İstanbul'da Fal - Falcılar

canım çılgınsınn:KK52::KK52:bir çok kişinin gittiği hariç yenilerden gelen önerilere dikkat edelim,şu Mercana verilen paralara gerçekten acıdımm:KK53::KK53:

Günaydın kızlar,

Bizler çok uzun zamandır ve sık aralıklarla fal baktıran insanlarız ve o yüzden de artık hangi falcı iyi hangisi atıyor vs. gibi yorumları çok rahatlıkla yapabilecek durumdayız. Hatta Nişantaşı Symbol Cafenin sahibi İsmet Bey cafeye yeni bir falcı alındığında bana önerir ve eğer sen buna iyi dersen o mutlaka iyidir gibi beylik laflar da eder. Ve gerçekten de doğrudur. Ancak buraya kadar bütün yazılanlar ve bizlerin gittiği diğer bütün bilinen ve bilinmeyen falcılar aslında galiba çoğunlukla olumlu enerji gönderip bizlerle telepati kuruyorlar. O yüzden de geçmişi ve şimdiyi bilip geleceği sadece bizlerin düşüncesi doğrultusunda yorumluyorlar. Şimdi size bir örnek vereyim. Birgün birine fal baktırıken, hem öle cafede falan değil evde ve uzun süre iel bakan bir falcıya, içimden ısrarla geleceğe dair kısa bir cümle kurdum. Ve inanmayacaksınız o da hemen ardından bana aynı cümleyi söyleyip devam etti. Bunu falcıları küçümsediğim için yazmıyorum asla çünkü onların bizlerden farklı olarak sezgisel anlamda güçleri olduğunu biliyorum ama yine de fazla bel bağlamamak gerektiğini düşünüyorum. Benim yaklaşık 3 yıl süren ve Martta bu yana bitme sancıları yaşayıp Temmuz sonu tamamen biten ilişkim hakkında çok falcıya gittim. Birçoğu hatta arkadaşım bile oldu fal harici evimde kalan, dışarıda yemeğe çıktığımız vs. Hepsinin ortak söylediği şey O'nun beni arayacağı ve geleceğiydi. Evet birkaç kez aradı ve de 2 kez geldi. Falcı kadın 2 kere gelir sonra gelmez demişti. Ve bu adamın gerçek karakterini ve benimle aslında neler hissederek yaşadığını söledi (tabii olumsuz manada) Ve hatta onları dinlerken içimden hem doğru evet diyordum ama ve hem de çok kızıyordum kadına. Ama dediği oldu onun. 2 kerenin haricinde ben zaten gelmesini istemedim ve o da gelmedi. Adamın ne olduğunu bir kaç erekk arkadaşı da anlayacak ve onlar da onunla tartışacaklar ve artık hayatlarından çıkartacaklar demişti. Evet aynen öle oldu. ben de falları genellikle yazarım. Şimdi okuyorum da geçmişe dönük hep denilenler hemen hemen aynı şeyler. Bir de hepsinin ortak söylediği hayatına yeni biri girecek. Evet girdi ve şimdi bu kişiyle gerçekten rahat ve huzurluyum. Umarım böle devam eder ve hepinizin de hayatı dilediği gibi olur. :98:

merhaba,
bahsettiğin falcı için iletişim bilgilerini mail atarsan çok sevinirim.bide falı evindemi bakıyor ve fiyat nedir?
çok tşk
ben biliyorum

bir kaç gün önce symbol denen yerde tarık a gittim ben bile ondan daha iyi bakardım işin iyi olcak birini bulcaksın vsvs
sonra şengüle gittim melekler kahvesindeki oda berbat çıktı

aslında benim yıllardır gittim biri var acıbadem de yusuf diye biri var tatlı bir gay
bırakın ne olcağını kafanızdaki düşünceleri size söylüyor abartmıyorum ..
çok istediim bir şey vardı ve bana direk sen böyle bir şey istiyorsun şu zaman olcak dedi öyle baka kalıyorsunuz
sizinle nasıl konuşuyor hımm sanki yıllardır sizi tanıyan biri gibi herşeyinizi söylüyor

bir gün abimle ona fal baktırmaya gittik gerçi ben baktırdım o inanmadığı için dalga geçiyordu

fal sırasında abim dur birde ben sorim falcımıza diye güldü
size yemin ederim yusuf abime döndü baktı baktı o kadar beklemişsin 5 ay daha bekle dedi

ben ne olduğunu anlamadım abim suratı sanki hayalet görmüş gibi oldu
ne oldu dedim
meğerse sorcağı soru ben ne zaman evlencem diycekmiş.. abim yıllardır aynı kızla çıkar ama evlenemediler

biliyorum saçma abartı gelebilir ama bence mükemmel bir falcı 3 şahıslarla bakıyor bu sadece basit bir örnek verdim bunun gibi bir çok şey var

şimdi diyceksiniz neden medyum iyi bir hoca arıyorum diye konu açtın bu adam varsa
yusuf artık o kadar iyi biliyorki beni neyime fal baktırim gerçi yakın gelecek için gidiyorum
farklı birini arıyordum ama yok vazgeçtim daha iyisini bulamıycm sanırım ama ilk defa gidicekseniz tavsiye ederim

yani var yaa gitmesek baktırmasak bilmesek..... allahımm biz çok mu salak duruyoruz uzaktan bakınca hani böyle konu fal falan yaa:KK20::KK20::KK20::KK20:

Şimdi kim bu diye atlarsanız gercekten aha böyle olucam söyliyim aha tam böyleee :KK37::KK37::KK37::KK37::KK37:

canım insan salakmı değilmi kendi daha iyi bilir

ben burda zaten başka falcı aramak için girdim mesaj yada konuma baksaydın anlardın
adama gitmişsin etmişsin sanki benmi para kazancam herkes birini överken iyide ben yapıncamı gözüne battı
ben halen diyorum evet güzel bakıyor o zaman biri gider baktırır yalanmı demişim anlaşılır

pm atarım arkadaşım ama önce sormam lazım ona

canım insan salakmı değilmi kendi daha iyi bilir

ben burda zaten başka falcı aramak için girdim mesaj yada konuma baksaydın anlardın
adama gitmişsin etmişsin sanki benmi para kazancam herkes birini överken iyide ben yapıncamı gözüne battı
ben halen diyorum evet güzel bakıyor o zaman biri gider baktırır yalanmı demişim anlaşılır

pm atarım arkadaşım ama önce sormam lazım ona

menekşe87 sen mercan'sın dimi? dayanamadın girdin yine. hem ben seni araştırdım sadece burda dolaylı reklam yapmıyosun. baska sitelerde de bizzat kendi adından yazılmıs '' kahve falı baktırmak ısteyen yazsın '' yazılı mesajlarını da gördüm. bir sürü nick alıp kendi kendine müşteri çektin, bi sürü para topladın, efendi efendi '' neyse tühh '' dedik işimize baktık. ama yapma. söylediklerin harfi harfine çıkacak olsa bile, kalbin kötü. yapma. bu kadar insanla uğraşma.

offff allahım ben mercan diyebirinin telini sorduğum ıcınmu bu oldu ya ben onun telini isteyen benim zaten ne reklamı eğer b iliyorsan pm den mesa at ne alaka
eğer ben falcı olsam başka arkadaşlara pmden adres tel istemem o arkadaşda burda mesajımı görup yazar zaten
amannn banae ya bir şey ispat zorunda değilim sana nasıl dusunursen dusun

Son düzenleme:
Yaaaa kızım ben senden bılgıfalan ıstemedım ne bılgısı gonderıyorsun banaa,zorla mı bakacan fal
Kimse sana cevap vermıyor sen gene yazıyorsun biz salak degılız de senin ne oldugun belli sanırım

menekşe87 sen mercan'sın dimi? dayanamadın girdin yine. hem ben seni araştırdım sadece burda dolaylı reklam yapmıyosun. baska sitelerde de bizzat kendi adından yazılmıs '' kahve falı baktırmak ısteyen yazsın '' yazılı mesajlarını da gördüm. bir sürü nick alıp kendi kendine müşteri çektin, bi sürü para topladın, efendi efendi '' neyse tühh '' dedik işimize baktık. ama yapma. söylediklerin harfi harfine çıkacak olsa bile, kalbin kötü. yapma. bu kadar insanla uğraşma.

canım süper tespit:84::84::84:

valla laf yarıstıramıycam sen cok kızmısın bize paralar kesildi diye,ama bak göremedin ileriyi Kazen yakaldı senii
Hadı canımmm hadiii

Cemre deniz ben de özgül Hanımın iletişim bilgilerini istiyorum elde edince bana da gönderirir misin? kuzeninin hala müşterisi değil mi acaba o kişi ondan alamaz mısın ki? Gerçi sen de burda yazmışsın sormuşsun ama yine de belki çekindiğinden ondan isteyememişsindir.
İşte asıl falcı budur. Keşke böyle bakan birine denk gelsek. Süüüüpeeerr diyorum başka bişey demiyorum. Bulursan o kadını bana da telini vermeyi unutma.
Hep yorumları okuyorum. O kadar yol gidip, saatlerce bekleyip hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum.....

Kadıköy Cafein Semra'ya baktıran biri varmı kızlar? Daha önceleri vardı bi kaç baktıran kişi ama yorumları da unuttum... Ben baktırdım bu gün, siz nasıl bulmuştunuz merak ettim çok... Bana zaten şuanla ilgili çok bişey bilmedi gelecekle ilgili dediklerinde ne kadar tutarlı o yüzden sorayım dedim...

ben baktırmıştım 1 ay önce falan gayet güzel olan biteni anlatmıştı bana beğendim ben semrayı

Kızlar ÇIKAN FAL!!
Yeni biri olacaktı ama öyle basit sıradan biri yani birşeyler hissedeceğim biri değildi.Şuan geldi o teklif şoktayım!
Avcılar-Nesibe veya Fayton Cafe-Hakan demişti.Hatırlayamıyorum ama ikisinin dedikleri de yavaş yavaş çıkıyor.Çok mutluyummmmm :KK76:

ne güzel allah mutluluğunu daim etsin inş.hep böyle mutlu olursun :)

Cemre deniz ben de özgül Hanımın iletişim bilgilerini istiyorum elde edince bana da gönderirir misin? kuzeninin hala müşterisi değil mi acaba o kişi ondan alamaz mısın ki? Gerçi sen de burda yazmışsın sormuşsun ama yine de belki çekindiğinden ondan isteyememişsindir.

mrb.
ben kuzenıme ve ablama bıkac kez sordum ztn sureklı gorusuyorum ve her konusu acıldıgında soruyorum. ama kesınlıkle bılemıyorlar
kuzenım kuafor . ve onunmusterısı deıldı kadın musterısının falcısıydı.. (bu arada musterılerı sosyetık bıraz)
kuzenımede haber verıyor ve o gun tesadufen ablam kuzenımızın ıs yerıne gıttıgınden onuda goturuyor beraber gıdelım dıye
ogle yemegı arasında olan bır mevzuu bu..

ama esımı benım adımı ve bursaya yerlesıcegımı esımın buralı oldugunu herseyı bılmıs kı ablamın falında bnm cıkmam da degısık bısey..
ayrıca esımın teyzelerı ve tum akrabaları yalovada sık sık gdıyoruz oralara.. çıktıgımz donemde de yanı kadının fal baktıgı zaman dılımlerınde sureklı yalovaya gıderdık esımle
bende arıyorum kadını o yuzden buraya yazdım..
ama yok..

Son düzenleme:
X