İstanbul'da Fal - Falcılar

Bilsin bilemesin önemli değil benim için ama iftiraya geliyorsa konu orda duracak .
Sen bilmiyorsun öğreneceksin diye iddia ediyor ben hiç bir zaman öyle bir şey ogrenmedim zaten iletişim de olmadı aramızda .
Olucakti onun dediğine göre.
Herkes bildi ve deyince çok şaşırıyorum.
Bomboş sallayan ağlayıp zirlayip insanları inandiran bir tip benim için.
Beni bilen bilir çıkanı da cikmayani da yazarım .
Hiçbir falciyla samimiyetom yok .
Bu Zeynep için sürekli topikte kavga çıkıyor burası ilginç geliyor bana
ben de anlamadım neden bu kadar uzadı bu konu. her falcı gibi iyi baktığı da olmuş kötü baktığı da. bana da kötüydü bir daha denemedim bilr bitti gitti. yeni baktıran olursa yorum yapsın lütfen, ama bizler yorumumuzu yaptık uzatmaya da gerek yok bence. asıl şu an isteyenler Kamer'e nasıl baktırabilir onu düşünelim bence.😁

Ben damlaya baktirdim başka baktiran var mi merak ediyorum.orda damla icin sira beklerken baktircak olanlarla konusmustum hazal da iyi ama damla daha iyi demislerdi hazalin tutmadiklari oldu demisti bana
Ben hazala baktırdım. Çok memnun kalmıştım dedikleri çıkmıştı da

arkadaşlar bu falcı olayları nedir sahiden bişiler bilebiliyorlarmı ve
eğer biliyorlarsa bunu nasıl başarıyorlar
napıyo bu insanlar yani telepati mi 3. göz mü nedir bunlar
başkalarının geleceğini gerçekten bilmek mümkün mü yaa
eleştirmek için değil merak ettiğim için soruyorum bi kez bile fal baktırmadım
umut tacirliği gibi geliyor ama kimileri de söyledikleri çıktı diyor

arkadaşlar bu falcı olayları nedir sahiden bişiler bilebiliyorlarmı ve
eğer biliyorlarsa bunu nasıl başarıyorlar
napıyo bu insanlar yani telepati mi 3. göz mü nedir bunlar
başkalarının geleceğini gerçekten bilmek mümkün mü yaa
eleştirmek için değil merak ettiğim için soruyorum bi kez bile fal baktırmadım
umut tacirliği gibi geliyor ama kimileri de söyledikleri çıktı diyor
çoğu zaten tahmin ediyor %50 denk gelirse bildi diyoruz çaktırma :KK70:

ay galerici ne galerici :KK70: ben 1 tane düzgün galeri işi yapan insan görmedim daha hepsi vasıfsız insanlar bende böyle mi genelleyeyim haksızda sayılmam :KK70:
Galerici olsa ne olur anlamadim sanki kacakcilik hirsizlik yapiyor. Belki isi budur kendini gelistirmistir, okumustur karakteri iyidir vs vs yani helal para kazandiktan sonra ne is yaptiginin onemi yok ayrica gonul kimi sevecegini secemez elestirmemek lazim bu konularda. Ceza alan arkadaslar da seviyeyi cok dusurmus cok kotu, boyle negatifte kalip elestirmeyin kimseyi bence hem kendinizi dusurmekten baska faydasi yok. Falcilarin gulmesi nedir yani ayrica, arkasindan dalga geciyorlarmis ne ayip seyler, fal ozel bir sey kim nereden ogreniyor falin detayini onu da anlamadim.

Galerici olsa ne olur anlamadim sanki kacakcilik hirsizlik yapiyor. Belki isi budur kendini gelistirmistir, okumustur karakteri iyidir vs vs yani helal para kazandiktan sonra ne is yaptiginin onemi yok ayrica gonul kimi sevecegini secemez elestirmemek lazim bu konularda. Ceza alan arkadaslar da seviyeyi cok dusurmus cok kotu, boyle negatifte kalip elestirmeyin kimseyi bence hem kendinizi dusurmekten baska faydasi yok. Falcilarin gulmesi nedir yani ayrica, arkasindan dalga geciyorlarmis ne ayip seyler, fal ozel bir sey kim nereden ogreniyor falin detayini onu da anlamadim.
Forumda genel bir üslup sorunu var ,son 3 4 yıldır var bu bu arada eskiyim daha öncede kavga olurdu ama bu kadar özele girme ,bu şekilde bor kavga durumu yoktu.Arkadaslar anlaşamayabiliriz beğendiğimiz veya beğenmediğimiz isimler olabilir sonuçta hizmet alıyoruz bakım yaptırarak günün sonunda olaya böyle bakalım birazda.Cikar çıkmaz ama özele girmek kırıcı bir dil kullanmak bence güzel değil sonuçta dışarıdan okuyan kişi içinde eminim çok kötü duruyordur.

AAA çok ayıp ama senin yaptığın.
Burda fal baktiran bir sürü insan var yani.
Herkesin bir umudu var .
Seni isteseydu senle olurdu gibi basite indirgemek saçmalık Esra ezmeci videoları gibi değil hayat.
Herşey istemek de değil.
Erkeklerinde bir sürü sorunu var .
Herkes istedıgıyle olamıyor maalesef hayat şartları var .
Öyle basit değil ilişkiler.
Öyle dahi olsa insanların yaralarından vurmayın ayıp gerçekten
Biri seni istemiyorsa ısrar etmekte yersiz

E öyle tabi de kimse ısrar etmiyor ki burda .
Fal baktiriyor sadece sapık gibi peşine dadanmiyor.
Sen arkadaşı yaralamak için söyledin çok yanlış kusura bakma biraz sakin olun
Ne demek yaralamak ben tanımadığım bir kişiyi yaralayacak kadar aptal birisi değilim bu bir ikincisi ise o benim arkadaşıma ve bana hakaretler savunurken iyi. Onun geçmişte yazdıklarına bakıp bir konuşalım bu konuyu istersen. Heidi ye o galerici çocuk seni asla istemeyecek yazdı. Çocuk ne galerici ne de onu istememezlik yaptı. Benim trkçem için verdi veriştirdi. Benim Türkçem gayet iyi çok iyi bir okuldan mezun oldum. Hatta çoğu kişinin kapısında ağladığı bir okul. Yok başarışızmışım yok bilmen ne bunları bu şekilde bizi tanımadan yazması normal mi? Onuda geçelim şoyle de bit gerçek var biri seni istemiyorsa ne arar ne de sorar. He dersen ki benim maddi gücün çok zamanım çok fal dinlemeyi seviyorum o zaman başka. Ama hiçbir erkek sevdiği ve istediği kadını bırakmaz. Yok aile sorunları yok işim yoğun hepsi de bahanedir.

Ama bu kişisel bir tercih değil mi
Kişisel evet ama tanımadığın bir kişiyi eleştirirken de biraz normal konuşman lazım. Kontes ben burada sadece fal yorumu yapmayı seviorum kimseyi eleştirmem. Benim işim değil ayrıca burası da kavga yeri değil ama gördüğümüz üzere yanlış anlayanlar var. Lafım sana değil biliyorsun severim seni ama burası artık eskisi gibi değil

X