İstanbul'da Fal - Falcılar

arkadaşım baktırdı...bende onun yanındaydım...pozitif bir bayan...ve söyledikleri mantıklı..ele tutulur şeyler...ama şaşırtıcı noktası yok idi...yani şunu demek istiyorum...çok falcı gezince...beklenti de otomatik yükseliyor...belki de biz zeynep de bunu hissettik...ayrıldığında...memnun kalırsın ama...ama senin beklentini karşılar mı bilmiyorum...

zeynebin şöyle bir özelliği var..bir çok konu hakkında detay veriyor...özel,aşk,iş,aile,gelecek...bu da diğerlerinden farklı bir özellik:)

umarım yardımcı olmuştum:)

biri bana yardım edebilir mi özel msj nasıl atılıyorrr???????? :)

Arkadaşlar Caddebostan Zeynep ne demek? evinde mi cadde symbol de mi nostradomus da mı bakıyor

etoile teşekkür ederim cvp icin :)
aslında benim mersin'de bir tarotcum var, telefonda da bakıyor, evine gidince de, telefonda bakmak iicn önce postaneye para yatırmak gerekiyor... sonra arayıp soyluyosunuz parayı yatırıdgınızı. ılgılenenler bana özel mesajla e-posta adresını gonderebılrler, daha detaylı yazarım ordan.

purple cafede diye biliyordum Gül hnm ı orada değil mi? Bide ben yeni üyeyim özelden msj atmayı beceremiyorum malesef ( bakırköy Özlem Hanımın ttelefon numarasını bilen varsa bana yazabilir mi acaba???

slm nsıl ulaşabiliriz Hidayet ablaya yardımcı olurmusun ?

mersindeki bu hanımın adı Müzeyyen mi acaba?

bende geçen kış gittim bu sıralardı sanırım o zaman erkek arkadasım yoktu bikaç içinde sene sonunda biri olacağını sölemişti, oldu hala devam ediyor çok şükür.. Çalıştığım işimin ilerde yapmak istediklerimin neler olduğunu birebir bildi, eski erkek arkadasımdan bikaç güne kadar bir not alacağımı söledi aldım, eski erkek arkadasımın annesinin adını söled ve ilişkimizin onun yüzünden bittiğini bildi ama çok daha iyi olacağımı ve mutluluğun beni beklediğini sölemişti ki benim o dönem iki gözüm iki çeşme ihtimal vermezken ben Emre bunların hepsini söledi, ama inanmadım ben tabi :)) Şimdi ise forumdaki beğenilen falcıları denemeyi düşünüyorum ama kimse yardımcı olmuyooorrrr(( bakırköy özlemin tel numarasını rica ediyorum bilen birinden , bide gül purple cafe de mi tiki cafede mi ? birde Ayhaann ?? gerçekten iyi mi anlamadım ki :)) Bilen birinden birde onun numarasını alabilir miyim? bu arada kadıköyde bir niko dan bahsediliyor kzuenim gitmiş hemen bana özet geçti söledikelri doğru gelecek daha belli değil ki Allah tan başkası bilemez ama bizde ki merak işte ya tutarsa... bugün gidebilrisem tekrar deneyeceğim çünkü 5 sefer gitmeme ragmen baktırmadım, 45 dk bakıyor tarot ve kahve aynı anda bakıyomuş kendisi sölemşti ikisini birden açıyorum diye ama baktıramadım tabi, gidebilrisem bilgilendiririm,
saygılar

yaaa bide bişey soracağım yeniyim diye mi kimse bana yzmıyooorr aaaaaaa :::::::::((((((((((

evet gelmek isteyenler gülfem-sazis-nykes sen ve benle birlikte 5 kişi oluyoruz.ctesi bana uyuyor ama ben mecidiyeköyü pek bilimiyorum

Gelinim de özelden yazmış onu da eklersek tam 6 olduk, daha fazla kalabalık olmayalım bence bu şekilde yeterli

şimdi ben yarın Ayhana saat olarak 10 diyorum 6 kişi yarım saatten 3 saat sürerse 1 gibi bırakmış oluruz onu başka randevularıda varmış cünkü bir de pazar günü çalışmıyormus bilginize :)[/QUOTE]

çilek slm ayhanın numarasını alabilir miyim acaaba_? çok mersiii

sana ozelden gulun ve Ayhanın telını attım....Ikısıne de gıtmedım yorum yapamıycam...gul Tiki cafede eskıden purple daymıs.

merhaba,

hoşgeldin aramıza, öncelikle şunu belirteyim foruma 50 mesaj yazmadan özel mesaj atabilme hakkı verilmiyor.

bir de şu mersin'de olupta telefon ile bakım yapan kişinin bilgilerini paylaşabilir misin acaba? özelden mailimi gönderiyorum.

sevgileropuyorumnanaktan

ya ben arada bir girebiliorum her seferinde yeni isimler. bu ne hızzdelikafadulden böle,, kafamçokkarıştı gül başka yere mi geçti, tiki miki bahsediliyor, diyorum ki biri liste çıkarsın, kim hangi cafede diye. sonra birbirimizden telefon numralarını alırız.okuya okuya helak oluyorum.:bbo:

bu arada özel mesajda atamıyorum, şu mesajı 30 yapın bari. heyy editör! lülülülülülü

Çok doğru bunu ben yapabilirim sanırım;

Caddebostan Zeynep (evinde kahveye fincanı açmadan bakıyor 70 lira)
Esatpaşa Fatoş (evinde kahve bakıyor remil falı 20 lira)
Nişantaşı Symbol kahve 17 tarot 18 lira;
Leyla kahve ve iskambil
Fulya tarot
Bahar tarot
Meryem kahve ve tarot bakıyor
Caddebostan Symbol Levent
Kurtuluş Rita
Kurtuluş Melahat (kahve bakıyor 40 lira)
Nazife (suya yumurta kırıyor 100 lira evie gidince 50 lira)
Ali ihsan (Lara tarotu diyor baktığına 120 lira)
Su Karakuş (Osmanbeyde ofisinde tarot bakıyor 100 lira idi geçen yıl)
Cadı cafe Emine (Beyoğlunda kahve ve tarot 30 lira idi)
NAzlı (Harbiyede ofisinde iskambil 50 lira)
Gül (Bakırköy Tiki cafe kahve bakıyor 20 lira)
Beyoğlu Symbol Tarık (kahve 12.5 lira)
Ayhan ..............bilmiyorum
Dilek (Kadınlar kahvesi kahve iskambil tarot aynı anda 12 lira)
Tasula (Kapris cafede tarot su ve kahve 15 lira)
Şengül (Boğaziçi Ünv. karşısı ŞÜŞÜ cafe kahve bakıyor 25 lira sanırım)
Armağan (Cafe zade sanırım 25 lira kahve)
Nesibe Hanım (Avcilarda sanırım)
Emine (KArtal soğnlıkta evinde kahve 20 sanırım)
Seyhan (Bakırköy Sunway cafe )

Arkadaşlar eksik ve yanlış olanları lütfen tamamlar mısınız?

su karakus' a baktıran var mı? ben ankaradayken baktırmıstim bi de illa not alin , 2 sene sonra okudugunuzda anlarsinzi filan demisti ama su anda elimde mesela kagidi, orasindan tutuyorum, burasindan tutuyorum, oldurmaya calisiyorum ama yok. cikmamis. neyse napalim.

sinerJim kullanıcısından alıntı
selam kızlar. ben atışalanında hidayet ablaya qittim, falı evde bakıyo. kadına resmen cinler söylüyo hanemizde kaç kişi var fln fln. bana söyledikleri gerçekten çıktı. ben o zamanlar bi cocuğu sewiorum zannediodm şuan sewmiorm ama it qibi peşinden koşuodm ayrıydık barışmicağımızı söylemişti ve snde üsteleme çünkü çok esmer esmer taliplerin var dedi. 4 kişi söylemişti bana 1 tanesi elinde tüfeği askerde ama sana acılamıo fakat uzun süredir seni düsünen biri bu dedi. diğer 3 erkeğide söyledi onlarında km oldğnu bildim. okul hayatımla ilqili seylerde söyledi bi adamın bana yardım etceğini tipini felan, ama ben düsündm düsndm bulamamısdım ve okl zmnı qeldi qerçektnde sınava qirmem icin rapor almam qerekiodu bi adm bna yardm etti sınava fln qirdim ve qeçtm. üniv. ide söyledi 2 senelk okicakmısım doğru açıktan 2 sene okicam . qel qelelim askere, o askerle 2 yıl önceden tanısıodk fakat hic qörüşmemiştik bi iki defa konusmusdk ve bni qörnce etkilendğni söylemişti ama ben inanmamısdm. fala baktırdığım günden tam 6 ay sonra onunla tekrar konusmaya basladık o askerdeydi telefnla konusuodk ve izin qününde bulustuk ettik cıkmaya basladık =) ve şuan ciddi bi iliskmz var bu kış sözlenmeyi dsünüoruz =). bana bu dediklerini bn inanmamıstım baslarda ama daha sonra tartıp biçince yalan sölemediğini anladım....

ya bu kişi nerede nasıl ulaşabilirim?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…