İstanbul'da Fal - Falcılar

o kadın beni de gerim gerim germişti...reiki ayağına iyice sinirlerim zıplamıştı...dur bakalım sizin sonuç ne olacak...

Arkadaslar gelmisken istemeyerek de olsa sevale baktirdim,acikcasi kizin psisik gucu falan yok,bildiginiz tarot kartlarina bakiyor onu siz evde de yaparsiniz gerek yok falciya,bana olum$suz herhangi bir yorum yapmadi,pozitifti kendisi de, cikan kartlarda ama beni vurucak etkileyecek herhangi birsey yada aaaaaa bildi diyebilecegim birsey olmadi,bir daha gidermiyim hayir...kartlar guzel seyler soyledi,kiz da cici bir kiz ama benim fal anlayisim sadece kartlari yorumlamaktan ibaret degil,durum bu ha dertlesmek icin gidiyim derseniz o baska

Gelelim Tariga...sevalden ciktik Tariga gittik...bebn ilk defa gecen haftya gitmistim ona biliyorsunuzdur,kizlar bir insan atiyo olsa bu kadar tutturamaz,hadi diyelim atiyor herseferinde ayni seyleri atamaz,en ince detayina kadar bildi hayir diyebilecegim tek bir sozu yoktu,demekki diyorum goruyor yoksa nasil bilir ayni seyleri ve nasil bu kadar detay bilir./elecegi cikar mi cikmazmi bilemem ama su an da ve gecmiste tartisilmiycak derecede basarili,,

Ya bu foruma girmeye sinir oluyorum artık valla devamlı fal baktırasım geliyorr:çok üzgünüm:
Banada Ayhann lütfenn kimde varsa teliii bu son olsun diyorum hep ama inşallah Ayhandan sonra bende kimseye baktırma ihtiyacı duymammm :Saruboceq:

Arkhen2 mesajınızı aldım ama ancak yarın öğrenebilirim bende numara yok.Editörlerden birine atarım mesaj o zaman alabilirsiniz çünkü özel mesaj yazma hakkım yok

Kuzum inşallah öyle olur ancak çok da bel bağlamayın, Ayhan'ı 2 yıldır tanırım bir baktığı tam çıktı öyle böyle değil, diğerlerinde de çıkan oldu, götürdüğüm iki arkadaşıma da gelecek çıkmadı, alakasız şeyler oldu söylediklerinden. Yine de bir pay bırakın derim. Bana öyle bir şey söyledi ki ve çok iddialıydı görücez bakalım. Bu dediği de çıkarsa yok artık derim.

kızlar:)

düş cafe nesibe hanıma gittik..
pek beğenmedik...kötü değil yani... orta şekerli...
bazı yorumları güzel...ama saçmaladığı şeylerde oludu...bir konu da a diyor...5 dak sonra b diyebiliyor...doğru yönlendirdiğiniz zaman...yorumları fena değil...ama biz beğenmedik...gerçektem daha başarılı olanlar var...

genede gitmek isteyen olursa,telini aldım...isteyene özelden mesaj atarım..

etoile,yazdıklarını okuyunca şaşırdım nesibe hanım bana anlatırken çok iyi bakmıştı halbuki.söylediklerinden çıkanlarda olmuştu.senin memnun kalmamana üzüldüm.

beylikdüzü yakuplu tarafında evinde bakan nurgül hanım isimli biri varmış onu duyan deneyen oldumu arkadaşlar?

hımm,,bu ayhan sanırım seyyar falcı sositososito

Son düzenleme:
Evet ama işte 1-2 kişi için gelmez belki diye düşündüm ben... Bari toplanalım hep beraber çağaralım şöyle bi 5-6 kişi olalım en azından diye düşündüm...

kızlar Ayhan çok efendi biri.
Bugün arkadaşımı gönderdim ona.tek sana bakacak biraz fazla ver dedim.Arkadaşım 30 vermiş.Direk olarak 20 tl yi alıp ben bukadara bakıyorum sana fazla söylemişler bu 10 tl yi al demiş.
paragöz değil artı biz sorduk ne zaman baktıralım bir daha diye 3 ay geçmeden bakmayalım yine aynı şeyler çıkar sonuçta.boşa zaman ve para kaybı dedi.Çok tuttum ben ayhanı.çok yoğun o yüzden 12 gibi atın öğlen mesajlarınızı öğleden sonra yoğun oluyo ve asla yanıt vermiyo fal bakarken bu da çok harika.
artık onu tek geçerim

Dubisko senin yorumuna güveniyorum. Bana Ayhan'ın nosunu atar mısın rica etsem özelden?

Kızlar iyi akşamlar. Ben dün Tasula ve Dileğe gittim. Her ikisinin dedikleri de hemen hemen aynı ve çok şaşırtıcı. Dileğe fazlasıyla şaşırdım cidden bildi bakalım gelecek için dedikleri ne olacak? Çok yakın tarihler verdi. Bu ikisine gidip deneyen oldu mu acaba?

İkisiyle de ilgili yorumlar genelde olumsuz hep burda.

aslında çokyoruma açık ...çünkü dilekten çok memnun olanlar da var olmayanlar da...

ya bana da biri ayhanın telini yollasın helak oldum burda :)) bir de esatpaşalı fatoşun numarasını lütfen. yazza söyledim ama girmedi sanırım foruma

Kızlar madem öyle toplaşalım Ayhan'a baktıracaklar olarak... Hep beraber çağaralım??? Ama nasıl yapalım bu organizasyonu? Ben ayın 15inden sonra baktırmayı düşünüyorum zaten Ayhan'ın da zamanı yoktur herhalde o tarihe kadar... Birleşelim toplanalım hep beraber gidelim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…