İstanbul'da Fal - Falcılar

Arkadaşlar reklam yapmak imada bulunmak ikili tartışmalara girmek konuu dağıtmak yasaktır bunun yerin ekötü içerik butonuna basın biz gerekeni yaparız iyi paylaşımlar diliyorum

canımm ben msj atamıyorum daha yeniyim

:) bende aynı sekilde yeniyim. bakardım bu foruma ama uye almamıstım. Bekleyelim o zaman bende baska ne yapilabilir bilmiyorum, paylasımın icin teşekkür ediyorum.

bu arada hazır fırsatım varken, forumda bilinen falcilar ile ilgili kendi yorumlarımı paylasmak istiyorum.

Güle bende gittim, isimleri bildi, guncel durumu bildi. Kafe harici dukkan tarzı bir yer oldugu icin ortam bana cok sicak gelmedi. Gelecek ile ilgili yorum yapti ama ben tarih hatırlamiyorum sanırım bana ozel bir tarih vermedi. 2 kisi gitmistik, arkadasim hic memnun ayrilmadı.

Symbol Tarık, cok keyifli bir fal zamani gecirdim.Cok hos sohbet, canayakın. Taksime gittigim zaman tekrar gitmeyi dusunuyorum. Durumu ve beni iyi anlatti diyebilirim.

Enfal, direkt isim soyledigi icin etkileniliyor. Ben hiç bu sekilde bir fal yasamamistim.Sonra kisilik analizi iyi. 2 kisi gitmistik, ikimizde memnun kaldık, alakasız olmayacak seyler soylemedi. Gelecek ilede ilgili yorumları oldu. 10-15 dakika gibi bir zamanda bakiyor.

benden bu kadar, benim gidipte forumun bilmedigi falci yok gibi, olursa paylasirim.

sevgiler

bugün kadıköy angels cafede ayfer hanıma kahve baktırdım.çok detay vermedi ama şu an yaşadıklarımı doğru söyledi çok tatlı bir hanım sohbet havasında geçti. bana tam bir terapi gibi geldi.ona daha önce baktıran varmı gelecekle ilgili söyledikleri çıkıyormu

sharkk bu enfal kimm

bakırkoyde, admira kafede, forumda daha once bahsedilmisti, bulabilrsin.
yerini tarif edebilirim, bakirkoyde ebuziya caddesinde, bakirkoy deniz otobuslerine dogru inerken,kemal tanca yı gectikten sonra ilk sola donuyorsun, solda admira kefeyi goreceksin. randevu ile calisiyor.

aa bu adamıı birisi daha bana övmüştü ama gidememiştmm şarkk yhaww sana msj atabilsemm mailimi verecem ama atamıorumm burdan olmuomuu

katiliyorum:)
herkes yorumunu yapmalı zaten...sadece olumlu ve objektif:)

avcılardaki nesibe hanımdan memnun kalanınız varmı arkadaşlar tuturdukları varmı bide giden arkadaşlar telefon numarası varmı gitmek istiyorum ama internetten numarasını bulamadım

Son düzenleme:
herkese merhaba,yeni üyeyim ben de
taksim symbolde batu vardı nereye gittiğini bilen var mı acaba

hiç falcıya gitmemiş biri olarak merak ettim ve soruyorum: mesela falcı size dediki "kısa zamanda bir kaza olacak zarar göreceksin" şimdi siz o kaza ne zaman olacak diye bekliyor musunuz? eğr öyleyse bu çok kötü bir duygu değil mi?
ama öyle değilse o halde neden falcıya gidiyorsunuz kızlar ?tabi bu kaza yerine falcı müjdeli bir haberde alacaksın diyebilir sonuç aynı oluyorya neyse.valla merakımdan sordum eleştirmek için değil yanlış anlaşılmasın...

bencede!
hem kafamız daha fazla karışmamış olur ama dayanabilirmiyim bilmiyorum
:26:

avcılardaki nesibe hanımdan memnun kalanınız varmı arkadaşlar tuturdukları varmı bide giden arkadaşlar telefon numarası varmı gitmek istiyorum ama internetten numarasını bulamadım

ben bi sefer eylül sonunda gitmiştim birde 29 ekimde gittim.memnunda kaldım.
ilk falımda bildikleri olmuştu.2. falım için söylediklerini bekliyorum bakalım.
bence pozitif çok tatlı bi bayan ben sevdim.
randevuyla çalışmıyo kendisi öğlen 1den 9a kadar orda diye biliyorum

ayyy kafam karıştı batu hangisiydi? yorum yapabilecek olan varmı batu hakkında?

ayyy kafam karıştı batu hangisiydi? yorum yapabilecek olan varmı batu hakkında?

ben gittim gecen Tarık a diye arkadasım Tarık a baktırdı ben suyunu çıkarmayım diye baskasına baktırayım istedim,sordum kim var diye saydı Mehmet,Toprak;batu demekki bu Batu o Batu canım.....Ama olumlu bir yorum yoktu burda onun hakkında yanlıs hatırlamıyorsam

batu da değişik biri:)
ben batu ya sık gittim..
inanılmaz tutturduğu olmuştur bende:)..
örnek: bundan iki sene evelsi...o zaman henüz hayatımda olmayan birisini bana tarif etmişti...ve gerçekten o kişi ile söylediği şekilde tanışmıştım:) vaavv dedim...geleceği tuturan biri:)...ondan sonra tabii gene gittim...ama bu sefer o kişi ile ilgili ilişikimin devamı için söyledikleri çıkmadı
bazen tutuyor..bazen tutmuyor iştee...bu forumda batuda çok daha kötü falcıların isimleri geçmiştir...bunu söyleyebilirim:)

karar sızın:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…