İstanbul'da Fal - Falcılar

yazarım tabiki :)

bilen arkadas esatpaşadaki fatoşun yerini yazar mı burda meraktan çatlıyoruz hazır bayram tatili belki bu arada falcı falcı gezme sansımız olur :)) kızlar bana bilgi gelirse hemmen paylaşıyorum sizlerle meraklanmayın :)))

ben baktırdım semra hnm a iskambil bakıyor cok hızlı ya ucup gitti cogu anı biliyor ama geleceği zaman göstercek orda bi de fatos var tarotcu ona baktırdınmı onun söledikleri için aralıgı bekliyorum

fatoşa baktırmadım semra hanım yakın tarihler verdi çıkarsa paylaşırım ama içinde bulunduğum durumu anlatması kişi analizleri süperdi

ben görüştüm telde bu akşam yada yarın gidicem telini yada adresini isteyen varsa yazabilirim

kızlar benn bgn taksimde sarmasık cafeye gittim giden var mı bilmiyorum gülden diye bir bayan baktı aslında hasan bey varmıs ama ben gittigimde henüz gelmemsti kadın cok tatlı cok güleryüzlü bi bayan benm yasadgm ne var ne yok herseyi anlattı gelecekle ilgili planlarmı ailemle ilgili herseyii yönlendirme yaptı . aklınza geleblck herseyi soyledi . hasan beyede gidicem havadislerimi paylasrrmm sizinle yne :)

Kızlar evet aman diyim ASMİN CAFE'ye GİTMEYİN. bize de aynı şeyi yaptılar beğenmezseniz paranız iade falan dediler, ben seval'e baktırmıştım o zaman ordaydı ve beğenmedim. vermek istemedim. adam kabul etmedi ona baktırmasaydınız sizde dedi üstüne. Kavga çıkmasın diye lanet olsun diyip verdim. Çevrenizdekileri de uyarın gitmesinler, böyle rezil müşteri çekme yönetmi olamaz. Sinek avlarlar umarım, dolandırıcılar.

Neyseeee FATOŞ'UN adresini ve numarasını biri bana özelden yazabilir mi? Handekuka rica etsem??

fulya şu anı biliyo, ama gelecek tırt!

teşekkürler haaayt!!! peki kapris cafe'de tasulanın kızı roza'ya baktırdın mı? geçmişi ve şu anı iyi biliyor, gelecekle ilgili söyledikleri de mantıklıydı. çok beğeneni var diye gitmiştim. fal bakarken sağla solla çok ilgileniyor hiç sevmediğim bir durum ama iyi buldum onu.

fikri olan var mı roza konusunda?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…