İstanbul'da Fal - Falcılar

sanırım ben sevgiye gitmiştim, cafenin adını yazabilirseniz aslında daha net bi şi söyleyebilirim.
söyledikleri çıkmadı

Bu Sevgi, Bi Melek Cafe'deki Sevgi'yse dedikleri bana çıkmadı. Mayıs ayında baktırmıştım.

Sevginin baktığı cafenin adını ne yazık bilmiyorum ama Mis sokakta Beyoğlu sağdaki erkek berberinin 2 kat üstünde imiş. Bilmem ki aynı kişiden bahsediyoruz?

selam kızlar ; ben yıllar önce mercan a baktırmıştım tarot falı.onun adresine ulaşmak isterken tesadüf eseri burdakı yazışmalarınızı gördüm.eskiden google adresine mercan tarot yazınca , kendine ait olan bi site vardı.msn adresi falan yazıyordu orda.şimdi bulmak istedim bulamadım.sanırım kaldırmış.
lütfen bana yardımcı olun.mercan ın msn adresini ve ya telefon numarasını bilen varsa bana msj atsın arkadaşlar....

dün kadınlar kahvesi dilek'e fal baktırdık arkadaşımla.
bu kadar mı atılır yaa..ikimize de inanılmaz salladı.çok canım sıkıldı.
ben sesimi çıkarmadım da arkadaşım yüzüne vurdu bilemediğini.
bana dedi ki sen de söz,nişan,evlilik görünmüyo.oysa ben evliyim.
bunu öğrendikten sonra 1 tane çocuğun var dedi.2 çocuğun olacak dedi.
ben çocuğum yok deyince olacak dedi.
halbuki diğer topiclerimden bilenler bilir benim çocuğumun olması tıbben mümkün değil..
çok borcunuz var bu yüzden sıkıntıdasınız ama nisanda düzelecek dedi.Allah'a çok şükür borcumuz falan yok.
resmen salladı..arkadaşıma salladıklarını hiç anlatmayayım

hoppidi hoppidi falcının yanından ayrılmak istiyorsanız kesinlikle dileğe gidinn
Kendisi bana ve arkadasıma da sevgılılerımızı döndürdü,muhteşem aşk yaşayacaksınız dedi,sonra bir güzel evlendirdi.İşte bir umut inanıyorsun o an

mercan tarotun telefon numarası lazım bana..

lütfen ya ; elinden olan varsa bana msj yazsın arkadaşlar..

Bu Sevgi, Bi Melek Cafe'deki Sevgi'yse dedikleri bana çıkmadı. Mayıs ayında baktırmıştım.

canım sana msj yazdım ama ; msj haznen dolmuş kabul etmedi msjımı.
mercan tarotun telefon numarasını istemiştim senden.elinde varsa özele yazarmısın??

merhaba

yarın bir arkadasimin tavsiyesiyle tilbe cafe'de gulden diye bir falciya gidecegim. Daha onceden baktirmis olanlar, yorumlarini yazarsa cok sevinirim.

bu symboldeki kürşat nasıldır ben şanssızlık eseri osmana baktırdığımda onun çok uzun uzun fal baktıgını gördüm acaba bilior mu merak ettim

Arkadaşlar Bugün monalisa cafeden taner e baktırdım. Şimdiki durum için yorumları iyiydi. Sonrası yani gelecek için bilemem. Ona daha evvel baktıran varsa onun da yorumlarını bekliyorum. Renkli gözlü bir bey

bu gün beyoğlu kafe alpere gittim hiç beğenmedim.9 tane kart ver dedi kartların anlamlarını söyledi 5 tane daha kart ver dedi onlarında anlamını söyledi üç kart çektirdi bu üç kart için bana üç net soru sor bana dedi o üç kartında anlamını söyledi herşey gönlünce olsun görüşmek dileğiyle dedi ve falı bitirdi ben ne anladım bu işten:97:

ben tarığı beğenmedim çok.aşk hayatımla ilgili bi çelişkim yok meslek hayatmı merak ediyodum,üniversite okuduğumu söylemedi,ben söyleyince alanımı bilemedi,özel sektördemi çalışırım devlet mi dedim ikiside olabilir dedi genel konuştu.bir arkadaşımla küsmüştüm onu sordum adım atarsanız barışırsınız dedi.işime yarayan birşey söylemedi.meleklere zaten gitmem ama symbol de bitti benim için.artık fazla bilinmeyen falcıların arayışındayım..

Alevkocum kimse geleceği bilemez sen bence o falcı öyle dedi diye mi üzüldün yoksa sen de onun dediğini doğru mu buluyorsun senin düşündüğün de onun aynısı mı diye üzüldün ona karar ver ve eğer o çocuğun senin için gerçekten hayırsız olduğunu düşünüyorsan kendini daha fazla üzme yoksa falcı öyle dediği için değil sen burda bu forumda bile o çocuk için üzülüp yazı yazarken o da senin için üzülüyorsa sana değer bir insabndır. Yoksa çok falcı ben şimdiki evli olduğum kişiyle evlenmeden önce bana onla evlilik görünmediğini söylemişti.
Onlara göre değil kalbinin ve aklının sesini dinle her şeyin hayırlısını dile sevgiler[
QUOTE=alevko;16405941]yok ya ayakaltı bi yer ama gulun cafesinden korktuysan burayada girmeyebilirsin nargile cafe gibi vi yer belkide ben sevmediğim için ole mekanları
bu arada cok canım sıkkın bazı olaylar hiç istedıgım ve falcıların dedigi gibi gitmiyor bugün bizim bi tanıdık benim için yıldızname gibi bişey baktırmış kızınız çok ii biri bu adamdan lütfen uzak dursun demiş her gordukleri yerde birbirleribi ısırıolar demiş aslında dün bende kaear vermiştim bırakmaya ama falcı soyleyince uzuluor insan[/QUOTE]

karışık bir çıkan fal haberi!!!
kasım başında nihale gidip yanlışlıkla tarot baktırmıştım bence zaten o kadın birşeye bakmıyor aslında o yüzden pek farketmez
benim sevdiğim kişinin hayırsız oldugunu aslında beni sevdiğini ama adam olmayacağını yakın zamanda hayatıma girip çıkacağını söyledi onlar oldu(ama aylık peryotlar oldugu için fazla birşey bilmiş saymadım onu)
bu yıl bitmeden kapanan bir sayfa yeniden açılacak dedi(bu asıl oğlan haricinde) burcunu söyledi ve evet eylül aylarında tanıştığım sonradan gerizekalılık edip esas oğlanı unutamadıgım için sebepsiz reddettiğim biri tekrar görüşme talebinde bulundu henüz görüşmedim ama aslında benimkinden daha duyarlı biri ve normalde nihalin beyin okuduguna inanıyordum ama bu kişi hiç aklımda yoktu burcu falan hepsi tutuyor temmuzda baktırdıgımda biriz de bu burctan yıl sonuna dogru biriyle tanısacagımı ve 2011de evlenecegimi söylemişti
işin ilginci bütün falcılar 2011de beni evlendirio büyük çogunlugu esas oglanla bir kısmı da yeni kişilerle
şimdi ben karıştım bu fal olayı berbat bişe
bunun yanında nihale 2.kez gidip fal baktırdıgımda tamamen farklı bir fal baktı hiç bu kişiden bahsetmedi
amaaan amman bıktım usandım valla

2 sorum olacak:

bir: bu alper sarışın alper mi? orta boylu?

iki: bugün cinsiyeti erkek olan bir arkadaşım bahsetti. bir arkadaşım süper bir falcıya gitmiş dedi. kimdir dedim ve öğrendim. daha önce burada da adı geçmişti ama bulmam zor gibi, samanlıkta iğne aramak gibi olur.

Şuşu ya da Susu cafe Şengül, hisarüstünde. birileri gitmişti ona diye hatırlıyorum ama şanı iyi mi kötü mü unuttum. var mı yorum yapabilecek olan??

yazz12 sen kesin gitmişsindir:)

Merhaba,
kadıköy fayton cafe hakan nasıldır?bi de yusuf die biri varmış....İyi başarılı bi falcı arıyorum yok yok acaba bunlar iyiymidir sürekli gidiyorum ve hepsi fossssssss...yardımmmmmmmm lütfennnnnnnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…