İstanbul'da Fal - Falcılar

Nilmil Selam ; ben gitmiştim geçen gün sorun yok orada görüştüm,

merhabalar ; ben gittim geçen gün sorun yok görüştüm , siz

merhabalar ; ben gittim geçen gün sorun yok , mesaj atın whatsapp dan yardımcı olurlar. ayrıca yoğun oldukları için de olabilir. bir de aklınız da olsun kızlar. Bildiğiniz falcı varsa yönlendirin oraya falcı da arıyorlar :)
Tarot için önerebileceğiniz online bir instagram sayfası var mı acaba ?

Banım yeni bitti. Sana cevap vermeyecektim ama vereceğim. İstersen ederim, istersen etmem. Evet bir erkek için baktırıyorum. Fakat o erkek belki hayatımda?
Et devam et buna kimse karışmıyor sadece tanımadığım insanlar için yani bizim için artık yorum yapma!!!!!!!!

Sana hakaret eden yok. Heidiye de yoktu. Ayrıca avukat değilsin. Ben sadece gitti ve umurunuzda değil dedim. Evet istemeyecek. Yıllardır fal baktırıyor demek ki istemiyor ama bu ayıp değil. Evet Türkçe yi yanlış yazınca biri aşırı sinir oluyorum. Başarısız olmanı neden dedim? Sen bana sevdiğin seni istemiyor dedin. Ayrıca başarısız birisin demek ki. Senelerdir fal baktırıyorsun işle ilgili. Git çalış az sanane canım sananeee ister baktırırım ister baktırmam para benim. Adam benim sevdiğim adam ya da sevgilim. Sanane
Ben seni istemiyor demedim sen onu Heidi için o galerici seni istemio dedin. Başarısız olsaydım bu zamana kadar çalışıo olmazdım. Eğitimimde ,herseyimde gayet iyi. Bir daha bizimle ilgili birsry yazma. Yazma dememize rağmen ısrarla yazmışsın!!

Ben bi iyi fal haberiyle geldim, simdi suzanna32 suzanna32 arkadasla da paylastim. Ucuncu göz kafe Yeliz hanim, su fali bakti ama tek kelimeyle sahaneydi. Yalniz 500tl, ona gore bunu soyleyeyim bastan. Lutfen kimse numarasi icin yazmasin, zaten google'dan gorursunuz. Ama size iyi cikmazsa da bana saldirmak yok, sonucta herkes yetiskin burda. Isteyen baktirir, istemeyen baktirmaz, ben paylasmak istedim sadece. Onceden bu bayana baktirmis olan var mi aranizda?

Ben bi iyi fal haberiyle geldim, simdi suzanna32 suzanna32 arkadasla da paylastim. Ucuncu göz kafe Yeliz hanim, su fali bakti ama tek kelimeyle sahaneydi. Yalniz 500tl, ona gore bunu soyleyeyim bastan. Lutfen kimse numarasi icin yazmasin, zaten google'dan gorursunuz. Ama size iyi cikmazsa da bana saldirmak yok, sonucta herkes yetiskin burda. Isteyen baktirir, istemeyen baktirmaz, ben paylasmak istedim sadece. Onceden bu bayana baktirmis olan var mi aranizda?
Merhaba ben şunu sormak istiyorum izninizle ; neye istinaden şahane dediniz anı mı iyi yorumladı nokta atışlı felan yoksa dedikleri çıktı mı ?

Merhaba ben şunu sormak istiyorum izninizle ; neye istinaden şahane dediniz anı mı iyi yorumladı nokta atışlı felan yoksa dedikleri çıktı mı ?
Merhaba. Saglik konusunu bildi, is konusunu bildi, kac kardes oldugumu bildi, ozelimi tum detaylarina kadar bildi, gecmis ve an cok iyiydi yani, hepsi nokta atisiydi. Gelecek zaten cikar mi diye beklemem cunku bunu bilen yok Allah'tan baska.

a. Saglik konusunu bildi, is konusunu bildi, kac kardes oldugumu bildi, ozelimi tum detaylarina kadar bildi, gecmis ve an cok iyiydi yani, hepsi nokta atisiydi. Gelecek zaten cikar mi diye beklemem cunku bunu bilen yok Allah'tan baska
Teşekkür ederim bilgi verdiğiniz için.

Ay tamam erkek uzmanı anladık
Yanlis birsey soylemiyor ama ben de oyle oldugunu dusunuyorum. Tabi herkesin hayati ayni degil, sorumlulugu vardir, onunde cok buyuk engelleri vardir vs sevdigi halde gelemez ama bunlar istisna. Sevgi diye bir sey kalmadi sozune inanmiyorum, tabi ki cikar iliskileri artti, maddiyat onem kazandi ama sevgi sadece cikarsiz sevgi degil, erkekler cekim duyduklari yani istedikleri kadinin ardindan mutlaka giderler ve onun icin bir sey yaparlar bunu cikarsiz sevdikleri icin yapiyorlar demiyorum ama o kadini istedikleri icin yapiyorlar. Bencilce de olsa sonuca bakmak lazim ve genellenebilecek bir durum: istiyorsa cogunluk mutlaka kadinin pesinden gider, istemiyorsa veya yeterince istemiyorsa ugrasmaya deger bulmaz. bahane bulmaya gerek yok bu kadar basit mantikla bakmak lazim cunku erkekler de basit dusunuyor.

Ilk tanistiginda arada bir sey yokken bir erkek icin iliski nasil olur ne dusunuyor vs diye fal baktirilabilir bir kere ama eger cok uzun zamana yayiliyorsa ve sen o erkek icin surekli fal baktirma geregi duuyuyorsan anlaki bir sey olmayacak o kisi ve iliskiden, buradan bile anlasilir. Cogunluk icin soyluyorum yine de istisnalar her seyde her durumda vardir ama istisnalar da kaideyi bozmaz diye bir laf vardir bazi seyleri genelleyerek zaman kaybini onleyebilirz. Hayat cok kisa zaten bir de dengesiz, bizi cok takmayan, bizim zorumuzla giden bir iliski yasamaya kimsenin zamani yok, bu kotulugu de kimse kendine yapmasin zaten.

Yanlis birsey soylemiyor ama ben de oyle oldugunu dusunuyorum. Tabi herkesin hayati ayni degil, sorumlulugu vardir, onunde cok buyuk engelleri vardir vs sevdigi halde gelemez ama bunlar istisna. Sevgi diye bir sey kalmadi sozune inanmiyorum, tabi ki cikar iliskileri artti, maddiyat onem kazandi ama sevgi sadece cikarsiz sevgi degil, erkekler cekim duyduklari yani istedikleri kadinin ardindan mutlaka giderler ve onun icin bir sey yaparlar bunu cikarsiz sevdikleri icin yapiyorlar demiyorum ama o kadini istedikleri icin yapiyorlar. Bencilce de olsa sonuca bakmak lazim ve genellenebilecek bir durum: istiyorsa cogunluk mutlaka kadinin pesinden gider, istemiyorsa veya yeterince istemiyorsa ugrasmaya deger bulmaz. bahane bulmaya gerek yok bu kadar basit mantikla bakmak lazim cunku erkekler de basit dusunuyor.

Ilk tanistiginda arada bir sey yokken bir erkek icin iliski nasil olur ne dusunuyor vs diye fal baktirilabilir bir kere ama eger cok uzun zamana yayiliyorsa ve sen o erkek icin surekli fal baktirma geregi duuyuyorsan anlaki bir sey olmayacak o kisi ve iliskiden, buradan bile anlasilir. Cogunluk icin soyluyorum yine de istisnalar her seyde her durumda vardir ama istisnalar da kaideyi bozmaz diye bir laf vardir bazi seyleri genelleyerek zaman kaybini onleyebilirz. Hayat cok kisa zaten bir de dengesiz, bizi cok takmayan, bizim zorumuzla giden bir iliski yasamaya kimsenin zamani yok, bu kotulugu de kimse kendine yapmasin zaten.
Entellüktüel ve farkındalık seviyeniz fakedilebilinir ölçüde olan değerli arkadaşlardan birisiniz, sadece bir bakış açısı dile getirmek istiyorum; kendi düşüncem hani katılan olur veya olmaz ama çok üzülen arkadaşlar için belki başka bir pencereden olaya bakma imkanı sunar. Bu isteyen erkek gelir alır, arar sorar düşüncesi vb evet eski erkekler için gerçekçi şeyler ancak bugun yaşadığımız global dünya ve sorunları karşısında karakter, kişilik veya özgüven sorunsallarına dönüşen iki taraf için oldukça yoğun çıkmazlar var. Artık öyle eril erkek düzeyi çok yüksek kaliteli erkek oranı fazla kalmadı; sayıları oldukça az. Diyelim birsini siz isteseniz bile kendi içsel, psikolojık, özguvensel sorunları sebebiyle de adım atmıyor olabilir. Atamıyordur belki de gerçekten tutuktur.
Bir de kadersel bir süreç var hani yine katılan vardır katılmayan vardır kaderinizde size ait olan yıllar sonra da geri döner... Size ait olmayan nasibiniz olmayan kaderden çıkar gider. Erkekler de kadınları takıntı yapabiliyor sadece kadınlar bunu daha rahat dile getiriyorlar, paylaşıyorlar. Herkesin hakkında en güzeli olsun...

Sana hakaret eden yok. Heidiye de yoktu. Ayrıca avukat değilsin. Ben sadece gitti ve umurunuzda değil dedim. Evet istemeyecek. Yıllardır fal baktırıyor demek ki istemiyor ama bu ayıp değil. Evet Türkçe yi yanlış yazınca biri aşırı sinir oluyorum. Başarısız olmanı neden dedim? Sen bana sevdiğin seni istemiyor dedin. Ayrıca başarısız birisin demek ki. Senelerdir fal baktırıyorsun işle ilgili. Git çalış az sanane canım sananeee ister baktırırım ister baktırmam para benim. Adam benim sevdiğim adam ya da sevgilim. Sanane
Yahu isteyen istediği kişi yada konu için fal baktirir yani .
Seni istemiyor oh oh yapmak nedir?
Bu kadar özel hayatlardan yaralamaya çalışmak insanları .
Surda yeri geliyor dertlesiyoriz yeri geliyor gülüyoruz eğleniyoruz.
Burdan reel hayatımda görüştüğüm çok güzel arkadaşlıklar edindim .
Hep

Ben sevginin kaldığını düşünmüyorum pek .
O pembe dizilerdeki erkekler yok.
Ilişkinin başında emin ol herkes çok iyi.
2-3 seneyi devirdikten sonrası önemli olan.
Uzun ilişkisi olanlar ne demek istediğimi anlar .
Öyle erkek şunu yapar uçar kaçar e madem öyle niye herkes fal baktiriyor burda ki
Kafası karışık olmayan zaten fal baktırmaz.
Çok seviliyorsanuz.
Ben iş için olduğunu vs düşünmüyorum.
Burda yıllardan beri fal baktiran tipler belli zaten.

Entellüktüel ve farkındalık seviyeniz fakedilebilinir ölçüde olan değerli arkadaşlardan birisiniz, sadece bir bakış açısı dile getirmek istiyorum; kendi düşüncem hani katılan olur veya olmaz ama çok üzülen arkadaşlar için belki başka bir pencereden olaya bakma imkanı sunar. Bu isteyen erkek gelir alır, arar sorar düşüncesi vb evet eski erkekler için gerçekçi şeyler ancak bugun yaşadığımız global dünya ve sorunları karşısında karakter, kişilik veya özgüven sorunsallarına dönüşen iki taraf için oldukça yoğun çıkmazlar var. Artık öyle eril erkek düzeyi çok yüksek kaliteli erkek oranı fazla kalmadı; sayıları oldukça az. Diyelim birsini siz isteseniz bile kendi içsel, psikolojık, özguvensel sorunları sebebiyle de adım atmıyor olabilir. Atamıyordur belki de gerçekten tutuktur.
Bir de kadersel bir süreç var hani yine katılan vardır katılmayan vardır kaderinizde size ait olan yıllar sonra da geri döner... Size ait olmayan nasibiniz olmayan kaderden çıkar gider. Erkekler de kadınları takıntı yapabiliyor sadece kadınlar bunu daha rahat dile getiriyorlar, paylaşıyorlar. Herkesin hakkında en güzeli olsun...
Tesekkur ederim. Evet kadersel durumlar mutlaka var insanin bir kisiyle devam edip etmemek kisisel tercihi ama ilk basta o insanin karsiniza cikmasi kaderdir. Belki bu dunyada tanissak anlasacagimiz sevecegimiz ve cok iyi iliski yasayacagimi insanlar var karsilikli olarak ama onlarla tanismadan, yolumuz kesismeden yasayip gidecegiz yani bunlarla yolumuzun kesismesi kaderdir.

Son donemde erkekler hem ekonomik hem de enerji anlaminda zayiflasti buna da katiliyorum belki de ana sebebi budur. Eskiden savaslar vs erkekler erken olgunlasirmis daha eril enerjidelermis ama simdi 30 yasina kadar hala anne babasiyla yasayan erkekler var annelerin de yanlis yetistirdigini dusunuyorum sorumluluk verilmeden yetisiyor erkekler cocuk gibi kaliyorlar her konuda, istediklerinin de pesinden gitmiyorlar kendilerine gelmesine alismislar cunku bu konuda da katiliyorum. Ama onlar bile istedigi taktirde cesaretli davraniyorlar. Cok ekstrem durumlar da istisnaya giriyor bana kalirsa, cevremizde de goruyoruz isteyen erkeklerin kadina nasil davrandigini. Sahsen ben cevremde goruyorum, daha onceki tecrubelerimden de seven ve sevmeyen erkek farkini cok bariz gorebiliyorum.

Adım atsa da ilişki başlasa da önemli olan sürdürmek .
Ilişki evliliğe giderken inanın herşey problem oluyor arada.
Adamın atıyorum cimri mi aileci mi ne olduğunu görüyorsun.
Flört konusunda haklılar evet isteyen adım atar erkekler adım atiyor zaten herkese elin yüzün duzgunse kız .
Önemli olan sürdürmek o kadının duygusal ihtiyaçlarını karşılamak için ne yapıyor onu anlıyor mu dinliyor mu anlasabilmek burda devreye giriyor .
Anlasamiyorsan zaten kavgalar başlıyor fikir ayrılıkları.
Belli bir yaştan sonra da öyle sevgi aşk değil farklı şeyler on planda oluyor .
3-4 aylık şeylerde bunu kimse anlayamaz.
Severse şöyle uçar böyle kaçar falan filan hikaye.
Adam belli bir statüde eli yüzü düzgünse valla egosu yüksek oluyor öyle sallamıyor .
Çünkü bekleyen fazla seçeneği çok

Ben cinsiyetcilige karsiyim. yok kadin sunu yapar. Erkek severse boyle yapar eder alir gelir vs vs. Kaliplara sokmak cok gereksiz. Oyleyse bir kilavuz yapilsin ve kadin erkek ona gore sekillenelim. Erkek ve kadindan ziyade seven insanin zaten tavirlari bellidir, farklidir, guzeldir. Ben bunu bilir bunu savunurum.
Mesela; israrci erkek sevmez, pesinden kosan erkek sevmez, hayirdan anlamayan erkek de sevmez (bana gore).
Bi fal baktiralim diye geziniyoruz burada. Ne askimiz kaliyor ne isimiz 😅😅😅 sayenizde en son (9-10 ay once) bi arzuya baktirdim daha da baktiramadim. Neyse bu forumun iyi taraflari da var 😅😅 bir gun zeynebe baktirip yorumlayacagim burada ama bakalim ne zaman 🙏🏼🙏🏼

X