İstanbul'da Fal - Falcılar

kızlar gül ğn numarasını bana atabilir misiniz? daha önce purpledayken gitmiştim. tekrar gitmek istiyorum. randevu için arayayım.

kızlar gül ğn numarasını bana atabilir misiniz? daha önce purpledayken gitmiştim. tekrar gitmek istiyorum. randevu için arayayım.

göndereyim sana umutluperi bende bir arkadaşa anlatmıştım o da gitmek istedi numarayı kızlardan aldım arkadas bugun aramış ama randevu vermiyormuş sabah 10dan itibaren orda olacakmış ne kadar erken gelirseniz o kadar iyi olur şu saatte gelirseniz orda bekleyenlerin önüne alamayız falan demiş ama gülün kendisi bunu söyleyen bir de cafeyi arayabilirsin
güle ben de baktırmıştım bugune kadar dediği herşey çıktı ama şu anki durum sonucun onun dediğinden tamamen farklı olacağını gösteriyor ama dengeler her an değişebilir tabi o yüzden bir daha gidip bakalım değişiklik var mı öğrenmek istiyorum bi ara

20 liraya bakıyor Fatoş. Evet çıkıyor edikleri. Denemenizi öneririm.

Kız Dior bir fatoştur almış başını gitmişalt tarafı 1 hafta yoktum,benim neyim eksik sizden bende baktıracam ama bak kasımda hiç baktırmadım gerçi istesemde mümkün değil idi buralarda degıldımm amaBu arada tüm falcıların ısrarla dedikleri hala cıkmadı ortamım vardı ama bahsedılen o yeni kişiyle de tanısmadım ama hala kasımın bıtmesıne 18 gün var

FAYTON CAFE-HAKAN'ı kimse duymadı mı kızlar ya?
Diğer şubesi de DEM CAFE'ymiş yine Kadıköy'de.Baya yoğundu adam hatta daha önce de gitmiştim sıra gelmemişti.

fatoş hangi kafede bakıodu? dün bi arkadaş daha sölemişti..

Bana da bu nilufer hanımın telefon numarasını özel mesaj ile gonderebilirmisiniz acaba.

kızlar bana da gül ün numarasını mesaj atar mısıınız.. ben de purple dayken gitmiştim. dedikleri tam çıkmasa da şaşırtmıştı beni. bayram sorası ist e gelebilirsem bi uğrarım belki.

sabun bu esatpaşadaki fatoşun bende teli de yok adresi de canım. dior verirse ne ala bi deneyebilrim:)

kızlar bu gün nihayet geldi : ) mu kafeye aslan beye gidiyorum.....fos çıkmasın .. benim için dua edin.... birde aysun hanımın baktığı yanık falı varmış ... içinizde aysun hanıma baktıran oldumu ? o nasıl bakıyor ?

Ay Onu unu bilmiyorumda :))) Şu mercanı Çok pahalıda bulsam acaip baktırasım gelmeye başladı baya olumlu yorumları görünce Şeytana uycam sanırım :d bakalım

arkadaşlar enfalin numarasını gönderebilir misiniz bana da özelden
ben de yok daha özel mesaj atma hakkı

Kızlar geçenlerde kırmızı barı sormuştum meliha diye birinden bahsetmiştiniz gelecekle ilgili yorumlarını nasıl buluyorsunuz

Olur mu hiç? Demek ki forumda geçmişte yazdıklarımızı tam okumamışsın. Kırmızı'da Meliha var ve ilk birkaç kez gidersen gayet güzel ve uzun bakıyor ama ondan sonra çok kısa kesiyor. Ama dene bence. Çarşıda Migros'un az ilerisinde.---------- Demiş Dorissimo :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…