İstanbul'da Fal - Falcılar

Bu arada ben zaten iletişimdeyim. Heidi gibi galerici adamı senelerdir hastalık yapmadım. işmiş senelerdir buradasın bir işi beceremedin kız :) falcı arayacağına işine konsantre ol

Biri gitti diye sevinirken avukatı buradaymış. Yapacak bir şey yok

Boşver canım uzatmaya değmez. Burada olmayan kişi hakkında atmak istemem ama zamanında bir sey hakkında çok diretmisti, çok yormuştu beni. Her seyi bilirler biz bilmeyiz. Neyse sende boşver fal baktırıp yorumlayalım en iyisi

Kamerle ilgili bir durumu paylaşayım dedim arkadaşlar. Bana isminde bazı harfler bulunan biri gündeme gelecek demişti bir olayla ilgili ve dediği gibi oldu. Aklımdaki kişiyle alakalı beklediğim durumla alakalı değil hatta çok üzerinde de durmamıştım. Beklediğim kişi ve durumla alakalı dedikleri çıkar yada çıkmazsa da paylaşım yapacağım.

Benim burada rahatsız olduğum durum,bir falcıdan bahsederken,topyekun savaş açılması ki ben genelde objektif yaklaşırım
Sevgili heıdı hanım,bir vesileyle kulağınızı çınlatmak isterim:
Yine bir gün burada Ritadan bahsediyordum,heıdı hanım devreye girdi,”rita da Rita,ne Ritaymış “ diye yazarak
Ben de kendisine şu şekilde yazayım,Çiçek Abbas dan
“ ne diyem Mahmut mu diyem?
Rita işte
Bir şey daha yazayım
Falı oldukça azalttım,bu da şu nedenle
Malum,bir yavrum var…Bir gün konuşurken
“anne,benim sınıf arkadaşımın annesi çok güzel fal bakıyormuş,sana da baksın mı”?
Dostlar,anladınız beni…
İyi akşamlar

Zeynep'in bana dediği tek bir şey çıkmadı ne anda ne sonrasında.
Çıksa çıktı derim burda herkes beni bilir zaten.
Genel geçer şeyler söylüyor zaten beklentim yüksekti ondan ama yok yani.
Bunu da yazarım her yerde .
Bir Zeynep furyası bitmiyor .
Zaten Zeynep bu kadar iyi falciysa niye sürekli falcı arayışında millet onuda anlamadım

Çok üzgünüm ama seni isteseydi mutlaka yanında olurdu. Bu yaklaşımınla seninle beraber olmadığı için şanslı. Zaten kimsenin isteyeceğini sanmıyorum.
AAA çok ayıp ama senin yaptığın.
Burda fal baktiran bir sürü insan var yani.
Herkesin bir umudu var .
Seni isteseydu senle olurdu gibi basite indirgemek saçmalık Esra ezmeci videoları gibi değil hayat.
Herşey istemek de değil.
Erkeklerinde bir sürü sorunu var .
Herkes istedıgıyle olamıyor maalesef hayat şartları var .
Öyle basit değil ilişkiler.
Öyle dahi olsa insanların yaralarından vurmayın ayıp gerçekten

Zeynep'i eleştirenler memnun kalanlardan daha çok gündemde tutuyor. benim en çok baktırdığım kişidir ama 1-2 kere yazdım bıraktım. Eleştirenler daha çok merak uyandırıyor

Zeynep'i eleştirenler memnun kalanlardan daha çok gündemde tutuyor. benim en çok baktırdığım kişidir ama 1-2 kere yazdım bıraktım. Eleştirenler daha çok merak uyandırıyor
Ben her falciyi eleştiriyorum.
Çıkan cıkmayan herkesi yazarım.
Zeynep sürekli topikte dönüyor şunu bildi bunu bildi diye bende bildiği bir şey yok.
Zeynepten başka herşeyi biliyor havası yaratılan bir falcı yok .
O yüzden yazma gereği duydum .

Diğer falcılar da dönüyor,görüş beyan ediyoruz hepsi bu
Yeni isimleri deneyen de paylaşım yapıyor zira
Siz de tutmamış olabilir
Ayrıca,başka falcıları denemek de kişinin kendi tasarrufunda
Benim düşüncem bu yönde

Tabi ki de .
Ama herşey çıkıyorsa Zeynep in dedikleri yeni falcı arayışına gerek yok.
Bende birşey çıkmadığı için farklı insanlara baktırdım .

bilene cidden cogu seyi biliyor bence ama bilmedigi kisiye de sifir.
ben "aramaz dedigin arayacak" demesine guluyorum. aramaz dedigim kimse yok, aklimda oyle biri yok ama laf olsun diye hep arayacak diyor o lafi disinda cogu cikmistir bana ama kardesime cok alakasiz bakmisti cikmadi

Her şeyi nasıl bilebilir ki ben böyle yazdığımı hatırlamıyorum,genelde beğendiğim bir falcı o
Bende hiç bir şey bilemedi yalan yok.
Bildikleri olduysa ne mutlu size.
Eski erkek arkadaşımla ilgili resmen iftira attı yani o kadar yalan yanlış konuştu ki.
Böyle bir şey olamaz

baktırabildiniz mi herhangi birine

Bende hiç bir şey bilemedi yalan yok.
Bildikleri olduysa ne mutlu size.
Eski erkek arkadaşımla ilgili resmen iftira attı yani o kadar yalan yanlış konuştu ki.
Böyle bir şey olamaz
Ben,özellikle,sağlığımla ilgili söylediklerini yaşadım
Bundan başka özel hayatımla ilgili de genel olarak tutarlıydı

Ben,özellikle,sağlığımla ilgili söylediklerini yaşadım
Bundan başka özel hayatımla ilgili de genel olarak tutarlıydı
Bilsin bilemesin önemli değil benim için ama iftiraya geliyorsa konu orda duracak .
Sen bilmiyorsun öğreneceksin diye iddia ediyor ben hiç bir zaman öyle bir şey ogrenmedim zaten iletişim de olmadı aramızda .
Olucakti onun dediğine göre.
Herkes bildi ve deyince çok şaşırıyorum.
Bomboş sallayan ağlayıp zirlayip insanları inandiran bir tip benim için.
Beni bilen bilir çıkanı da cikmayani da yazarım .
Hiçbir falciyla samimiyetom yok .
Bu Zeynep için sürekli topikte kavga çıkıyor burası ilginç geliyor bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…