İstanbul'da Fal - Falcılar

Ya bırakın gerginliği Ayhan beyciğim bugün bize fal bakmaya karar vermiş.Ortaköyde sahilde cafede olacağım :)
bayanssulusmileYARIN SİZE HER BİR SATIRI ANLATICAM CANLARIM

ben de merakla bekliyorum canım :)) bilen biri bana da ayhanın numarasını yollayabilir miı?

Dün Bey yokken ne kadar çok şey yazmışsınız hepsini okuyamadım
Dün akşam o iğrenç trafiğe ramen saat 7 de ortaköydeydim.
Ayhan saat 8 buçuğa doğru geli
Tam 6 kız hazır ve nazır onu bekliyorduk.
İkincş baktığı kişi ben oldum.
Size ortamı şöyle bir anlatayım
6 kız sürekli aaaaaaaaaaaa inanmıyorum şaka heralde diye Ayhanın her lafına soke biçimde yanıt verdi.
Her her her şeyi mi bilir bir insan ya
O kadar falcıya gittim abartmıyorum milyarlar verdim fal diye diye
Dün bugün her şey isim mekan vererek biliyor.Geleceğe dair planları biliyor.
Kişilerin anasına babasına kadar onların geçmişine kadar bildi.
Nese gelelim sadede BA YIL DIM.Şimdi bekleyip söyledikleri doğru mu ona bakacağız.
Özelden mesaj atamıyorum yeteri kadar burada mesaj yazmadığım için
YAZZ12 SENİN ATTIĞIN TEL SANIRIM AYHANIN ÇÜNKÜ BEN TAM ANLAYAMADIM ŞİMDİ KIZLARDAN HABER BEKLİYORUM.
BENDE 480 OLARAK VAR AMA SENDE Kİ 481.İlerleyen saatlerde doğru numara sende ki ya da bende ki diye buraya yazacağım.
Kızlar sizde buna göre tel numarasını YAZZ12 den alırsınız

Esatpaşa Fatoş kahveye bakıyor ve 20 lira. Çok iyi. Ayrıca ben dün Tarık ve tasulaya gittim. Tasula çok iyiyidi ancak Tarık için aynı şeyi söyleyemeyeceğim

ayhanın telini yazdım özelden o mudur

Canım bana verdiğin numara ayhana ait.
Ben özelden yazamıyorum.Kızlara sen verirsin telefon numarasını
fal bakarken teli açmıyo o yğzden mesaj at randevu için o geri dönüş yapıyo.
çok sempatik biri ya.terapi yaptı gerçekten
çok keyifli ve çok şaşırtıcıydı

Esatpaşa Fatoş kahveye bakıyor ve 20 lira. Çok iyi. Ayrıca ben dün Tarık ve tasulaya gittim. Tasula çok iyiyidi ancak Tarık için aynı şeyi söyleyemeyeceğim

meryem ve leyla nerdedir diye sormuştum ayrıca esatpaşadaki fatosun telini atarmısın bana

Dün Bey yokken ne kadar çok şey yazmışsınız hepsini okuyamadım
Dün akşam o iğrenç trafiğe ramen saat 7 de ortaköydeydim.
Ayhan saat 8 buçuğa doğru geli
Tam 6 kız hazır ve nazır onu bekliyorduk.
İkincş baktığı kişi ben oldum.
Size ortamı şöyle bir anlatayım
6 kız sürekli aaaaaaaaaaaa inanmıyorum şaka heralde diye Ayhanın her lafına soke biçimde yanıt verdi.
Her her her şeyi mi bilir bir insan ya
O kadar falcıya gittim abartmıyorum milyarlar verdim fal diye diye
Dün bugün her şey isim mekan vererek biliyor.Geleceğe dair planları biliyor.
Kişilerin anasına babasına kadar onların geçmişine kadar bildi.
Nese gelelim sadede BA YIL DIM.Şimdi bekleyip söyledikleri doğru mu ona bakacağız.
Özelden mesaj atamıyorum yeteri kadar burada mesaj yazmadığım için
YAZZ12 SENİN ATTIĞIN TEL SANIRIM AYHANIN ÇÜNKÜ BEN TAM ANLAYAMADIM ŞİMDİ KIZLARDAN HABER BEKLİYORUM.
BENDE 480 OLARAK VAR AMA SENDE Kİ 481.İlerleyen saatlerde doğru numara sende ki ya da bende ki diye buraya yazacağım.
Kızlar sizde buna göre tel numarasını YAZZ12 den alırsınız

tam artık baktırmıycam hepsi aynışeyleri söylüyo diyodum ki yeniden fal iştahımı kabarttınız:ecrin_bebek: peki bu ayhan bey internette ünlülerin medyumu diye geçen kişi mi acep. bide nası ulaşıcaz kendisine yazz hanımefendiden rica ettim ama kimbilir nezaman dönecek. sizde varsa telini atabilirsmsnz tskler

Hayatım tabii anlatırım. ben 15 yıldır giderim Fatoşa. Artık abla kardeş gibi olduk. Bi kere evinde bakıyor ve çooook tatlı bir kadın. Nescafe fincanına yarım fincan yapıyor kahveyi ve sen içtikten sonra kapatıyorsun. Sonra telveyi tepsiye döküyor ve başlıyor söylemeye. Ağırlıklı olarak aşk falı bakıyor. Tepsideki çizgileri ben artık anlayabiliyorum. Adam evli mi başka ilişkisi var mı ayrılacak mısın vs. gelecekle ilgili şeyleri görüyor ancak FAtoşun baktığı fal daha günlük ve dar kapsamlı. Ama ben çok memnunum. 20 liraya bakıyor bi de istediğin her zaman gidebilirsin. Öyle sıra falan da beklenmiyor.

Meryem ve Leyla Nişantaşı Symbolde. Ama Fatoşun telini yeni olduğum için özelden atamıyorum. Nasıl yapsak acaba

canım email adresimi göndereyim ordan atarmısın fatoşun telefonunu
[COLOR="Red"]xxxxxxxxxxxcom[/COLOR]
ayrıca birinden daha bahsediyordun onun atarmısın ilk mesajında vardı hatırlamadım ismini şimdi

Son düzenleyen: Moderatör:
biz de toplanıp ayhanı çağıralım bir yere ne dersiniz?

ayhan teke tek bakmıyomuymuşki?? birazdan ms j atıcam ben . o dönüyomuş ya müsait olunca. bakalım dönecek mi. ben aslında bugün çok yağmur olmsayadı bakırköydeki şu güle gitçektim. gerçi geçen gün bimelek kafedeki sevgiye gittim.gayet tatmin ediciydi. üstelik 10 liraya. canın sıkıldıkça gidebileceğin bi yer. yalnız en az 1saat beklemeyi göze almak gerekiyo. üstelik randevuyla gitmeme rağmen okadar beklettiler. neyse..buarada sevgi gelecek üzerine symboldeki leventle aynı şeyleri söyledi. sanki sözleşmişler gibi. enteresan geldi paylaşmak istedim.

ayhan teke tek bakmıyomuymuşki?? birazdan ms j atıcam ben . o dönüyomuş ya müsait olunca. bakalım dönecek mi. ben aslında bugün çok yağmur olmsayadı bakırköydeki şu güle gitçektim. gerçi geçen gün bimelek kafedeki sevgiye gittim.gayet tatmin ediciydi. üstelik 10 liraya. canın sıkıldıkça gidebileceğin bi yer. yalnız en az 1saat beklemeyi göze almak gerekiyo. üstelik randevuyla gitmeme rağmen okadar beklettiler. neyse..buarada sevgi gelecek üzerine symboldeki leventle aynı şeyleri söyledi. sanki sözleşmişler gibi. enteresan geldi paylaşmak istedim.
valla kaçkez sevgiye baktırdım her baktığında farklı söylüyor ben beğenmiyorum sevgiyi

valla kaçkez sevgiye baktırdım her baktığında farklı söylüyor ben beğenmiyorum sevgiyi

aslında ilk bakımlar önemli sanırım. sonrasında onların ruh hali, kafa dagınıklığı, yorgunlukları etkiliyor olabilir. ilk seferde biliyorsa biliyor sanki. oyüzden mümkün mertebe değişik kişilere gidiyorum. mesela symbol beşiktaşta bülent var. ilk gittiğimde iyiydi. sırf iyi diye tekrar gittim. pişman oldum. denenmişi denemeyeceksin diyolar ya sevgilide. onun gb falcılar içinde geçerli galiba

tam artık baktırmıycam hepsi aynışeyleri söylüyo diyodum ki yeniden fal iştahımı kabarttınız:ecrin_bebek: peki bu ayhan bey internette ünlülerin medyumu diye geçen kişi mi acep. bide nası ulaşıcaz kendisine yazz hanımefendiden rica ettim ama kimbilir nezaman dönecek. sizde varsa telini atabilirsmsnz tskler

malesef özel mesaj yazamıyorum:KK43:(((
valla öle bi şey duymadım
uzun ince bir adam :)

X