olmadan günahını almayin.Bu şekilde bakim yaptırdığım biri vardı ve güvenilir tanınan biriydi.Bence yinede emin olmadan günahını almayin.

Ben de dün deneyip oldukça şaşırmıştım doğrusu. Gerçi bu forumda neler neler gördük. Kendi adıma anlık olarak bir çok ayrıntıyı bilenleri görünce çok iyi dediklerim oldu ama altından hep mide bulandırıcı şeyler çıktı. Kah ses kaydımızı aldığını düşündüğüm burda popüler olan falcılarla irtibatta olup onları yorum olarak döşeyenler, kah burda diğer yazdığımız yorumları okuyup onlar üzerinden sahtekarlık yapanlar, kah bir şekilde nüfus bilgilerine ulaşanlar. Gerçekten bu işler iyice kötü hal aldı.

En son Maria da yaşadım ben bu durumu ve yazdım bu durumu onu tavsiye eden üye denizteacher dı
Burada eleştirdim bu yüzden lakin kendisi gayet sessiz kaldı ilginç değil mi
Kefil olduğunuz kişilere dikkat edin bence
Aklıma şu da geliyor
Bu üyeler bu tiplerle ortak olabilir mi

Benim burda yaşadığım bir konuyla ilgili bir pişmanlığım var mesela. Birilerine baktırıp anlık olarak çok beğenip, övmüşlüğüm oldu. Ama sonra işin içinde neler olduğunu anladım. Kesinlikle güvenmiyorum artık. Özellikle 300 TL üstünde kimseye baktırmam. Bu arada dedikleri çıksın çıkmasın en azından sahtekarlık yapmayan falcıları tenzih ederim.

Baktirdiginiz kişi tek akrabaları mi saydı benim baktırdığım bayan arkadaş çevrem en yakın dostum dan tutun is arkadaşlarıma kadar anlatmıştı isimleriyle.Ama bu bakimi önermiyorum gelecek öngörüsü yok .

Kesinlikle diğerleri bilmese daha senin nüfus bilgini kullanmıyor en azından , bir de yukarıda bir arkadaş şuan mesajları okurken kimin yazdığını unuttum (kusura bakmayın lütfen) “ emin olmadan günahını almayın” demiş evet doğru belki %100 kanıtımız yok ama emin olmak için de bazen illa net görmeye gerek de yoktur , beyefendiye telefonda da dedim madem o kadar iyi biliyorsunuz ben sizi nerden arıyorum ne iş yapıyorum ne için arıyorum bana 7 ceddimi sayacağına hayatımda olan insanların adını ver? Ama doğru onlar nüfusta yok

Baktirdiginiz kişi tek akrabaları mi saydı benim baktırdığım bayan arkadaş çevrem en yakın dostum dan tutun is arkadaşlarıma kadar anlatmıştı isimleriyle.
Benim sadece akrabaları saydı malesef
Yazık gerçekten insanlar nelere tenezzül edip kandırıyorlar. Gerçi neler gördüm son 3 ayda bu fal işlerinde niye şaşırıyorsam.

O Benim de ben bu dediğiniz kişiye baktirmadim savunmuyorum sadece bu şekilde bakim yapan bir tanıdığım vardi o yuzden yorum yaptim

yok kız fal diyebileceğin bişey söylemiyor bile
sadece 1. derece akraba isimlerini sayıyor harfte değil isim söylüyor başka hani bir dediği yok hayırlı olur olmaz bu kadar gerçekten fal bakan birisi olsa olayları söyler bilir veya başka şeyler der. ben 10dk zor dayandım kapattım.
tüm akrabalarımı saydı öncesinde anne baba adı doğum yeri tarihi istiyor zaten büyük ihtimal bakmak için

Bende sevmiyorum hatta bakan kişiye direk abla bosver benim sülaleyi benimki ne zaman dönecek demistim onu anlat

bu arada hazır elim değmişken yazıp aklımdaki şu asmin cafedeydi galiba demetede baktırdım oda pek beğenmedim ihtimallerle olur olmaz diye konuşuyor detay yok tekrar baktırmam

Valla kızlar hakkınızı helal edin ben hiç böyle bişey olacağını düşünmedim. Vicdan azabı çekiyorum ama bi yandan da gülüyorum sfkjdfgkfjgfjhk resmen adam dalga geçti allah affetsin ..

Kızlar ben birini tavsiye edebilirim gerçekten memnun kalacağınıza inanıyorum yalnız biraz yoğun olduğu için randevu almanız gerekiyor isteyene numara iletebilirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…