İstanbul'da Fal - Falcılar

alla alla bana o kdr çıkıyor madem kehanet, neden hala gerçekleşmedi güzellikler kuşlar böcekler...çıksa 1 yıldır dünyanın en mutlu insanıydım. al güzel kehanet...pehhhh

tamam çok güçlü enerjisi vardır ona bir lafım yok ama iyi de çıkmadı ki...kökten uğursuz bu fal işi...delikafadulden

Esasen ben de Gül'e gitmeden ve bu tarot efsanesini duymadan evvel birkaç kere tarot baktırmıştım. Onlara kalsaydı benim de şimdiye çoktaaaannnn milyoner olmam artı evli barklı filan olmam lazımdı :))))) Ama duyduktan sonra bilinçaltım şartlanmıştır diye bir daha baktırmaya cesaret edemedim...

Arkadaşlar valla bugünlük bu kadar fal muhabbeti bana yeter :)) Kafam allak bullak oldu :))
Tryamour seninki de enteresanmış hani :)) Güzel şeyler dediyse hepsi olur inşallah :))

resimli kart...1/78 olasılık var, kartlar değil aslında söyleyen yorumcular, hisler...tarotu gerçekten herkes bakamaz. söylemiştim ben de baktım bir zamanlar sonra yırttım attım. bahar'ın tarotla vermediği isim kalmadı kişi, iş vs vs. kartlarla bunları çözmesi zor iş. önsezi kimi zaman telepati. cihangirdeki özgür en dürüst olanı oydu. ben düşüncelerini okuyorum telepati yapıyorum demişti evet aklımdan ne geçiyorsa okudu. kartlar kehaneti de yaratır dedi. bu bakanın psişik güçlerine kalmış bir durum ama yalnızca aracı kart. gelecek 2-3 kartla çıksaydııııı şu anda herkesin kaderi hayatı allak bullak olmuştu. herkes her şeyi istediği şekle sokmuştu. nazar gibi aslında enerji birikimi.

resimli kart...1/78 olasılık var, kartlar değil aslında söyleyen yorumcular, hisler...tarotu gerçekten herkes bakamaz. söylemiştim ben de baktım bir zamanlar sonra yırttım attım. bahar'ın tarotla vermediği isim kalmadı kişi, iş vs vs. kartlarla bunları çözmesi zor iş. önsezi kimi zaman telepati. cihangirdeki özgür en dürüst olanı oydu. ben düşüncelerini okuyorum telepati yapıyorum demişti evet aklımdan ne geçiyorsa okudu. kartlar kehaneti de yaratır dedi. bu bakanın psişik güçlerine kalmış bir durum ama yalnızca aracı kart. gelecek 2-3 kartla çıksaydııııı şu anda herkesin kaderi hayatı allak bullak olmuştu. herkes her şeyi istediği şekle sokmuştu. nazar gibi aslında enerji birikimi.

Çok doğru... Ekleyecek bir şey bulamadım... boshayallersmile

hayatın düzenine aykırı gidiyoruz aslında. kolayı seçiyoruz geleceği öğrenmek isteyerek, acıyı çekerek pişmeye tahammülümüz yok belki. ya da başımıza gelenlerden ders çıkarmak daha zor geliyor. fal için gidilmez yollara düşüyoruz, vermeye kıyılamayan paraları veriyoruz. istediğimiz gibi söylenirse ağzımız kullaklarımızda olması için umutla bekliyoruz. beklediğimiz şey tam tersi olunca uçurumdan yuvarlanmış gibi oluyoruz. istediğimizden farklı söylenirse suratımız 5 karış moral 0 anı kaçırıyoruz.

yanlış anlaşılmasın ben kimseye hayat dersi vermiyorum, herkes neyin ne olduğunu da biliyor zaten. tartışılacak yer de burası değil farkındayım. lakin geyik terapi derken kaptırmış gitmişiz aslında görünen bu. bunları yazıyorum çünkü kafamdaki muhakeme bitmedi günlerdir. olacak olacak denen şey ertelene ertelene ekim'e kadar geldi. bu ay da bir şeyin olacağı yok. sonra kasım, sonra ocak...böyle böyle geçecek. son gittiğimde levent'in dişleri inci gibi parlıyordu. porselen yaptırmış herhal. o azı dişinde benim de payım var diyesim geldi ama ne çare kendi ayaklarımla gittim:jeyyar:

velhasıl birilerine hayrımız dokunsaydı bu paralarla çoktan muradımıza ermiştik, şen kahkahalarımız eşliğinde martinilerimizi yudumluyor olurduk.:içelim:

neyse susayım ben çok dertliyim:çok üzgünüm:

Bir arkadaşımla gitmiştik,bu fal bakarken saydı döktü;İşte hayatında biri var,fiziği şu,karakteri bu,siz buraya gitmişsiniz,bunu yapmışsınız...Arkadaşımda inkar etmeye çalışıyor aklinialirimsmile tabi biraz benden çekinerekten,bu kadın delirdi yalan söyleme yapmışsın işte diye kaydirigubbakcemile tabi arkadaş daha fazla saklayamadı kaydirigubbakcemile3

Yani böyle çok olay var,mesela bir arkadaş boşanıcak onları söyledi,dediki kız sen evden ayrılırken kocanın parasını almışsın (çalmışsın) kadın pancar yok,mok desede Nilüfer yermi :jeyyar:

Anlayacağınız hayatınız çok çetrefilli ve kimsenin bilmesini istemiyorsanız yanlız gidin zemuszemus

bağcılardaki fal bakan kadının telini özelime msj atabilirmisiniz acaba? benim henüz özel msj hakkım yok. çooook tsk ederimmkaydirigubbakcemile3

hayatın düzenine aykırı gidiyoruz aslında. kolayı seçiyoruz geleceği öğrenmek isteyerek, acıyı çekerek pişmeye tahammülümüz yok belki. ya da başımıza gelenlerden ders çıkarmak daha zor geliyor. fal için gidilmez yollara düşüyoruz, vermeye kıyılamayan paraları veriyoruz. istediğimiz gibi söylenirse ağzımız kullaklarımızda olması için umutla bekliyoruz. beklediğimiz şey tam tersi olunca uçurumdan yuvarlanmış gibi oluyoruz. istediğimizden farklı söylenirse suratımız 5 karış moral 0 anı kaçırıyoruz.

yanlış anlaşılmasın ben kimseye hayat dersi vermiyorum, herkes neyin ne olduğunu da biliyor zaten. tartışılacak yer de burası değil farkındayım. lakin geyik terapi derken kaptırmış gitmişiz aslında görünen bu. bunları yazıyorum çünkü kafamdaki muhakeme bitmedi günlerdir. olacak olacak denen şey ertelene ertelene ekim'e kadar geldi. bu ay da bir şeyin olacağı yok. sonra kasım, sonra ocak...böyle böyle geçecek. son gittiğimde levent'in dişleri inci gibi parlıyordu. porselen yaptırmış herhal. o azı dişinde benim de payım var diyesim geldi ama ne çare kendi ayaklarımla gittim:jeyyar:

velhasıl birilerine hayrımız dokunsaydı bu paralarla çoktan muradımıza ermiştik, şen kahkahalarımız eşliğinde martinilerimizi yudumluyor olurduk.:içelim:

neyse susayım ben çok dertliyim:çok üzgünüm:

her cümlene tek tek katılıyorum...belki de bu yüzden kendimizi kaptırdığımız için olmuyor...ne zamandır tutuyorum kendimi fal baktırmamak için...
kaydirigubbakcemile5

geçen cumartesi bir arkadaşımla tarığa gittik.bana da çok soru sordu ve ona göre yorumlar yaptı.arkadaşıma daha fazla şeyler söyledi cumtsi olmasına rağmen bize 40 dak içinde hemen sıra geldi.falım 5 dak dan az sürdü diyebilirim.elektriğimiz uyuşmadı dimek:):)bu arada avcılarda oturan bir arkadaşımı ve teyzemi düş cafe nesime hn yolladım.çok memnun kaldılar.bu hafta bende gitmeyi düşünüyorum.yorumları yazarım.esatpaşa fatoş hanım nasıl ve ne kadara bakıyor?memnunsan eğer yakın yerdeyim denemek isterim.

sekiznisan merhaba...

düş cafe avcılarda..tam olarak nerede?
telefonu varsa,özelden atabilirmisin?
ben internet ten baktım..ama iletişim bilgilerine maalesef ulaşamadım

Etolie senin yorumun ne Tarıkla ilgili? Gelecekle ilgili söyledikleriyle ilgili fln...?

sevgili denizden...ben çok fal baktırdım (burdaki herkes gibi)...ve en memnun kaldığım kişi tarık oldu...az ve öz idi....ama içinde bulunduğum durumu çok güzel analiz etti...ve benimle ilisi olmayan hiç birşey söylemedi...gelecek ile ilgili söyledikleri de çok mantıklı.....gerçekleşme oranına bakmak lazım tabii....ama ben tarığın fal tarzını beğendim...

sevgili denizden...ben çok fal baktırdım (burdaki herkes gibi)...ve en memnun kaldığım kişi tarık oldu...az ve öz idi....ama içinde bulunduğum durumu çok güzel analiz etti...ve benimle ilisi olmayan hiç birşey söylemedi...gelecek ile ilgili söyledikleri de çok mantıklı.....gerçekleşme oranına bakmak lazım tabii....ama ben tarığın fal tarzını beğendim...

Evet her dediğine katılıyorum... diğer saçma falcılar gibi araya saçma sapan şeyler sokmadı... benimle ilgisiz hiç bişey söylemedi... Kısa öz gerçekten iyi analizler yaptı ağzım açık kaldı... ama gelecekle ilgili dediklerini beklicem... olabilir şeyler...

Nişantaşı Symbolde çok iyi tarot bakan Bahar ve Fulya var. Olanı ve geleceği söylüyorlar. Bana çok fazla çıktı ve bir de kahve baktırdığım Meryem ve Leyla var ki zamanlar dahi çıktı. Tavsiye ederim. Ayrıca Zeytinburnu'nda oturan Nazife var suya yumurta kırıp bakıyor ki çok ilginç. O da bana birşeyler demişti geleceğ dair çıktı kısmen. Bakırköy'de de bir cafede Güldiken diye biri var. Çok ilginç sadece yüzüne bakıp söylüyor. Ayrıca CAddebostan'da Zeynep var eskiden Bahariye'de Mona Lisa'da bakıyordu şimdi evinde bakıyor. Şiddetle tavsiye ederim. Bir de Esatpaşa'da 15 yıldır gittiğim Fatoş var. Büyük fincana yarım kahve koyuyor ve içip kapatıyorsunuz. Sonra o kahveyi tepsiye döküp çiziyor. Remil diyorlarmış Mısırlılar buna. Ben aslında remili kum falı diye bilirdim. Neyse ben epey fal geçmişi ve deneyimi olan biriyim ve burayı da tesadüfen buldum. Ben de sizlerden yeni falcılar öğrendim bugün. Denemek isterim bazılarını tabii.

esatpaşadaki fatoş nasıl anlatır mısın diorcum biraz. evime yakın bi deneyebilirim belki. ücret nedir neye bakar tutturur mu filan..

X