İstanbul'da Fal - Falcılar

inci cafedeki nesrine itirazım var:))geçtiğimiz haziranda arkadaşımla birlikte baktırdık.bana verdiği tarihlerde söylediği hiçbişey olmadı.arkadaşıma söylediği şeyinde tam tersi olmuştu.okadar umutlanmışken tam tersi birşeyle karşılaşınca şok olmuştuk ikimizde

Kızlar evet Ayhan'a gitmek isteyenler olarak baya kalabalığız anlaşılan... Ben bazı arkadaşlara msn adresimi yolladım şuan biz bi grup oluşturduk coccon, umutluperi, gelinim ve ben olarak... Ayın 20sine randevu almaya çalışacağım... Bu gün pazar ve öğleden önce aramak lazım diye aramadım bu gün... Tatil günü sonuçta yarın öğleden önce arayacağım ayın 20 si müsait mi diye...

o zaman geriye sazis-nykes-gülfemmm-çilek05 ve ben kalıyoruz.bizde bir grup oluşturalım.bu saydıklarımdan kesin kimler baktıracak

Son düzenleme:

500 sayfa okudum bu kişiler hiç dikkatimi çekmedi,sen bi git o zaman yorumlarını yaz bak merak ettim şimdi bendedelikafadulden

Kızlar Ayhan bugun bana randevu verecek oyle demıstı soylerım sıze de burdan ısteraenız sızde gelırsınız...

arkadaşlar bende ayhana baktırmak istiyorum.beni de bir gruba sıkıştırırsanız sevinirim :)

Kızlar Ayhan bugun bana randevu verecek oyle demıstı soylerım sıze de burdan ısteraenız sızde gelırsınız...

canım duacın oluruz biliyo musun :) eğer çarşamba ya da cumaya alırsan (denizden'in bu iki günü müsait) takılalım peşine.

bildiğim kadarıyla nesrin hanım artık inci cafede değilmiş 2 hafta önce srduğumda artık burada değil demişlerdi tabii sen yinede bir telefon et gitmeden önce belki yanlış anlaşma olmuş olabilir

eveeeeeeeeettttttt.......... şu son takılı kaldığım dılekte pelınde benım ıcın bıtmıstır... ıkısı de aynı şeyi solemıstı... ve dedıklerının yanı o vurucu darbenın tammmmmm tersı olduuuuu... ve hep o vurucu darbe ıcın gıderdım...artık gıtmeme de gerek kalmadııı... yazık verdıgım paralara gerızekalı kafammm benımmm...umarım hersey gonlunuzce olurr...

Sevgilin geri gelecek meselesi miydi seninki de?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…