İstanbul'da Fal - Falcılar

Bahar'a kesinlikle tarot baktırmalısın gidersen. şaşmaz. kaçıncı gidişim hep istikrarlı hep mantıklı. çok arkadaşımı götürdüm. bugün aynı yerde(symbol) fulya'ya baktırdım, 2 hafta önce söylediği sonucun tam tersini söyledi. ne anladım ben bundan. Bahar kesinlikle çok iyi bir tarotçu.

Nihal'de kahvede iyi.

çoook teşekkür ederim ben aslında yarın nihale bi de taksm melekler kahv gitsem mi die düşünüodm baharı ertelemiştm ne dersn nihali ertelesem bahar a mı gitsem ?

emre geçmişte bazı şeyleri tutturmuştu ama yarım yamalak yani şöyle açıklayayım işle ilgili olumsuz bir duruma karşı uyardı ama olumsuz durumun varıcağı sonucun büyüklüğünü, sonucun ne olacağını kestiremedi

peki verdiği tarihler çıkıyormu.. (şu tarihte şu olcak flan) çünkü geçmişte tarihleri süper tuttu.. ama gelecekte aynısı olurmu onu merak ediyorum :)

çoook teşekkür ederim ben aslında yarın nihale bi de taksm melekler kahv gitsem mi die düşünüodm baharı ertelemiştm ne dersn nihali ertelesem bahar a mı gitsem ?

bence önceliği bahar'a ver. bugün bir arkadaşımı götürecektim izindeymiş. bana yakın zaman için söyledikleri çıktı. çıkanları paylaşıyorum zaten ama ben aaaaa süper mükemmel demediğim için pek prim yapmıyor sanırım. :) geri kalanı kendime kalsın artık. umarım memnun kalırsın.

kesinlikle gidicem şıvga'ya çünkü bi arkadaşımdan da duymuştum 70 tl az değil gerçi ama umarım değer, gidersem sizlerle paylaşırım :)[/QUOTE]

merveguneş, şıvga ne falı bakıyor? :82:

Son düzenleme:
kızlar,arkadaşım bugün Gül'e gitti..Yeşilköy de ki yerine...30 dak içinde sıra gelmiş:)...artık hem erken geliyormuş ve rendevu ile çalışıyormuş sanırım...bilginize:)

bence önceliği bahar'a ver. bugün bir arkadaşımı götürecektim izindeymiş. bana yakın zaman için söyledikleri çıktı. çıkanları paylaşıyorum zaten ama ben aaaaa süper mükemmel demediğim için pek prim yapmıyor sanırım. :) geri kalanı kendime kalsın artık. umarım memnun kalırsın.

selam katre..
ben senin yorumlarına güveniyorum:) gayet objektif :)
bahar nerde bakıyordu?bu kısmı hatırlayamadım:KK43:

izinde dedğin normal haftalık izin mi yoksa yıllık falan mı?
tmm baska sormucam sözz bunalttm seni bu akşammm :)

kesinlikle gidicem şıvga'ya çünkü bi arkadaşımdan da duymuştum 70 tl az değil gerçi ama umarım değer, gidersem sizlerle paylaşırım :)

merveguneş, şıvga ne falı bakıyor? :82:[/QUOTE]

Kahve bakıyrmş.. ama yakında gidemem herhalde cünkü ona verecegm parayla 4-5 falcıya giderim :) kendisine de artık aybsında gider ve yorumlarımı yazarm :)

bir deee nişaantaşı symbol'de fulya'ya başka baktıran oldu mu hiç? geçenlerde sormuştum biri yazmıştı. başka yok mu. 2 kez gittim ikisinde de sonucu farklı söyledi. pek tutarlı gelmedi bana. yorum yapabilecek olan var mı?

alevko arkadaş henüz özel mesaj atamıyorum..

yeni değilim, resmen falcıların içinde büyüdüm :)) istanbulun bütün falcılarını tanırım neredeyse, onlar da beni tanır..

gül nasıl? ben numarasını bilmiorum yeşilköyde madonun karşısında santimetro mu ne, öyle bi yerde çalışıyomuş..

ben güle ilk defa baktırıcam, sana çıktı mı daha önce?

bahar iyidir.. bir de küt diye isim söyler.. ama bazen de hiç gününde olmaz hiç tutturamaz.. mesela dün:)

bir deee nişaantaşı symbol'de fulya'ya başka baktıran oldu mu hiç? geçenlerde sormuştum biri yazmıştı. başka yok mu. 2 kez gittim ikisinde de sonucu farklı söyledi. pek tutarlı gelmedi bana. yorum yapabilecek olan var mı?

fulya şu anı biliyo, ama gelecek tırt!

kızlar,arkadaşım bugün Gül'e gitti..Yeşilköy de ki yerine...30 dak içinde sıra gelmiş:)...artık hem erken geliyormuş ve rendevu ile çalışıyormuş sanırım...bilginize:)

etoile acaba sende gülün yeni yerinin numarası varsa bana gönderebilir misin?

Cocooon, tel noları için çok teşekkürler. İlk fırsatda güle gidecem. Hiç kötü bir yorum yazılmamış gül ile ilgili. Sanırım en iyi fal bakanlardan biri. birde cezmi bey var süper deniliyordo ama öldü diye yazmış arkadaşlardan biri. üzüldüm, allah rahmet eylesin :KK43:
mercan tarot bakıyordu yanılmıyorsam. onu da bi denicem... merci canım[

tatlım banada atarmısınız gülün telini acil gitmem lazım,umutsuz vakayım:KK43:

göndermek isterim ama özelden mesaj atamıyorum. henüz o hakkım yok :KK43:((

X