İstanbul'da Fal - Falcılar

Aura cafeyi asla asla tavsiye etmiyorum. Ne fal için ne gitmek için. Giderseniz de tek başınıza gitmeyin burda seneler önce konuştuk, hatırlayanlar çıkacaktır.

Bir tane bile mi tutturan olmaz o kadar fal baktırdım ki bu fal işi tamamen fos arkadaşlar bir tek Şengül ün dediği vadeyi bekliyorum o da çıkmazsa tamamen bırakmaya niyet edicem verdiğimiz paralara yazık

İş konusunda çıkan birisi var mı acaba arkadaşlar? aşk zaten çıkmıyor da bari işte tutturan,memnun kaldığınız birisi?

Arkadaşlar baktırdım dolandırıcının teki sakın baktırmayın anne baba adı alıp yok ailende şu isimler var cart curt doğum yerimi söylüyor alakası olmayan bir şekilde ama ne hikmetse neyse yaşadığım ne meslek yaptığım yok kimlik bilgisi bakmakla olmuyor bu işler şimdi avukatıma veriyorum

Yok Ahmet’le evleneceksin yok kadirle evleneceksin yurtdışında yaşıyorum kardeşim ne ahmeti ne mehmeti

Son olarak da salladığını şuradan söyleyeyim 3 çocuğum olacakmış 2 erkek 1 kız kız düşük olabilirmiş , o kadar iyi yıldızname bakıyor ki beyefendi benim yumurtalıklarımın ciddi bir hastalıktan dolayı alındığından çocuğum olmayacağından haberi yok , at kafadan bilgi yarışması. Bekarsın eee evlilik çocuk bıkbıkbık

çok sağolun. üzüldüm duruma, demek bilgi toplayıp bir yerlerden öğrenmiş de bu kadar isim vermiş millete. ad soyaddan sostal medyaya falan mı ulaşıyor acaba? işte böyle bulanık sularda yüzünce bunlara da denk geliyoruz maalsef.

Arkadaşlar çok kolay verin anne baba adınızı doğum tarihinizi bir de fotoğrafınızı ben de size secelenizi çıkarayım bu bilgilere ulaşmak o kadar da zor değil. Hepimizin zaten bir yerlerde kaydı var bu kadar iyi yıldızname bakıyorsan bana bari 3 çocuğun olacak deme

Bir de hani evlat edinme yok donör anne felan değil düşük yapıyorum Allahım sabır yarabbim ya

Bir de hani evlat edinme yok donör anne felan değil düşük yapıyorum Allahım sabır yarabbim ya
Annemin hiç görmediği bir kardeşi var Tülin diye bana diyor ki Tülin hasta yav banane Tülini annem bile göremiş almış bilgileri bir yerden

Bilmesine bişiy diyemem doğrudur ama bana 2500 tl çok absürt geldi . Sizlik asla bişiy yok Genel olarak dede torunu olan kişiler genelde yıldıznameyi hocalık havas bazında bakarlar ve rahatsız olduğın konu neyse veya neye çözüm arıyosan onun olmamasının sebebine bakıp artık havas ilmine göre şifan neyse onun duasını suresini nasıl yapman gerekiyosa söylerler böyle 2500 tl felan gibi yüksek rakamlar da almazlar gönlünden kopan neyse derler. Onları da bulmak zordur . Çünkü her dede torunu olan kişi de gerçekten öyle olsa bile o ilmi bilmez size horoskop gibi mi baktı yıldıznameyi yoksa gerçek hocaların baktıgından mı yaptı ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…