İstanbul'da Fal - Falcılar

Sen kaç yaşındasın merak ettim.
Hayat senin gördüğün gibi basit değil.
Seven erkekte bırakabilir kadın da .
Ayrıca sevgi değil artık çıkar birliktelikleri var .
Hiçbir erkek aşkından öldüğü için evlenmiyor .
Biraz realist olun.
Burda saçma sapan birbirinizin yaralarından vuruyorsunuz sanane kim niye vaktirirsa baktırsin .
Falcı tartışmasından kişisel kavgaya dönüşmüş.
Maşallah herkes de birbirinin özel hayatını takipte şaştım kaldim

İşte biz kimseninkini etmiyoruz. Mantık evlilikleri var ama seven kişilerinin bırakması çok ama çok zor kendimizi kandırmayalım. Çıkar için olanlar işte zaten gerçek sevgi olmadığı için bitince gidiyorlar. Gerçekten aşık olanlar asla bırakmıyorlar

Hayat basit değil ben zaten basit demedim. Ama beni istemeyen sevmeyen bir adam için günlerimi harcamak,maddi durumumu zora sokmak istememem normal. Ben onun için fal baktırırken o başkasıyla eğlenio ve ben onun için zaman ve para harcıycam. İşte tam burada yaş ve deneyim faktörü girio. Bu devirde bu kadar derdimizin arasında bi de buna zamanım yok. Bir kere yanlış yapabilirim bu hata olarak kabul edilebilir ama ikincisi sadece aptallıktır diye bir laf bile var. O yüzden ikinci defa yapmıorum. Aşk için değil ama kendim için fal baktırabilirim. Zaten onlarda çıkmıo.

Ve bir adam sevio ve herhangi bir sebep sunuosa bile beklemek yersiz çünkü gitmeyi seçti sebep belirtti. Ben zaten seven kişinin bunu yapmayacağına eminim varsayalım yaptı yine de gitmek istediğini söyledi o zaman gitmesine izin vermek ve hayatımıza devam etmemizin gerektiğini düşünüyorum

Gerçek aşk diye bir şey filmlerde kuzum .
Bence kendimizi bu şekilde kandırıyoruz asıl.
Neyse uzatmayayım herkesin kendi görüşü.
Insanların ne yaşadığını bılemezsın.

Ya ister bekler ister beklemez herkesin kendi hayatı kendi bilecegi iş .
Ama şu seven erkek şöyle böyle muhabbeti sıktı artık .
Erkeklerin sevgisine fazla inanmayın zaten erkek bu bugün sever yarın unutur.
Hiç gitmeyecekmis gibi yapar biri gelir aklını çeler gider.
Evlilikler bile bitebiliyot .
Sevgi de sonsuz değil yani çok da bu konuda yorum yapmak yersiz özelikle böyle bir yerde .
Herkes herşeyi biliyor boşver sen

Seven erkek kadına göre daha bırakmamaya meyilli oluyor daha net oluyor çok seviyorsa aşıksa her şeyi yapıyor buna katılıyorum kesinlikle

Eğer aklını biri çeliyorsa kesinlikle aklında siz yoksunuzdur. Erkekler kaybetmek istemedikleri kadın için herseyi yaparlar. Kimsenin sevgisine güvenmediğim için zaten kimse için baktırmıorum.

Biri seni istemiyorsa ısrar etmekte yersiz
Banım yeni bitti. Sana cevap vermeyecektim ama vereceğim. İstersen ederim, istersen etmem. Evet bir erkek için baktırıyorum. Fakat o erkek belki hayatımda?

Sana hakaret eden yok. Heidiye de yoktu. Ayrıca avukat değilsin. Ben sadece gitti ve umurunuzda değil dedim. Evet istemeyecek. Yıllardır fal baktırıyor demek ki istemiyor ama bu ayıp değil. Evet Türkçe yi yanlış yazınca biri aşırı sinir oluyorum. Başarısız olmanı neden dedim? Sen bana sevdiğin seni istemiyor dedin. Ayrıca başarısız birisin demek ki. Senelerdir fal baktırıyorsun işle ilgili. Git çalış az sanane canım sananeee ister baktırırım ister baktırmam para benim. Adam benim sevdiğim adam ya da sevgilim. Sanane

size ne sorucam, hiç Kıbrıslı duygu diye birisini duydunuz mu? ben baktırdım da arkadasım tavsiye etmişti. baktıran var mı duyan gören ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…