İstanbul'da Fal - Falcılar

[kahvekolik ben geçmiş konusunda symbol tarık ve monalisa cefede yeni keşfettiğim tameri beğendim. Monalisa Cafe ye gidince onu bir dene istersen forumda yazdım ama kimseden yorum alamadım henüz QUOTE=kahvekolik;16477883]kızlar muhabbetinize pat diye daldım ama..
geleceği değil de, geçmişi bilmek istiyorum ben. kafama takılan şeyler var, cevap arayan sorularım..
hiç de bilmem bu işleri. bana şuna gittim geçmişe dair detaylar söyledi şu olay şu yüzden olmuş dedi diyebileceğinz biri var mı?
mümkünse avrupa yakasında?
[/QUOTE]

Son düzenleme:

ucreti biraz yuksek ama gelecegi bilemiyorum daha zamani var ama gecmis ve su anla ilgili belgin kostak'i tek gecerim..sacma sapan falci gecinenlere 20 lira vericeme fazla para verip sorularima net cvp alirim diye dusunuyorum

ucreti biraz yuksek ama gelecegi bilemiyorum daha zamani var ama gecmis ve su anla ilgili belgin kostak'i tek gecerim..sacma sapan falci gecinenlere 20 lira vericeme fazla para verip sorularima net cvp alirim diye dusunuyorum

Belgin Kostak şu an ki durumu iyi yorumluyor...kendini bu konuda ıspat etmiş zaten...ama gelecek konusunda fooos...arkadaşım gitti ve ilişkisi için evleneceksin dediği adam...yurt dışına yerleşti

bugünü süper iyi bilem bide ayhan var...ne var ne yok söylüyor...

angels zeynebin ve su falı bakan ablanın bi dediği çıktı bugün , ufak bişey ama çıktı iştee :)))

Son düzenleme:
Belgin Kostak şu an ki durumu iyi yorumluyor...kendini bu konuda ıspat etmiş zaten...ama gelecek konusunda fooos...arkadaşım gitti ve ilişkisi için evleneceksin dediği adam...yurt dışına yerleşti

hadi yaa..ben bugunki durumla ilgili gittigim icin gelecek cok merak ettigim bisey degildi verdigi tarihlerde 1 sene sonrasi oldugu icin bilemiyorum..

kızlar yine bomba haberlerle karşınızdayım
bugün öğrendiğim çok önemli bir habere göre perihan kötü ötesi falcı şu anki durumu bile yanlış bilmiş
bunun dışında gül yine benim için bir numara bana ısrarla söylediği şey tam onun söylediği gibi
yine zeynep burcu levent tarık nihal meti chakra cafe ayşe bildiler
ama gül meti zeynep ısrarla aralık başı demişlerdi
ve bu şimdiki zamanla ilgili birşey değil gelecekle ilgiliydi

Son düzenleme:
zeyneeppppppppppp inşallah bana dedikleri de çıkmaya devam eder :))))))

taline iki sene önce gittik arkadaslarımla su anı cok ıyı bıldı ama gelecek hıc cıkmadı elmırayı begendım ama gelecek ıcın henuz bılmıyoruz

bana iranlı Elmiranın telefonunu yazabilirmisn lütfen? baktırmışsın daha detaylı bir yorum alabilirmiyim?daha önce duymuştum elmira nın iyi oldugunu ama telefonuna ulasamamıştım umarım yazarsın şimdiden teşekkürler.

hadi yaa..ben bugunki durumla ilgili gittigim icin gelecek cok merak ettigim bisey degildi verdigi tarihlerde 1 sene sonrasi oldugu icin bilemiyorum..

canım..umarım senin ki çıkar...ama arkadaşımda sınıfta kaldı maalesef....doğum gününü sevdiğin erkekle birlikte kutlayacaksın demiş....
kız evde yanlız idi...herşey düzelecek...hatta evleneceksiniz demiş....adam yurt dışına yerleşti...

800 sayfa sonra bile şu forumda hala iyi fal bakan kişiler kim diye tartışıyor olacağız bence:)...ama en kötü fal bakan ünvanını duygu ezici bir oy farkıyla kaptı...maalesef fooos ötesi

[/QUOTE]

sabun1,Mercan ı önerebilirm sana gercekten kafadaki soru isaretlerini cözebilen bir falcı yorumları gayet isabetli ve net...

iyi geceler hepinize...yeni katıldım aranıza.ben de gitmek istiyorum.sadece son yorumlardan gül ün iyi olduğunu düşünmeye başladım.bana yardımcı olursanız sevinirim.yeri nerde?kaç liraya bakıyo?telefonu yada cafe adı neresi?teşekkürler...

Perihan gercekten berbat ötesi sana katılıyorum alevko pink nasıl bu kadar emin konustu hala anlamış deilim.. bize neden bilemedi hiç bişeyi bu süper dedigi falcı?

canmmm gülün dediği şey çok zor bişeymi yani gerçekleşmesi zor olan bişeymiydi

Kizlar atmadim ama aralik ocakta bekledigim seyler var cikarsa yazicam yine soyluyorum symbol nihal laf cafe halil perihan su fali hep ayni iddada bulundular ayni seyleri soylediler bakalim niye fosladi bende anlamadim :S arkadasimda 2 ci defa baktirmisti suanda hayatindaki insani bir bir anlatti hatta 2 haftaya sen ayrilicaksin dedi bakalim catirdamalar basladi onda

alevko:)...senin şu çıkan fal paylaşım tarzını çok seviyorum:)umarım çıkan şey ..senin istediğin birşeydir..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…