İstanbul'da Fal - Falcılar

tamam anlaşıldı. nesrin oyun dışı! bu hafta ilk hedefimiz armağan ve gül olacak. izlenimlerimi paylaşırım. bakalım bana da isimleri 12den tutturabilecekler mi? .bu arada ayhan ayhan olalı bu kadar popüler olmuş mudur mrk ettim. kulübün bütün kadınları ona çalışıyor maşallah. üstüne para verse bu reklamı yaptıramaz. oyüzden kadınlar kulübünden aradığını söyleyene hemen randevu vermeli bence.kaydirigubbakcemile3

mrb arkadaşlar aranıza yeni katıldım..
ayhan dediğiniz kişi nasıl fal bakıyor ve yeri nerde? tavsiye edermisiniz :)

canımmm bu batu nerdeee bana yerini söyle lütfennnn

buarada kızlar bende bugün nesrine fal baktırmak için inci cafeye gittim.nesrin ayrılmış o cafeden zaten benim son gittiğimde fiyaskoydu bana soru sorup ona göre yorum yapıyordu ama ogün başı ağrıyordu belki ondandır diyerek tekrar denemek istedim.Ben de gitmişken başka bir bayana baktırdım ismi meliha gayet iyiydi yani şu durumu çok iyi bildi karışık olmasına rağmen:)hem tarot hem kahve baktı...yarım saat sürdü

bu forumu okuyunca iştah kabarmakta ne demek resmen ağzımın suyu akıyorher gün falcı falcı dolanasım geliyor:):)kızlar ayhana bende gelmek istiyorum.bir gruba beni de ekleyin mümkünse:)hafta içi olursa da güzel olur...

haftasonunda sorun yokta ;haftaiçi olursa yalnız cuma uygun olabilir benim için

hayır bakırköyde evinde bakıyor ayşe..cafede değil...söylediği şeylerden biri olduda ..başka baktıran varmı diye merak ettim..

Kızlar,konu Ayhan oldu çıktı farkındaysanız...eger bu kişi bir cafe de baksaydı bu kadar abartılmazdı,telefonlara cıkmıyor ve kolay ulasılamıyor diye erişilmez adam muamelesi yapıyoruz çoçuğa yani belki iyidir ama abarttık sanki biraz...

Son düzenleme:
neyse ki çok pahalı değil.20 üstü verince ve bilemedikleri zaman sinir oluyorum:)nedense en çok ona gitmek istedim. dediğin gibi fazla mı gaza geldik acaba:)

Canım ben beylikdüzün de oturuyorm hiç duymadım nerede bu numarası var mı mutlaka gitmeliyim...

ayhana ulaşanlar, irtibat kuranlar, fal baktıranlar kızlar söyleyinde bir yerde sabit çalışsın bu kadar insana da eziyet ettirmesin.

Arkadaşlar Merhaba,

Zuhuratbaba' da Orhan vardı ben 2 sene önce gitmistim fakat telefonunu kaybettim, numarasını bilen varsa gidebilrisniz, zuhuratbaba orhan diyince tanıyorlar o civardakiler.

Ortaköy'de Sani var, merak edeniniz varsa bana baktıgı cikmadi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…