İstanbul'da Fal - Falcılar

bu gercekten mükemmel olmus cok tesekkür ederiz...buarada bana ali ihsanın tel gönderebilirmisin ?..özelde hakkım yok ama ( birde osmanbeyde ki su karakus cuma günü osmanbeyde işim varda )

çilek slm ayhanın numarasını alabilir miyim acaaba_? çok mersiii[/QUOTE]

kızlarrrrr ctesi bende sizinle gelmek istiyorum benide alınnnnnn :gitme: benim özelden hakkım yok ama bana biriniz msn gönderin...benide alın aranıza :Saruboceq:

Merhaba aranıza yeni katıldım... Enfal enson Bakırköyde çingene Cafedeydi ve oradan ayrılınca izini kaybettim şuan nerde çalışıyor bilen varsa bilgi verebilirmisiniz. Yeni olduğum için siteyi kullanmayıda bilmiyorum. İnşallah bir yanlışlık yapmamışımdır.:kedi:

çilek slm ayhanın numarasını alabilir miyim acaaba_? çok mersiii

kızlarrrrr ctesi bende sizinle gelmek istiyorum benide alınnnnnn :gitme: benim özelden hakkım yok ama bana biriniz msn gönderin...benide alın aranıza :Saruboceq:[/QUOTE]

ben pazar günü gitmeyi düşünüyorum ama önce bi aramak lazım tabi :))

kızlarrrrr ctesi bende sizinle gelmek istiyorum benide alınnnnnn :gitme: benim özelden hakkım yok ama bana biriniz msn gönderin...benide alın aranıza :Saruboceq:

ben pazar günü gitmeyi düşünüyorum ama önce bi aramak lazım tabi :))[/QUOTE]

ama ben pazar günü ist dısındayım malesef :2: ama ctesi olursa cok ii olur

kızlar bakıcı kadına gitmek isteyenler için söylüyorum...ben carsamba falan gibi düsünüyorum..kimler uygun ogüne ?..

Bu hidayet hanıma giden var mı ? Atışalanındaki bana yakında gitmek istiyorum. Tlf bilen varsa bana mesaj atabilir miiiiiii ?

çilek slm ayhanın numarasını alabilir miyim acaaba_? çok mersiii

kızlarrrrr ctesi bende sizinle gelmek istiyorum benide alınnnnnn :gitme: benim özelden hakkım yok ama bana biriniz msn gönderin...benide alın aranıza :Saruboceq:[/QUOTE]

Ama bizim buluşmamız gerçekleşti, sana özelden telini atablirim

Su karakuş astrolog degilmiydi ya, sanki gruptan bir arkadaşın kendisiyle ilgili oldukça olumsuz bir tecrübesi olmuştu

Cocoon hani benim zelişim, aşk olsun sanaaaa
Bir zeliş bir tarık takıldı aklıma onları da deneyeyim defteri kapatacagım

merhaba bişi sorucam bu dilek hanım kadıköy cafe laf ta mı acaba ??? inönü caddesindeki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…