İstanbul'da Fal - Falcılar

denizdencim çok sağol ya biri sesimi duydu :)) ben gelebilirim eğer zamanımızı uydurabilirsek birbirimize. çilek de gelsin :) ama şey var 5-6 kişi demişsin mesajda çok olmaz mı verimli olur mu fallar bilemedim. 1-2 kişiye geliyorsa bence daha iyi. hem adam da yorulur ya insan bu da :)

Evet haklı olabilirsin canım... Gerçi genelde çok insana üst üste bakabiliyorlar ama bilmem ki... Dediğin gibi yorulabilir... Ama en azından adam 1-2 kişi için gelmemiş olur diye düşündüm... Ben sana mailimi atayım konuşalım o zaman... Bir 4-5 kişi olsak yormayız herhalde kaydirigubbakcemile2

u-ıkı kısıye daha yolladım ayhanın telını onlarda ısteyenlere yollasın lutfen

esatpaşadaki fatoşun telini bi bilen yollasın kızlar ya. diorcuğun mesaj hakkı yook

ayhana bende baktırmak istiyorum kızlar siz ulaşırsanız bana da haber verin ne zaman müsaitmiş, siz ne zaman gidiyorsunuz uyarsa bende gelmek isterim.

sevgili elice..
üzülme bence...biliyorsun...fal elektrik ve beklenti ile ilgili...nesibe hanım çok şeker bir bayan..ama fal içersinde bir konuda önce A dedi...sonra B dedi...bazı konularda da çok tahmin yürüttü ...ben yönlendirdikten sonra söylediği bazı şeyler doğru idi ama...
özet olarak...bir kaç sayfa önce yazmıştım....bence daha iyi olanlar var...

tekrarlıyorum....düş cafe...nesibe hanım a gitmek isteyen olursa....tel verebilirim...sizin için aldım:)

kızlar uzun zamandır giremiyorum nete demek ayhana ulaşıldı:)
bende katılabilir miyim size eğer bi mahsuru yoksa?

ayhan şu anı mı biliyor yoksa gelecek olarakta tutturuyor mu? yani ayhana baktırıp söyledikleri gerçekleşen var mı? birde ayhan tarot mu bakıyor..:bbo:

etoile,seninde söylediğin gibi fal elektrik ve beklenti ile ilgili.bana istediklerimi söylemişti o yüzden ben mutlu olmuştum.ama verdiği 4 haftalık süre ayın 20sinde doluyor bir şey olduğu yok.söylediklerinden çıkanlarda oldu ama asıl beklediğim şey olmuyor mafoldumben bir umut moral bulurum diye gittiğim falcılara boşa para harcadığımı farkındayım ama vazgeçemiyorum.başka türlü moralde bulamıyorum kendi kenimi yiyip bitiriyorum.inşallah sizlere söylenen her iyi güzel şey gerçekleşir istediklerinize ulaşırsınız diyeyim bari

Son düzenleme:

diorrissimo,tasulayı hiç denemedim.aha önceki sayfalarda bir arkadaşımız denediğini ve memnun kaldığını yazmıştı.ama sonrasında forum içerisinde çok fazla iyi yorumu yok diye hatırlıyorum.hatta bir arkadaşımız kendisi için tam bir fiyasko verdiğim paraya acıdım demişti.ama birimizin beğendiği falcıyı diğerimiz beğenmeyebiliyor.elektrik meselesi.ücreti uygun olduğundan denemekten bir zarar gelmez diyorum aklında kalacağına denemiş olursun

dilek'e gelince benim favorimdi.söyledikleri tutarlıdır.rahatlatır.yol gösterir.baktığı fallardan çıkanlarda oldu bana (verdiği tarihler de söylediği şeyleri yaşadım birkaç defa) ama belli olmuyor yinede.çok bel bağlamamak lazım.fal sonuçta

Evet bende gelmek istiyorum ancak çalışıyorum c.tesi ögleden sonra ve pazar günü olursa katılabilirim, avrupa yakasında merkezi bir yer olursa benim icin daha iyi olur taksım, şişli m.köy gibi.
Ancak gördüğüm kadarıyla ayhana ulaşmak başlıbaşına bir olay zaten, kendisiyle daha önce görüşebilen arkadaşlar varsa hamili kart yakınımdır şeklinde bir araya girseler nasıl olur :))

bende ayhana baktırmak istiyorum . size katılmak isterim ama sayımız biraz fazla. üşenmeyip ayhana baktırmak isteyenlerin listesini yaptım:))) 1-sazis 2-denizden 3-gelinim 4-gülfemmm 5-cocoon 6-umutluperi 7-nykess 8-çilek ve ben 9-manolya35 ( atlayıp göremediğim isimler varsa kusura bakmasınlar) bu durumda toplanıp birkerede baktıramayız beşerli iki grubamı ayrılsak ne dersiniz:)

evet iki grup daha mantıklı görünüyor burdan:)

arkadaşlar şu ana kadar okuduğum yorumlar ışığında bu hafta içinde deneneceklerde ilk 3'ü belirledim. (Ayhan hariç tabii. ona ulaşıncaya kadar şu isimleri denemeye karar verdim:
cafe zade-armağan, inci cafe-nesrin ve tiki cafe gül. var mı itirazı olan?? veya ekleyecek yeni bir ismi. veya ona gitme şuna git diyecek. ya şximdi konuşsun ya da sonsuza dek sussunkaydirigubbakcemile3

cafezade armağana ilk baktırdığımda evet dedim evet işte bu. kaıdn ne var ne yok herşeyimi bildi. sonrasında tekrar gitim. ilk söylediğinden biraz farklı şeyler söyledi. ama tekra deneyebileceğim biri. tiki cafe gülede gittim. direkt isim filan verdi verdiği isimde öyle ali ahmet gibi bir isim değildi yani. oda mevcut durumu bildi. gelecek içinde verdiği tarih yıl sonu. o yüzden bir şey diyemeyeceğim. inci cafe nesrine baktırmadım. benim yorumlarım bu şekilde :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…