İstanbul'da Fal - Falcılar

Yirt disinda bi kadina baktirdim.kizlar bayag bildi cok iyiydi yeni tasinmis yurt disina hala tl olarak aliyo isteyenle telini paylasabilirim

Artık falı bıraktım uzun süredir ama şöyle söylim bence horary en mantıklısı genelde olumsuz çıkıyor yani realist ben çok tarot baktırdım hiç biri olanı görmüyodu. Bırakmadan evvel birkaç kez horary baktırdım en iyisi o bence.

dün bana baktı dedi ki a** adında biriyle ilgili bir miras durumunuz söz konusu. Dedemin gerçekten arsalarını halamlarla gerginliğimiz var bölemiyoruz. Sonra işte şey dedi sizin araba siyah renk filmli mi aynen mesela. Sonra önceki baktıgında eşin hastanelik bi durumu olacak dedi. Gerçekten normalde ölmeyene kadar hastaneye gitmeyen adam kalktı hastaneye gitti. + dedi bi yol yapacak sıkıntılı kanser birisi ölecek gerçekten öldü. onu da geçtiğimiz hafta öğrendim.

Kızlar selam. Çokça uzun zamandır fal baktırmıyorum. Perşembe günü bir kız arkadaşım mesaj atmış, birine yıldızname baktırdım şok oldum, ablamın adını, eşinin çocuklarının adını tek tek saydı diye. Şuan sevdiği adamın x isminde bir kızla görüştüğünü ancak ondan ayrılıp y kişisiyle görüşeceğini onunla evleneceğini, kendisini aramayacağını, karşısına başka insanların çıkacağını söylemiş. Çocuğun da bütün ailesini söylemiş. Ücreti ne kadar dedim 300 TL dedi ancak birini soracaksan özellikle 600 alıyormuş. Dedim baktırayım bi. 300 TL ödedim günü ve saati kararlaştırdık. Adam sizi arıyor. Selamun aleyküm dedi. Ayşe ve Ahmet senin kardeşlerin değil mi dedi. Mehmet de Ayşe'nin eşi. O an şoka girdim desem yalan olmaz. Sekmeden bütün sülalemi saydı. Annane babanne,dedeler. En ilginci dedeme köyde farklı bir şekilde seslenirlermiş. Köyde dedene boyle seslenirlermiş dedi. Sonra şu isimleri not al. Karşına çıkacak bu insanlarla tanışacaksın dedi. VS.

Daha önce böyle birşey yaşayan var mı bilemiyorum kızlar. Diyeceksiniz ki bana bütün sülalemi saysa ne olur? Çok doğru. Bunu paylaşmamın sebebi baktıracak olanlar olursa sorularını önceden oluştursunlar. Ben o an bi şok yaşadığım için aklıma hiç soru vs gelmedi. Yaşayıp göreceğim söyledikleriyle ilgili. Ancak bu zamana kadar yaşadğım en ilginç bakımdı. Bu kadar ismi istisnasız ve hatasız sayması tövbeler olsun bilemiyorum. Hocanın adını blmiyorum bu arada. Erzurumlu olduğunu biliyorum sadece. Benden bu kadar kızlar. Bu arada söyledikleri çok güzeldi geri kalanlar umarım söylediği şekliyle hayatımda grünür olurlar. Sevgiler.

Eğer paylaşabilirseniz yazarsaız özel mesaj ile bende deneyeyim bakalım nasılmış merak ettim

Kızlar tekrar selam, saydım tam 16 kişi yazdı verdim telefon bilgisini isteyenlere. Vebalde almıyım herkes burdan ya da özelden tecrübesini paylaşırsa çok sevinirim. Yani br yandan bu işin bir matematiği vs var mı diye de düşünüyorum. Hiç bu zamana kadar karşılamadım böyle birşeyle. Kimse de inanmıyor nasıl bilir canım kesin bişey vardır arkadaşın söylemiştir bilgileri vs diye. Bilemiyorum gühanı boynumuza ama merak çok fena bir tuzak işte. Baktıranlara ne diyecek diye bekliyorum istemsiz

Bu kişi WhatsApptan cevap veriyor mu canım yoksa aramak mı gerekiyor?

Baktıranların yorumlarını bekliyoruz öyleyse

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…