İstanbul'da Fal - Falcılar

Kızlar tekrar selam, saydım tam 16 kişi yazdı verdim telefon bilgisini isteyenlere. Vebalde almıyım herkes burdan ya da özelden tecrübesini paylaşırsa çok sevinirim. Yani br yandan bu işin bir matematiği vs var mı diye de düşünüyorum. Hiç bu zamana kadar karşılamadım böyle birşeyle. Kimse de inanmıyor nasıl bilir canım kesin bişey vardır arkadaşın söylemiştir bilgileri vs diye. Bilemiyorum gühanı boynumuza ama merak çok fena bir tuzak işte. Baktıranlara ne diyecek diye bekliyorum istemsiz :KK45:
Merhaba gerçekten çok şaşkınım. Dediğiniz gibi bilinmesi çok zor şeyleri söyledi. Gelecekle ilgili çok fazla yorum yapmadı ama nasıl bilebilir bu kadar ayrıntıyı anlamlandırmak güç.

Kızlar selam. Çokça uzun zamandır fal baktırmıyorum. Perşembe günü bir kız arkadaşım mesaj atmış, birine yıldızname baktırdım şok oldum, ablamın adını, eşinin çocuklarının adını tek tek saydı diye. Şuan sevdiği adamın x isminde bir kızla görüştüğünü ancak ondan ayrılıp y kişisiyle görüşeceğini onunla evleneceğini, kendisini aramayacağını, karşısına başka insanların çıkacağını söylemiş. Çocuğun da bütün ailesini söylemiş. Ücreti ne kadar dedim 300 TL dedi ancak birini soracaksan özellikle 600 alıyormuş. Dedim baktırayım bi. 300 TL ödedim günü ve saati kararlaştırdık. Adam sizi arıyor. Selamun aleyküm dedi. Ayşe ve Ahmet senin kardeşlerin değil mi dedi. Mehmet de Ayşe'nin eşi. O an şoka girdim desem yalan olmaz. Sekmeden bütün sülalemi saydı. Annane babanne,dedeler. En ilginci dedeme köyde farklı bir şekilde seslenirlermiş. Köyde dedene boyle seslenirlermiş dedi. Sonra şu isimleri not al. Karşına çıkacak bu insanlarla tanışacaksın dedi. VS.

Daha önce böyle birşey yaşayan var mı bilemiyorum kızlar. Diyeceksiniz ki bana bütün sülalemi saysa ne olur? Çok doğru. Bunu paylaşmamın sebebi baktıracak olanlar olursa sorularını önceden oluştursunlar. Ben o an bi şok yaşadığım için aklıma hiç soru vs gelmedi. Yaşayıp göreceğim söyledikleriyle ilgili. Ancak bu zamana kadar yaşadğım en ilginç bakımdı. Bu kadar ismi istisnasız ve hatasız sayması tövbeler olsun bilemiyorum. Hocanın adını blmiyorum bu arada. Erzurumlu olduğunu biliyorum sadece. Benden bu kadar kızlar. Bu arada söyledikleri çok güzeldi geri kalanlar umarım söylediği şekliyle hayatımda grünür olurlar. Sevgiler.
size yakın vade verdi mi acaba? koştur koştur numara almadan bunu bekliyorum da genelde:) bir yandan da biraz korkutucu geldi bana, yani yıldızname bu detayları verie mi, başka şeyler de yapıyor olmasın diye düşündüm.

ozzzge86 ozzzge86 yakın vade 1 sene içinde olacak dedikleri. Anne ve babamın durumuyla ilgili birebir nokta atışları vardı. Ancak çok detay ve kötü birşey varsa söylemesin diye söyledim etkilenirim diye. . Hiç yıldızname baktırmadım ben korkan baktırmasın .. Vebali bende kalmasn. Burda merakla bekleyen çok kişi var şuan yazanlardan çok bana özelden mesaj atan insan var. Ücreti makul olduğu için de paylaşmak istedim açıkçası. Çok bel de bağlamamak lazım bana söyledikleri genel olarak iç acıcı şeylerdi düşündüğüm doğrultuda şeyler olduğu için bana moral oldu dürüst olayım. Ancak herkese aynı olacak değil.

ozzzge86 ozzzge86 yakın vade 1 sene içinde olacak dedikleri. Anne ve babamın durumuyla ilgili birebir nokta atışları vardı. Ancak çok detay ve kötü birşey varsa söylemesin diye söyledim etkilenirim diye. . Hiç yıldızname baktırmadım ben korkan baktırmasın .. Vebali bende kalmasn. Burda merakla bekleyen çok kişi var şuan yazanlardan çok bana özelden mesaj atan insan var. Ücreti makul olduğu için de paylaşmak istedim açıkçası. Çok bel de bağlamamak lazım bana söyledikleri genel olarak iç acıcı şeylerdi düşündüğüm doğrultuda şeyler olduğu için bana moral oldu dürüst olayım. Ancak herkese aynı olacak değil.
Doğum saati istiyor mu yıldızname için ben bilmiyorum da :/

Burada yazdım diye hatırlıyorum
Ben 10 sene önce Yıldızname baktırmıştım bana çok şey söyledi ve çoğunu yaşadım
Lakin Yıldızname de doğum yeri sorulmaz diye biliyorum

Demek ki neymiş:herkes maria olamazmış değil mi
baktırma canım yani bizde burda baktırıyoruz iyi olduğu oluyor kötü oldugu oluyor mariadan memnun kalanda var durmadan aynı cümleyi ısıtıp ısıtıp yazma. gördüğün gibi bizde baskalarının baktırdıgına baktırıyoruz ve kendi aramızda değerlendiriyoruz

ay valla manevi şeyleri bilmesi önemli yoksa sözüm meclisten dışarı ne illegal adamlar var adından soyadından her şeyini bulan mafyatik tipler
bize duygu bilen maneviyat bilen insanlar lazım :KK70:
bakiceezz bakalım bende baktırırsam yorum yaparım kızlar

Merhaba gerçekten çok şaşkınım. Dediğiniz gibi bilinmesi çok zor şeyleri söyledi. Gelecekle ilgili çok fazla yorum yapmadı ama nasıl bilebilir bu kadar ayrıntıyı anlamlandırmak güç.
Canım sanada anlatmıştım hatta bende yaklaşık 6 ay önce böyle birine baktırdım yedi ceddine kadar sayıyor isimli anlatıyor ama gelecek hakkında yorum yapmıyorlar o yuzden tercih etmiyorum bu bakan kişi yakın gelecek için yorum yaptımi

Canım sanada anlatmıştım hatta bende yaklaşık 6 ay önce böyle birine baktırdım yedi ceddine kadar sayıyor isimli anlatıyor ama gelecek hakkında yorum yapmıyorlar o yuzden tercih etmiyorum bu bakan kişi yakın gelecek için yorum yaptım
Kısmen yaptı. Mesela birkaç kişiyi sordum ve tespitleri çok iyiydi.

İsimleri sayınca aaa oluyoruz lakin bu isimlerin fonksiyonu nedir
Bu kişinin Yıldızname baktığını düşünmüyorum
Zira dediğim gibi Yıldızname bir ilimdir
Bana bakan çok iyi bakmıştı

Aura kafe de esmer aryo var. Yeni başlamış ben onu cok begendim. Bana bildi baya bisey. Gelecekle ilgili beklediğim şeyleri de söyledi. Dede torunuymus el almış. Onu beğenirsiniz tarot 300tl yildizname 2500. Ben tarot baktirdim

Aura kafe de esmer aryo var. Yeni başlamış ben onu cok begendim. Bana bildi baya bisey. Gelecekle ilgili beklediğim şeyleri de söyledi. Dede torunuymus el almış. Onu beğenirsiniz tarot 300tl yildizname 2500. Ben tarot baktirdim
Nerede bu cafe?

X