İstanbul'da Fal - Falcılar

Arkadaslar ben size başka birini tavsiye edecegim. Instagramda durugoruhissinsesleri diye bir sayfa var. Cok uygun fiyatlara durugoru bakiyor. Soru cevap üzerinden ilerliyor. Ben cok memnun kaldim. Sadefe fotoğrafa bakarak benim isimle ilgili durumu vs bildi ve 2500e baktırdığım sengul ile ayni şeyleri soyledi. Onun bana verdiği tarihi ben rüyamda da gördüm ve benim rüyalarım cikar. Bir deneyin isterseniz 2 soru ucreti 100tl . Cok da iyi bir insan.

var mı öncü olacak yoksa bana kalsın yine kızlar jdksdskdsa

Biz ne kesinler gördük
ask valla burda yazan herkesi aradım yazdım hepsi fos cıktı demette kafede 14 kisi sıra vardı baktıramadım aksam fforumda onada kotu yazmıslar simdi bu durugoru seyine baktırabilirim bende

ben gecen hafta arıyodum baya baktırdım bi tek bu kadını beğendim ve dedikleri cıktı suan aramıyorum ustteki kız yazmıs diye bakarım belki iyiyse. Abla ben fal bagımlısıyım
Ablan olabileceğine nasıl karar verdin yaşım yazıyor da benimmi haberim yok belki senden küçüğüm yada aynı yastayız 18 yas altimisin anlamadim

Canım bir sen bir ben valla onca para gitti yine elde Şengül oldu ama onun da vadeleri daha gelmedi bilip bilmediği kesin değil bu kişi cidden onunla hemen hemen eşit seviyede 100 TL ye mi bakıyor arkadaşım da bu aralar çok baktırmak istiyor ben o kadar hayal kırıklığı yaşadım ki bunun fiyatı en azından uygunmuş tavsiye edilecek biri mi umarım pişman olmaz

Kızlar bir de şunu farkettim ben burada tavsiye üzerine bir adama baktirmistim adamın söylediği şeyler tutarlı gibi gelmişti sonra arkadaşım aradı hoparlöre aldı bana söylediğinin aynını kopyala yapıştır yaptı inanamadimmmm aynı şeyleri herkese mı söylüyor bunlar

Canım ben de senin dediğin adama baktırdım beğenmedim adamın hayatında birisi var yok dedi ayrılık dedi ama bilmiyorum ayrılmamışlardır

Ben begeniyorum yetenekli biri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…