İstanbul'da Fal - Falcılar

zaten dedim ya artık 1 ay içinde sana gelecek diyen falcı bile benim için çok bişey bilmiş sayılmıyor maşallah ayda bir gelmesi sıradanlaştı artık
ben ne zaman düzene girecek dediğimde gül seneye mayıs haziran dedi tarık da mercan da 1.5 yıl dedi ne yani ben 1,5 yıl daha bu acıları çekecek miyim
serkana gitmek isterim de adam 4 dedimi gidiyor ancak cumartesi pazar yakalamak lazım onu heralde

bu arada birşey daha söyleyecem
geçen gün ablama dedim ki acaba şöyle şöyle mi yapsam(yaşamayı hiç istemeyeceğim bir şey) şakasına söylemiştim zaten
sonra bir falcıya gittim bana demez mi seneye böyle olacak diye ki olmasına ihtimal vermem yani ama tabi Alah bilir
yani diyeceğim bizim fikrimiz neyse onların zikri o başka birşey değil bu fal olayı
bu arada o falcının da dediklerinin hiçbiri çıkmadı neyseki

aaaaaaa amanınnnn banada dedi sandalyeden koltuga gecıceksın lafını e yuhhhh bak sımdı sınırlendımmm herkesın kı donecek,herkes sandalyeden koltuga mı gececek

içten içe güle sinir olmaya başladım banada aynısını söylemişti sandalye koltuk mevzusu herkese aynı şeyleri söylüyo anlaşılan sevgilin dönecek sandalyeden koltuğa geçeceksin birde söyledikleri çıksa bari bende kasım sonunu bekleyenlerdenim :97:

bana demedi ama sanırım bizimkilerden birine demiş o sandalye koltuk mevzusunu bi sorayım tekrar
ya bana da işle ilgili sıkıntılar var dedim dur ben onlara bi negatif enerji göndereyim dedi arkasına yaslandı baktı sonra dediki ama seni burda çok seviolar hiç problem yok dedi sen hep gitmek istiyorsun kafana esince yapma falan dedi ve bunlar gercekten dogru
hani ben sıkıntı deyince işte etrafında düşmanların var kuyunu kazıolar ben negatif enerji gönderdim falan diyebilirdi ama demedi yoksa hakikaten meleği beni çok mu seviyor ama dedim ya gülün öyle düşünmesi lazım onun böyle sabit bir yere baktıgını görmeden, düşünmeden, yazıp çizmeden verdiği cevaplara hiç inanmamak lazımmış bende onu anladım
bu arada bir arkadaşıma da ocakta iş değiştirmiş olcaksın,seni bu iş yerinde görmüyorum demiş arkadaşım da bu işe yeni girdi aslında ama memnun değil geçen gün de bir iş görüşmesine gitmiş ve orayı çok beğenmiş bakalım ocakı bekliyoruz

bakın buraya yazıyorum 31 aralıka kadar beklerim daha da beklemem beklemediğim gibi beklenti yaratmak adına da falcıya gitmem yetti artık ya

Gül banada 2010 bitmeden iş değiştireceksin dedi yani istiyorum ama açıkcası değiştiriceğimi sanmıyorum,Tarık aynı işte devam ediceksin dedi hatta pozisyon yükselmesi dedi,valla kızlar dönmezse bizim bu ex ler gidelim dayanalım gülün kapısına
Kız tatlı kız ama eger görmüyorda dönecek diyerek bize umut veriyorsa gerçekten üzücü bence

yarın bi suya bakan biri var bikere gitmiştim yarın tekrar bulmaya çalışıcam çok net bi soru sorucam eğer bilirseee yakasını bırakmıcammm (= zaten en geç 2 aya anlıyacagım bişey sorucam bakalım

ben de katılıorum.. erk arkımdan ayrıldığımda sürekli o vardı kafamda acaba barışır mıyız döner mi fln die, o yüzden gül de direk onun ismini söledi kasımda dönüyo die. ama ben başkasıyla tanıştım o arada bu sefer de onu düşünüodum 2. sefer gittiğimde üstelik kasım ayı içinde.. direk bu yeni tanıştığım çocuğun ismini söledi bunla güzel bi ilişki olacak iyi biri fln die.. öncekinin hiç konusu açılmadı :) e hani nerde tutarlılık? kesinlikle düşündüklerimizle ilgili olay

Hımmmm,ozaman kk kızları ben bu olayda Yiğiti tek gecıyorum,düşünmediğimi ama benden hoslanan bırını ismi ile fiziğiyle aynen bana söylemişti geçmişte,düşünmediklerimi de söylüyor hatta ben ona boşver onu diyorum onla vakit harcamayalım diye,off demek bu durumda Gül de akıl okuyor,ne sıkıcı ne sıkıcı
Ben gene Yiğite gidecem galiba,ya o cocugun son falı cıkmasında ne olursa olsun yaa,yeterin artıkk:95::95::95:

böle herkese kulp buluo gibi olmiyim ama yiğit bana hiç bilemedi. geçen sene gittim 2-3 kere o anı çok güzel yorumladı o da isim verdi o zmn hayatımda olan kişiyi fln ama çıkmadı gelecek yorumları. evleneceğim erkek oydu güya hatta ilk kızımız oluodu :) geçmişi, şu anı , isimleri bilmek çok zor değil galiba çünkü şurda isimlerini saydığımız çoğu falcı en azından bi kaçımıza tutturmuş

falcılar sayesinde unutacağımız varsa da unutamadık...ben mesela....umutlanarak geçti bu kadar ay...önce mayıs haziran sonra temmuz ağustos dediler...böyle gide gide artık yaşlanıcaz...

şekercim,daha önce yazdım diye hatırlıyorum:44: kadıköy, feneryolunda Alagria kuaför pazartesi günleri saat 11 den akşam 7-8'e kadar orada

b.i tarif alsak kuaförün telefon numarasını filan bulamadım , sana da özel msj atılmıyor ki ordan mailimi yazayım yardımmmm??? fortunota mı neo cafedeki yusuf değil miydi bu???

OSMAN'I hiç sallama Alevko gözünün içine baka baka olmayan şeye var, olana yok der o.

b.i tarif alsak kuaförün telefon numarasını filan bulamadım , sana da özel msj atılmıyor ki ordan mailimi yazayım yardımmmm??? fortunota mı neo cafedeki yusuf değil miydi bu???

ya sen nası bi insansın ama yaa hanı baktırmıyodun fal hanııı
simdi sen bize kuaföre gittim föne bu arada da falıma baktılar da dersin kesinnn

OSMAN'I hiç sallama Alevko gözünün içine baka baka olmayan şeye var, olana yok der o.

ay zaten belli canım kalkıp gidecektim o kadar kötüydü yok ya
bu arada kızlar gülün bana ilk falını dinledim şu aşkla ilgili hepsi çıkan falı işle ilgili yükselmeler var demiş böle ağzının içinde de sanki bir sandalye koltuktan bahsetmiş sanki şu an hala sandalyedeyim ama en azından dönüyor he he he

Ay Alevko senin olayların tam bir pembe dizi gibi he valla takıp etmeden duramıyorum musaıt oldugumda . allah hayırlısını versin hakkında

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…