İstanbul'da Fal - Falcılar

arkadaşlar günaydın,geçenlerde kadıköy cafe in de semra hanıma fal baktırdım ben beğendim.aranızda daha önce ona fal baktıran oldumu acaba ?

Cocoon....esatpaşadaki fatoşa ben 15 yıldır giderim artık arkadaş gibi de olduk. Fatoş dediğim gibi kahveyi tepsiye döküp remil çiziyor genellikle aşk falı baktığı. Bir de falının çok özel bir dili var ilk seferde anlayamayabilirsin o yüzden sor. Mesela kayıp veya tereddüt var falında derse o ayrılık demek eğer kuyruk var derse adamın başka sevgilisi ya da karısı var demek. Şah demek çok güzel bir beraberlik demek, ölüm düşüşü demek dikkat ayrılacaksınız demek vs.....Bilmem yardımcı olabildim mi?

esatpaşadakı bayanın dedıklerı cıkıyor sanırım kı sız 15 yıldır gıdıyorsunuz..memnunsanız bende denemek ısterım ne kadara bakıyor

20 lira gözden cıkarılabilir :)
nerde yeri ? yani esatpaşa nerde :)
niko 30 lira aldı içime oturdu ..
haybeye gitti.. tırtı ..

esatpaşaya kadıkoyden mınıbusler var bılıyorum oraya gıtmeyı ama tam adres lazım tabıkı

rica etsem adres yada telini yazabilirmisin özelden haftasonu gideyim

Son zamanlardaki fal maceralarım şöyle: yine gittiğim son 4 falcı aynı şeyden, yoğunlaştığım tek bir konudan bahsediyorlar. taksim symbol mehmete geçenlerde ilk defa baktırdım. şimdi ve geçmişle ilgili söylediklerinden yanlış ya da tutarsız tek bir şeyi yoktu. gelecekle ilgili olarak da göreceğiz.

Aynı gün symbole giderken aynı sokaktaki Asmin Cafe'nin sahibi yolumu kesti hanfendi bi sn diye... çabuk olun dedim. durmazsanız konuşamam falan dedi. çok iddialı konuştu.çok iyi falcılarım medyumlarım var dedi. beğenmezseniz kahve ikramım olacak dedi. iyi hadi dedim ben de... girdim... beni emel diye bir kadına yönlendirdiler.... kadın daha ağzını açar açmaz kendi reklamıyla başladı.neye baktıracaksın dedi. ben kapıdaki kişi kahve ve tarot 15 TL dedi, bu baktırıyım dedim. ama ben esas astroloji ve su falında iyiyim. gelin size onlardan bakıyım dedi. biri 50 diğeri 100 müş. ama 100 TL olanı kampanyalı olarak 30 TL'ye bana bakacakmış. elindeki not defterini gösterdi bak dedi hep ya su falı, ya da yıldız falı dedi...gösterdiği yazılara baktım. kiminde 60 kiminde 40 kiminde 30 yazıyor. tutturabildiğine tutturabildiği fiyattan yani... ısrar etti resmen... rahatsız oldum. kahve- tarotta o kadar iyi değilseniz ben başkasına baktırıyım diyecektim. neyse dedim oturmuş bulundum artık, bakalım ne diyecek.... çok genel şeyler söyledi. herkesin bilebileceği şeyleri söyledi yani.... Sakın ola ki benim düştüğüm oyuna siz de düşmeyin...

En son dün Cadde Symbol'de LEvent'e baktırdım.Levent'e birkaç ay önce de baktırmıştım. o zamanki odaklandğım şey işimdi. işimi kaybetme tehlikem vardı yüksek olasılıkla. ama levent rahat ve rahatlatıcı tarzıyla bence işini kaybetmeyeceksin dedi. ve ben hala aynı işimdeyim. o zamanki söyledikleriyle dün söyledikleri de birbiriyle tutarlıydı. tek farkla, o zaman 2. çocuğun erkek olacak demişti, şimdi kız olacak diyor :)

cocoon bana esatpaşadaki fatoşun yerinin adres ve telini gönderir misin? evinde mi bakıyor cafede mi?

Asmin cafe faciasını ben de yaşamıştım kesinlikle gitmeyinnnnn

ben de o asmin cafeye cocuk cok ısrar edınce acıyıp gırmıstım. astrolojı falı fılan deyınce de tamam dedım sallıyor bu kadın. astrolojı fal degıl kı. sen akrepsın o basak uyarsınız demeyle olacak iş mi. ki kaldıkı o astrolojıde bahsedılen kılıt noktalarının bırbırıne zerre uymadıgı ınsanlar tanıyorum, yıne de evlıler, yıne de mutlular. kı tüm açılar ezberinde mi bu kadının. aslında boylelerıne begenmedım ver paramı demek lazım ama yapmıyosun ıste. ben aslında en çok kendıme kızıyorum ya. neyse.

Ben şu Kurtuluştaki falcı Rita'ya gitmek istiyorum. Bana varsa iletişim bilgilerini yollarmısınız ??? bide gidenleriniz var mı ?

eee ne oldu esatpaşadakı hatun.. bırde bende rıtayı arıyorum kımse bılmıyormu yerını yurdunu telını.. bulan banada yollasın lutfen

yok canım boşuna tum sayfaları okuma cunku bılgısı yok.. google danda her turlu bılgıye ulasmaya calıstım ama orda da tam bır bılgı edınemedım ben.. kurtulusu bılıyorsan gıdıp bulabılırsın

arkadaşlar günaydın,geçenlerde kadıköy cafe in de semra hanıma fal baktırdım ben beğendim.aranızda daha önce ona fal baktıran oldumu acaba ?

ben baktırdım semra hnm a iskambil bakıyor cok hızlı ya ucup gitti cogu anı biliyor ama geleceği zaman göstercek orda bi de fatos var tarotcu ona baktırdınmı onun söledikleri için aralıgı bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…