İstanbul'da Fal - Falcılar

sağol canım :) 20 üstü falcılara gitmiyorum amma bekleyelim yorumlarını sen bi git de pazar günü.

Son düzenleme:
kızlar yeşilköyde azad varmış gideniniz varmı bben gidicem sanırımda :S

dior geçen gün sordum da meliha ayrılmış kırmızı cafeden, deneyecektim..

güle bende sordum o da dedi melegi çok rahatmış koşup oynuomus orda
ben de rahatsız oldum önce ama zaten o gürültüde duyacağın iki kelimeyi kaçırmamak için öyle bir konsantre oluyorsun ki hiçbişe farketmiosun
of bakalım aralık ayı mucizelerini bekliyorum

canm gülemi gittin

canm gülemi gittin

yeni gitmedim canım bu ay basında gitmiştim bu yerinde ilk defa burada daha ii bakıosun ama rahat degil dedim çünkü purplede bana bes dakika bakmıştı o da melegim burayı çok sevdi gezio gelio kulagıma fısıldıo falan dedi zaten melek de beni çok seviomus ben istemesem de çekiomus beni oraya
Allahım çarpılacam valla

melek demese bari, melekler böyle şeylere alet olmaz, farklı bir melek türü bu zaar, töbe töbee...o kadar kişinin ismini bilmesinde elbette bir tuhaflık var hangimiz yapabiliyoruz ki ama bunun melek olduğunu söylemesi ironik bir durum. bana da ben harfleri söylemeden zaten yazmış oraya çevirdi. artık kimin aklını beynini okuyor bilmiyorum ama bir kişi de çıkıp dese eski sevgilimin bana geri dönmeyeceğini söyledi, onunla olamayacağını söyledi diye daha bir inandırıcı olacak. hoş benim arkadaşıma söyledi. ama dönecek de istemeyeceksin diye:) illa ki döndürüyor gideni sanırım.

:)) daha başımıza neler gelecek.. ama seni sevdiği doğru olabilir her dediği sende çıkıyor :) o zaman benide seviyor çünkü banada çoğu şeyi tutuyor :)

İstanbul Avcılarda bir falcı var kızlar 20 dk isimli tarihli açık seçik sen sölemeden herşeyi döküyor soru sorabiliosn ve sen yönlendirmeden o konuşuo. Nesibe adı heeerrrkese tavsiye ederim

bahsettiğiniz nesibe hanım avcılar düş cafede sanırım ...size dedikleri çıkmış mıydı peki?bi de avcılarda nerde tam olarak?
teşekkürler...

sence böyle bir şey var mı gerçekten,melek kosup oynarmı

bahsettiğiniz nesibe hanım avcılar düş cafede sanırım ...size dedikleri çıkmış mıydı peki?bi de avcılarda nerde tam olarak?
teşekkürler...

avcılar merkezde medicana diye bir özel hastane var orayı bulun birine sorun hemen gösterir.gözünüzle görebileceginiz bi yerde.bana ve arkadaşlarıma dedikleri çıktı

ya bence de o zaman daha inandırıcı olacak ama mesela düşünüyorum bi arkadasımın güzel giden bi ilişkisi var eskisinden de pek hayır yok mutlu etmek için söyleyecek olsa bunla evleneksin demez mi ona da dediki eski sevgilinle evleneceksin kadının eski sevgili takıntısı mı var nedir
ama kasım sonu aralık başı dalgalar gelmeye başlayacak dedi gelmeye başladı dalgalar kasırga kopmasın da
aralık ayında favori falcılarıma son bi tur atarak bu olayı bitirecem

sence böyle bir şey var mı gerçekten,melek kosup oynarmı

meleğin ruhu çocuk kalmış olabilir o zaman oynar
ya da oradaki barda takılıosa gülden ayrıldığı anlarda

benim de yaptıgım ne ayıp ha
kadın bana dedi ki o kkde kadınlar arkamdan konusuolarmış ben de dedim ki yok canım hiç olur mu öyle şey
ben ne güzel inanıyordum hazır dalgalarım da geliorken ne diye şimdi bozdunuz beni yaaa

Son düzenleme:
İstanbul Avcılarda bir falcı var kızlar 20 dk isimli tarihli açık seçik sen sölemeden herşeyi döküyor soru sorabiliosn ve sen
yönlendirmeden o konuşuo. Nesibe adı heeerrrkese tavsiye ederim

ben nesibe hanıma baktırmıştım ve beğenmedim...çok sıradan bir fal...açık seçik isim söylemesi de olmadı ...falı tutarsız...falın başında A diyor...sonra B diyor...ve çok soru sorarak...doğru yönü buluyor....ben tavsiye etmem...

meleklerle sanırım böyle bir irtibata geçme durumu olmaz. belki de o varlıklar kendilerini melek diye tanıtmışlardır.. zaten varlıklar korkutmamak için kafanızdaki sekilleriyle görünürler görünürlerse..

allah allah ben kimseden nesibeye dair böle bişey duymadım bnde görmedim.. ilginç

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…