İstanbul'da Fal - Falcılar

Arkadaşlar uzun zamandır sıteye girmedim fakat yazışmaları takip ettim.

Bende dün seyhan ve yumurtacı nazifeye gittim beğenmedim.Yumurtacıya gitmeyin diyen çilek cim sende gitmeyin diye ısrarla yazmışın sebebini mahsuru yoksa söyliye bilirmisin bana soru sorup cevap yaptı.

bende nazife hanımı önermemişitm...nedeni ne diye merak edersen...çok basit....söylediklerinin tam tersi çıktı!!!

bu falcılık ise...valla onu ben bile (ki ümitsiz bir vakkayım ben)... falcılık yapabilirim:)

bende nazife hanımı önermemişitm...nedeni ne diye merak edersen...çok basit....söylediklerinin tam tersi çıktı!!!

bu falcılık ise...valla onu ben bile (ki ümitsiz bir vakkayım ben)... falcılık yapabilirim:)

Bende senin gibi düşünüyorum ben bile ondan daha iyi yaparım bana soru soruyor bak kağıtda böyle yazıyor. Nerelisin şimdiye kadar çok falcı gezdım bünun gibilerinede rasladım ama bu soru cevap yaptı bide kendinden emin falcılığı bile bırakırım dedi.

Bana ilginç geliyor artık.

kızlar o zaman avcılarda nesibe teyzeye gelmek isteyen bana özel mesaj atsın,uygun olduğu günleri de yazsın ben bir plan yapayım,

bilgi veriym tekrar nesibe teyze hakkında,7-8 liraya fal bakıyor,mevcut durumu biliyor gelecek hakkında çok spesifik şoka sokacak şeyler söylemedi bana ama söylediği şeyler hemen hemen çıktı, (ama annemde teyzemde vs. baya bilmişti geleceği).

çok tarih veriyor,dua okuyor kibrit veriyor faldan sonra her kibrit için bi dilek tutup yakıp atıyosun falan ilginç bi tarzı var,10 üzerinden 6-8 arası veriyorum ben.

bu konuyu ben açtım reklam yapmadığımı bilirsiniz,bi falcıya haksız para kazandırmakta istemem ama bu teyzeye verdiğim paraya üzülmüyorum,evi köpeği falan var faldan çok arkadaş ortamı gibi,muhabbet falan ediyor,ikramları oluyor,terapi yapar gibi,çok sıcak bir insan :)

kızlar o zaman avcılarda nesibe teyzeye gelmek isteyen bana özel mesaj atsın,uygun olduğu günleri de yazsın ben bir plan yapayım,

bilgi veriym tekrar nesibe teyze hakkında,7-8 liraya fal bakıyor,mevcut durumu biliyor gelecek hakkında çok spesifik şoka sokacak şeyler söylemedi bana ama söylediği şeyler hemen hemen çıktı, (ama annemde teyzemde vs. baya bilmişti geleceği).

çok tarih veriyor,dua okuyor kibrit veriyor faldan sonra her kibrit için bi dilek tutup yakıp atıyosun falan ilginç bi tarzı var,10 üzerinden 6-8 arası veriyorum ben.

bu konuyu ben açtım reklam yapmadığımı bilirsiniz,bi falcıya haksız para kazandırmakta istemem ama bu teyzeye verdiğim paraya üzülmüyorum,evi köpeği falan var faldan çok arkadaş ortamı gibi,muhabbet falan ediyor,ikramları oluyor,terapi yapar gibi,çok sıcak bir insan :)

peki canım ne kadar sürüyor yani terapi yapar gibi dediğine göre kısa kesip atmıyordur değil mi başından..

arkadaşlar, laf cafe çiğdem hakkında ne düşünüyorsunuz?gelecekle ilgili söyledikleri çıkıyor mu?

Smile24 merhaba,dedikleri tam anlamadım ama çıktı gibi bir iki tanesi,oraya goturdugum arkdasınkının hepsi cıktı suanı çok ıı bilior nişanlımın ismini sölemişti nerde çalıştığımı vs. geleceğe dairde bişeyler bildi gibi asıl beklediğim şeye daha var 2 ay ozaman görücem ama beklemeyip yine gidebilirim çünkü bende internetten pek bulamadım yorum ama ona baktıranlarla tanıştım birisin dayısnın öleceğini bile bilmiş..Sen nerde oturuyorsun hiç gittinmi??

hayır canım ben gitmedim ama ismini duymuştum...başka forumlarda da ismine denk gelmiştim ....teşekkürler cevabın için...:KK3:

bugün iş yerinde çok analiz yaptım,analiz yapmaya devam etmek istiyorum:)

bende aynı sizin gibi epeyce dolaştım...ve söylemem lazım ki...bütün bu falcıların arasında...benim veya arkadaşımla gittiklerimi sıralamak gerekirse...

gül,seyhan,nazife,düş cafe nesibi,sembol levent-batu-tarık-bora,belgin kostak,burcu,miraj serap,yumurtacı kadın:),seagarden neslihan,caddebostan zeynep,dilek,pelin ve bir kaç kişi daha vardır...

benim için mükemmel fal yoktur...ama aralarından gerçekten memnun olduğum birinci sırada...gül ve tarık...mecvut durumu iyi bilen,kişilik analizinde başarılı,soru cevap yapmayan ve gelecek ile ilgil söyledikleri mantıklı olanlarlar...gül,tarıktan biraz önde ,çünkü söylediği bir kaç birşey gerçekleşti.,ama en önemlileri henüz değil.. batu da fena değil idi,geçmişte bildiği şeyler olmuş idi

orta derece olanlar:levent,miraj serap,burcu,caddebostan zeynep

en foslar:seyhan ve yumurtacı kadın:)...ben bile daha iyi bakarım:)..

Bana göre de hala Tarık ipi göğüslüyor =) Tabi Gül'e gitmediğim için olabilir... Levent'i deneme düşüncem var ileriki günlerde... =)

levent bana hiç bilemedi kişilik analizleri filan tamam ama benim şu anki durumumu bile bilemedi ama sorulara verdiği cevaplar mantıklı bence tarık daha iyi leventten

sevgili selintortum..

ben gül den gerçekten memnun kalan kişilerdenim...ama söylediği herşey çıktı diyemem...çünkü bana zaman olarak ..ilk baktırdığim zaman... Temmuz'un başı idi...2010 sonları,2011 başı dedi (benim önem verdiğim konu için)...yani ona zaman var...gerçekleşirse paylaşırım...
onun dışında ,çok önem vermediğim ama bana has olan bir konuyu bildi ve söylediği gibi yaşadım...küçük bir olay ama tahminleri doğru idi...

benim için önemli olan konu için ..(ben 3 kere baktırım)..2010 sonu,2011 başı dedi...bu sefer net bir tarih verdi...aralık ortası dedi...bakacağım artık:)

aslına bakarsan tarihlere takılıp kalmıyorum ben pek. birebir tarih bilmeleri çok zor. bana verdiği tarih de bu ay içinde. az kaldı bakalım :)

bana da 13 eylül yazdı verdi kağıda..hatta ben cep telime kaydetmiştim kağıdı kaybederim diye :)) tabi ki ne olumlu ne olumsuz hiç bişi olmadı sıradan bi gündü

bana söylediği ve verdiği tarihleri ben birebir gördüm.hiç olmicak şeyleri bildi şu an nişanlandım sayesinde ve yakında evlenicem bile...:1rolleyes:

X