İstanbul'da Fal - Falcılar

Garanti Bankası'nın hemen yan sokağında. İstiklal Cadde'sindeki herhangi birine söylesen gösterirler zaten.

çok ucuzmuş ya başından salar gibi bakmaz inş :)

Fiyatla ne ilgisi var ki? Bana gayet güzel baktı. Hem biri gidiyor biri geliyor o kafeye.
Çok kalabalık ve fallar uzun süreli değil. Ama çok yeterli. Harikaydı Tarık bana göre. boshayallersmile

Son düzenleyen: Moderatör:
bana söylediği ve verdiği tarihleri ben birebir gördüm.hiç olmicak şeyleri bildi şu an nişanlandım sayesinde ve yakında evlenicem bile...:1rolleyes:

sayesinde mi? anlamadım?

şaşırmamın sebebi şu, falcılar geleceği biliyor diye biliyordum, geleceği yazdıklarını bilmiyordum :)

Son düzenleme:

etoile çok pozitifsin. bunu seviyorum :)

Fiyatla ne ilgisi var ki? Bana gayet güzel baktı. Hem biri gidiyor biri geliyor o kafeye.
Çok kalabalık ve fallar uzun süreli değil. Ama çok yeterli. Harikaydı Tarık bana göre. boshayallersmile

beni gayet başından savdı canım.9.75e bakmıştı.

ben bu caddebostan zeynep'i merak ediyorum, burdan bi arkadastan aldım numarasını, tesekkur ederım tekrar bu arada, kadını da sevdım ama sankı fal benım yonlendırmemle olustu gıbı geldı. işimle ilgili kısmı bilmedi mesela, sonrasında anlatmak durumunda kaldım, onun üzerinden yorum yaptı... bilemiyorum... kotu degıl. ama sasırtıcı da degıl. sızın de fıkrılerınızı öğrenmek ısterım zeynep ıle ılgılı.

Kızlar rica ediyorummm şu geçmişi okuyarak gelse herkes aynı sorular 100 kere soruluyor ve en az 100 kere cevaplanıyor,yok nerde bakıyor,yok ne kadara bakıyor,yok ıyımı,yok biliyormu ayrı ayrı 10 tane mesaj atacagımıza hepsını tek bır mesajda sorsak ve zaten koca forumda konusulan maksımum 20 falcı var yoktur bıle bu kadar.Takip etmesi zor oluyor o yüzden yazıyorum bunları:lepi:

dün güle gittim

3 saat bekledik:bbo: söyledikleri doğruydu ama çok şaşırtmadı beni
çünkü diğer falcılardanda duymuştum aynı şeyleri check edip onaylamak gibi oldu
beklediğim konuyla ilgili kasım sonu dedi bekleyip görmek lazım

bakırköy çingene kafe var deja-vunun yanında orada ermeni bir bayan varmış kendisine fal baktıran varmı?

--------------------------------------------------------------------------------

Alıntı:
pembemsii kullanıcısından alıntı
bana söylediği ve verdiği tarihleri ben birebir gördüm.hiç olmicak şeyleri bildi şu an nişanlandım sayesinde ve yakında evlenicem bile...

kim bildi pembemsi ayrıca nası yani sayesinde ??????????????

Günaydın arkadaşlar,

Ben Kapris cafede Tasula'ya gitmiştim aynı gün Kadınlar kahvesindeki Dİlek ve Symboldeki tarık da bakmıştı. Belki de aynı gün fazla fal baktırdığım için midir nedir sadece Tarık bana biraz attı gibi geldi fakat aslında 3 falcının da ortak söylediği bazı şeyler de vardı. Bir de Üsküdar'da Arzu diye biri vardı çok eskiden. Bilmiyorum şimdi nerelerdedir. Bilen var mı acaba telefonunu?

etoile çok pozitifsin. bunu seviyorum :)

ya..bende şu fal olayına meraklıyım tabii:)...ama artık beni yönlendirmesine fazla izin vermiyorum...tabii etkilenme oluyor..

bir dönem...tabii ki bir erkek yüzünden (başka bir konu olsa şaşardım demeyin:))..epeyce dolaşmışımdır ve kendimi çok yönlendirdim....olmayacaklara bile inandırmak istedim kendimi ...ama olayı atlatınca...olaylara farklı bakmayı öğreniyorsun...

o yüzden pozitif ve keyif almak olarak bakıyorum bu duruma:)..tabii ki etkilenme payı var...amaa yönlendirmelerine izin vermiyorum...

böyle kaldıkca fal ok...diğer olaya geçtiği zaman..zarar veriyor..işte buna dikkat etmek lazım:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…