İstanbul'da Fal - Falcılar

yaaaa ama oldumu bu simdi bi ay boyunca nefret mi gorucem ben allah korusun

Canim gec gordum mesajini teli devamli arasaydin 7 de gidiyo yarinn dene istersen

kızlar ıstanbuldan dönduım.. ne tarık a ne yıgıte nede gule gıttım desem ınanırmısınız.......
yenı bırılerınden bahsedılıyor.. uskudar demılıyor
zatn sımdı ıst a gıdemem ama arkadasıma baktırtabılırım bnm yerıme gıdebılır baktırabılır sanırım deıl mı ?

ya falci falci dolasiyorum tek sebebi de bana donecegini soylemeleri offf bu ne sinir bi durum yaa

Herkese slm, iyi akşamlar, yeni katıldım. Geçen gün Kadıköy' de Angel's Caffe' ye gittim, ancak Burcuhn.hafta arası sadece aksam 19.00'dan sonra çalışıyormuş. Cumartesi Pazar günleri ise sadece 14.00' den sonra. Giden varmı aranızdan ve Kadıköy yakasında aceba gerçekten çok iyi fal bakan birilerini tanıyormusunuz. Yardımcı olursanız sevinirim

ben burcuya 3 kez gittim cok sekerdir ama maalesef bana soyledigi seler cikmadi tarihler geldi gecti en son gittigimde aralik sonuna kdr tarih verdi bakalim ona gidiceksen gitmeden mutlaka ara calistigi icin gunlerde degismeler olabiliyo yine angelsta zeynep var ii diyolar ancak ben hic baktirmadim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…