İstanbul'da Fal - Falcılar

Ayyy ikinizi de çoooook seviyorum Angel ve My Lady.....görmeden de olsa

Son düzenleme:

Şekerrrrrr çok mutlu oldum senin adına,ne güzel bak,mutlusun işte,zaten ne demiştik Kasımda aşk başkadır

demek fallar çıktı bak süper ohhh ohhh gelsin kız sürünsün yalvarsınnn köpek falan da olsunnSen yüz verme müstahak bunlaraaaDuayı yaıyorum canım bugun 3. günü ahahahahaaaa

rahman uzaklta dır kesin bana nerde bakıyor??

Alalım almasına da adam bi daha dönüp aramıyor bile yaw. Bi de ben güz dönemi o kadar yoğunlaşıyorum ki kızlar. Tiyatro, konser ve de kulüp etkinliklerim var ya nası organize olacağım bilmiyorum. Muck

kız bizde seni seviyoruzzzşu Ayhandan radevu alalım bahaneyle bulusuruzzz

Alalım almasına da adam bi daha dönüp aramıyor bile yaw. Bi de ben güz dönemi o kadar yoğunlaşıyorum ki kızlar. Tiyatro, konser ve de kulüp etkinliklerim var ya nası organize olacağım bilmiyorum. Muck

Ayhan bana msj attı çok yoğunum diye :)) bidaha da aramadım ben küstüm ona siz arayın!!
niko ya gelince abatu ; bana da meth etti kuzenim gittim emme çok atmasyon söledi yaa belkide ben inanmak istememişimdir ama yok yok attı yaa hakkaten bide o kadar bekledim filan, benden aldı bana sattı resmen! ama bu bana öyle baktı olumlu yorumlarda var dene tabiki canım ne olcak ki sanki?

güle gidiyim o zaman ben ..
avrupa yakasında oturuyom zate ..
anam bi gidemedim falcıya sinir oldum yahu ..

arkadaslaarrr!!! Çanga cafe Serkan a gidip de falı çıkan var mı?? Bu arada o daha önce cevizli angel da idi belki ordan çıkaran olur!!!

kızlar belki yanlış hatırlıyorum bilmiyorum ..
kadınlar kahvesinde ..
bi bayana baktırmıştım çok pozitif bi bayan ..
dedikleri tek tek çıktı ..
tek bi tanesi çıkmadı ..
onunda vakti var :) ama cıkmıcanı düşünüyorum ..
hatta tekrar gittiğimde izinliydi ..
acaba dilek mi ki o

Son düzenleyen: Moderatör:
Rahmanın numarasını isteyenler msj atmış ama cvp veremiyorum ben mail adreslerinizi atarsınız verebilirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…