İstanbul'da Fal - Falcılar

nesibe hanımın tam adresini bilen varmı bide ne kadara bakıyo kahve falımı yoksa tarotmu bakıyo çok övülmüş sitede gitmek istiyorum ama ne telefon nede tam bi adresini bulabildim

ya ben birol diye birini duymuştum eşide bakıyormuş acaba o kişi mi..bakırköy dilek cafe mi? dilk diye yazmışsın.google'da bulamadım... dilek cafeyi bilen var mı? :KK60:

bende merak ettim şu birol u yaa benim bakırköye geçmem farz oldu artık :))) cafe adı ne ki delimavi!!

nerde bu dılek kafe tam olarak ..?
bırde rıtanın telını fln bılen varmı dıe sormustumkızlarr yok mu kımseee ..

nesibe hanımın tam adresini bilen varmı bide ne kadara bakıyo kahve falımı yoksa tarotmu bakıyo çok övülmüş sitede gitmek istiyorum ama ne telefon nede tam bi adresini bulabildim

ben gittigim icin tarif edebilirim ama telefun bilmiyorum aklima gelip almadim :KK36:
avcilar merkeze geleceksin, ordan medicana hastenesine kadar in, medicana nin saginda düş kafe diye goreceksin, orda kime sorsan gösterir, ben paar günü gitmistim, saat 14.00 de gelecek demislerdi.

arkadaşlarr 3 kişiii bana yorum yoLLamşş hepinizi tek tek ekLedm kabul ederseniz sevinirim benimde soracak soruLarım var :KK70::KK70::KK70:

Selamlar...

Buradaki yorumlara dayanarak..Belgin Kostak'a ve Gül'e gittim...

Belgin Kostak; zaten medyummuş kendisi... evet insanı şaşırtıyor yedi ceddini sayıyor, etkileyici... Gelecekle ilgili yorumları da oldu. Tabii ki Beklemek gerekiyor..Bekliyorum :)

Gül; O gün gittiğimde o kadar çok sıra bekledim ki..Sakin olan sinilerim bozuldu... Bana sıra geldiğinde tam üç buçuk saat beklemiş bulunuyordum. ve bakması toplasan 10 dakika sürmemiştir... Söylediği bir kaç şey var, Belgin Kostak ile farklı olarak.. . 2011 yılını beklemem gerekiyor hangisinin doğru söylediğini anlamak için :)

Sevgiyle..

Dip Not : fal baktırma hastalığına yakalanacağım diye korkuyorum .. Rahman hoca'ya gitmemek için kendimi nasıl engelliyorum bi ben bilirim :))

ben ankaralı olduğum için adresi tam bilemiyorum ama ankara bir yakınımıza misafir olarak gelmişti bariz bi şekilde gözlerimle tanık oldum 3 harflilerle iletişim kuruyo ben korktuğum için falıma baktırmadım ama abimlere baktı ve abim o zamn nişinlı bile değilde ve ilk eşinden boşanacagını söylemiş ve gerçektende çok emek vermesine rağmen boşandı yani dediği yüzde yüz çıkıyo.eğer yerini bilen varsa açık adresini yazsın.eğer giderseniz eşine veya diğer falcılara değil kendisine baktırın ismi birol.

kahve ıcmıyormusun guldekı gıbı?

KIzlaaaarrrr!!! Kasım geldi herkes köşesine çekildi sessiz sedasız beklemede!! Ne oldu size böyle yaa tamam Kasım da fal baktırmıycaksınız anladım da geleceğe yatırım yapın yahu :))
Şİmdi bana bir sıralama yapabilcek olan var mı benim karman çorman olan kafamı toparlamak adına :KK4:
yeni isimlerle birlikte gidileek listesi!!! ??? :):)

Bacım ben artık çok mutluyum eski acılarıma inat.... Hepsinin dedikleri bir bir çıkmaya başladı. Kimler mi; Ali İhsan, Dilek, Birnur, Zeynep, Tasula, Tarık, Ymurtacı Nazife.....Hepsi de yeni birisiyle çok az kalmış tanışmana ve fakat bu adam çok çok iyi biri olacak ve senin yaşadığın bütün olumsuzlukları kökünden yok edecek ve sen çokm utlu olacaksın demişlerdi......Evet şaşılası anlamda dediklerini yaşıyorum. Ben de şaşkınım. Var ya artık bir falcıya dahi gitmek için içimde istek yok. Darısı hepinizin başına. Çünkü mutlu olmayı hepimiz bir şekilde hak ediyoruz kızlar.

KIzlaaaarrrr!!! Kasım geldi herkes köşesine çekildi sessiz sedasız beklemede!! Ne oldu size böyle yaa tamam Kasım da fal baktırmıycaksınız anladım da geleceğe yatırım yapın yahu :))
Şİmdi bana bir sıralama yapabilcek olan var mı benim karman çorman olan kafamı toparlamak adına :KK4:

Bacım ben artık çok mutluyum eski acılarıma inat.... Hepsinin dedikleri bir bir çıkmaya başladı. Kimler mi; Ali İhsan, Dilek, Birnur, Zeynep, Tasula, Tarık, Ymurtacı Nazife.....Hepsi de yeni birisiyle çok az kalmış tanışmana ve fakat bu adam çok çok iyi biri olacak ve senin yaşadığın bütün olumsuzlukları kökünden yok edecek ve sen çokm utlu olacaksın demişlerdi......Evet şaşılası anlamda dediklerini yaşıyorum. Ben de şaşkınım. Var ya artık bir falcıya dahi gitmek için içimde istek yok. Darısı hepinizin başına. Çünkü mutlu olmayı hepimiz bir şekilde hak ediyoruz kızlar.

Dior canım hayırlısı olsun çok sevindim,bende gitmiyecem uzun bir süre artık:KK6:Kasım da pasa pasa bekleyecem zaten eger ıstedıgım olmazsa bılecem ki bu fal işi hikaye:KK53::KK53:

Bu arada canım sana eskısı arayacak dememıslermısydı ve eskısı aramamısmıydı ben mı karıstırıyorum:KK52::KK52:

vaaay vaaayyy mutluluk kapıyı çalmışş , hadi bakalım darısı bizim başımıza :))

Canım su rahman hoca benım ıcımde kaldı sen bı ona gıtsen:KK52::KK52::KK52::KK52:

şu nikonun cafesi nerde bi söleseniz sevabına ..
içimde kaldı yahu bi falcıya gidemedim çıldırcim :KK15::KK14:

Canım su rahman hoca benım ıcımde kaldı sen bı ona gıtsen:KK52::KK52::KK52::KK52:

:)) fal baktırmıycak olana bakın hele sen gitmiyosun beni mi gönderiyosun :)) yaa ben hepsine gitmek istiyorum da işte zaman yok malesef Ayhan ada gitmek istiyorum ama ulaşabilen hacı olcak, rahman neye bakıyodu onu da hiç bilmiyorum ki ?

Evet tatlım eskisi arayacak demişlerdi ve 3-4 falcının dedikleri günü gününe çıktı hem de . Bunlar Ali İhsan, Kadınlardaki Dilek, Tasula, Caddebostan Zeynep, Niko, Tarık idi. Evet 2 kere aradı ve geldi de hem ama ben onu öle bir gönderdim ki neye uğradığını şaşırdı. Aslında daha da arayıp yalvaracak da demişlerdi. Olacak bence de. Ama olsun aslolan artık benim gerçekten bu adamla mutlu olduğum. Darısı senin de başına. Verdiğim duaları yapıyor musun?

Dior canım hayırlısı olsun çok sevindim,bende gitmiyecem uzun bir süre artık:KK6:Kasım da pasa pasa bekleyecem zaten eger ıstedıgım olmazsa bılecem ki bu fal işi hikaye:KK53::KK53:

Bu arada canım sana eskısı arayacak dememıslermısydı ve eskısı aramamısmıydı ben mı karıstırıyorum:KK52::KK52:

:)) fal baktırmıycak olana bakın hele sen gitmiyosun beni mi gönderiyosun :)) yaa ben hepsine gitmek istiyorum da işte zaman yok malesef Ayhan ada gitmek istiyorum ama ulaşabilen hacı olcak, rahman neye bakıyodu onu da hiç bilmiyorum ki ?

Şekerim rahman suya bakıyormus,valla kaldı içimde ne yalan soylıyeyım,:KK1::KK1:Ayhanı bulursan kesın gelırım aman oda cok naz yapıyor ara sen randevu alırsan herkes gelırr:KK52::KK52:

Ve sen turlara başla şimdi bakalım sana ne dıyecekler,bilebileceklermiii:KK53::KK53::KK53:

Canım Niko Kadıköyde Sığınak Cafede bakıyor. Çarşınınorada Migros var onu geçip sağa dön ara sokakta Koton var Outlet onun karşısında Penguen kitap evi işte onun en üst katında bu Sığınak Cafe.

şu nikonun cafesi nerde bi söleseniz sevabına ..
içimde kaldı yahu bi falcıya gidemedim çıldırcim :KK15::KK14:

X