İstanbul'da Fal - Falcılar

ben baktırmıştım çıkmadı henüz zamanı var şimdiki durumu olayları iyi biliyor

ya bana da o kadar iddialı konuştu ki :)) daha önce angel dayken ben çok baktırdım ona o zaman gel gitler çok olduğu için birde deli gibi fal baktırdığım için çıkaramadım :)) acaba o zaman da çıkmışmıydı diye ama !! bakalım hayırlısı

ya bana da o kadar iddialı konuştu ki :)) daha önce angel dayken ben çok baktırdım ona o zaman gel gitler çok olduğu için birde deli gibi fal baktırdığım için çıkaramadım :)) acaba o zaman da çıkmışmıydı diye ama !! bakalım hayırlısı

angeldayken bende çok giderdim ona ufak tefek çıkanlar olmuştu ama bi kaç arkadaşıma söyledikleri çıktı gelecekle ilgili

o adam süpermiş nerde o çanga cafe dediğin kesinlikle gidip baktırmam lazım

evet bir çıkan fal haberi daha mı geliyor acaba:)) maltepe caminin yanından ssahile inen bir yol var araç yolu o yoldan aşağı doğru sahil istikametinde yürü solda cafe kaçıncı sokak girişi hatırlayamadım şimdi! kadıköy istikametine doğru giderken camiyi gecince ilk sol

kızlar belki yanlış hatırlıyorum bilmiyorum ..
kadınlar kahvesinde ..
bi bayana baktırmıştım çok pozitif bi bayan ..
dedikleri tek tek çıktı ..
tek bi tanesi çıkmadı ..
onunda vakti var :) ama cıkmıcanı düşünüyorum ..
hatta tekrar gittiğimde izinliydi ..
acaba dilek mi ki o

orada pozıtıf olan Dilek,boyle bıraz suratsız olan pelın:KK35::KK35:

arkadaşlar bugün beşiktaş symboldeki elif Hanıma kahve falı baktırdım kişilik analizleri, bugüne dair yorumları iyiydi. Ona giden oldu mu aranızda? gelecek tahminlerinin tutmasına daha var tutan olursa size bildiricem

Şekerrrrrr çok mutlu oldum senin adına,ne güzel bak,mutlusun işte,zaten ne demiştik Kasımda aşk başkadır:21::21:

demek fallar çıktı bak süper ohhh ohhh gelsin kız sürünsün yalvarsınnn köpek falan da olsunn:KK52::KK52:Sen yüz verme müstahak bunlaraaa:KK62::KK62:Duayı yaıyorum canım bugun 3. günü ahahahahaaaa:KK66::KK66:

ya bu dua nedir benlede paylaşabilrmisiniz dualara çok ihtiyaçım var buara

arkadaşlar bugün beşiktaş symboldeki elif Hanıma kahve falı baktırdım kişilik analizleri, bugüne dair yorumları iyiydi. Ona giden oldu mu aranızda? gelecek tahminlerinin tutmasına daha var tutan olursa size bildiricem

ben gittim. hepsine gittim ordakilerin. elif bana çoook güzel şeyler söyledi ama neden bilmiyorum iyi demek için şaşırtıcı şeyler bilemedi, herkese söylese olacak cinstendi. orada NİHAL var, ondan daha iyi. o daha özel şeyleri bildi gerçekten. sanırım dediği bir şey de çıktı. sanırım diyorum zira artık karıştırmaya başladım kim ne dedi.

arkadaşlar bence tarihlere takılmayın, verilen tarihlerin çıkması çok çok zor bir olasılık, ha bu falın çıkmayacağı anlamına gelmez, belki çıkar ama daha erken yada daha geç bir zamanda olabilir.
Bende gülün verdiği tarihi bekliyorum bakalım :)

X