İstanbul'da Fal - Falcılar

evet evet,ben denemedım bilmiyorum,yanlıs yönlendirmiş olmayayım aman kimseyi

ne güzel konuştun sen :)

ben zaten gül'den başkasına gitmiyorum şimdilik. bekliyeceğim. umarım hepimizin dileği olur :)

Süpersin. Hep bu lafı ederim ama bunun üstüne aklıma gelmemişti hiç.

İnşallah öyle olur. Girdik Kasım'a. Bakalım neler olacak.

ben umutluyum, şaka bir yana inanıyorsanız gezegenlerin de etkisi çok. venüs çekilmesi sona mı erecek ne. o etkileyecek bence :)

ben umutluyum, şaka bir yana inanıyorsanız gezegenlerin de etkisi çok. venüs çekilmesi sona mı erecek ne. o etkileyecek bence :)

İnanacak hal kalmadı bende malesef. ://

Evet duygusal alanda ilerleme ve aşk dönemi başlıyormuş 6 Kasım'dan itibaren gezegenlere göre. :))

Son düzenleyen: Moderatör:
Taksim asmin cafede burak var cumartesi ona fal baktırdım ben beğendim memnun kaldım sizlerden baktıran varmı ona daha önce

benimde aklımda bi batu var.
ilk baktığı falda çok ii baktı ama sonrasında söledikleri çıkmadı hatta saçmaladı demişlerdi ama yanlış hatırlıyo olabilirim

yazıldımı bilmiyorum ama kahveyle filan değil yüzüne bekınca herşeyi bilen bi adam var bakırköyde medyum dilk kafede adamın ismi birol karısıda bakıyo ama adam bir numara gidin derim.

yazıldımı bilmiyorum ama kahveyle filan değil yüzüne bekınca herşeyi bilen bi adam var bakırköyde medyum dilk kafede adamın ismi birol karısıda bakıyo ama adam bir numara gidin derim.

delimavi
şimdi ve geçmişi iyi biliyormu , gelecek çıkıyor mu
adresi nedir
yazarsan sevinirim

Bana geçmişi bugünü en azından iyi bilen bir falcı lazım
bilen noooooooolur bana yazsın

delimavi
şimdi ve geçmişi iyi biliyormu , gelecek çıkıyor mu
adresi nedir
yazarsan sevinirim

ben ankaralı olduğum için adresi tam bilemiyorum ama ankara bir yakınımıza misafir olarak gelmişti bariz bi şekilde gözlerimle tanık oldum 3 harflilerle iletişim kuruyo ben korktuğum için falıma baktırmadım ama abimlere baktı ve abim o zamn nişinlı bile değilde ve ilk eşinden boşanacagını söylemiş ve gerçektende çok emek vermesine rağmen boşandı yani dediği yüzde yüz çıkıyo.eğer yerini bilen varsa açık adresini yazsın.eğer giderseniz eşine veya diğer falcılara değil kendisine baktırın ismi birol.

selam sil baştan nurdoğan hanım mı, erkek mi neyse telefonunu bana mesaj atabilirmisin. birkaç hafta önce gitmişsin memnun kaldın mı peki? :26:

ayhana ben çok önceden baktırmıştım dediklerinin hemen hemen hepsi çıktı ben çok memnun kaldım şimdi randevu alamak biraz zor sanırım telefonlarına cevap vermiyo çünkü

ya ben birol diye birini duymuştum eşide bakıyormuş acaba o kişi mi..bakırköy dilek cafe mi? dilk diye yazmışsın.google'da bulamadım... dilek cafeyi bilen var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…