İstanbul'da Fal - Falcılar

Esatpaşa Fatoş kahveye bakıyor ve 20 lira. Çok iyi. Ayrıca ben dün Tarık ve tasulaya gittim. Tasula çok iyiyidi ancak Tarık için aynı şeyi söyleyemeyeceğim

şu fatoş hanımın telefonunu nasıl alabilirim senden?merak ettim...değişik bir fal tarzı varmış:)

Hayatım tabii anlatırım. ben 15 yıldır giderim Fatoşa. Artık abla kardeş gibi olduk. Bi kere evinde bakıyor ve çooook tatlı bir kadın. Nescafe fincanına yarım fincan yapıyor kahveyi ve sen içtikten sonra kapatıyorsun. Sonra telveyi tepsiye döküyor ve başlıyor söylemeye. Ağırlıklı olarak aşk falı bakıyor. Tepsideki çizgileri ben artık anlayabiliyorum. Adam evli mi başka ilişkisi var mı ayrılacak mısın vs. gelecekle ilgili şeyleri görüyor ancak FAtoşun baktığı fal daha günlük ve dar kapsamlı. Ama ben çok memnunum. 20 liraya bakıyor bi de istediğin her zaman gidebilirsin. Öyle sıra falan da beklenmiyor.

fatoş hanım'ın telini bana da gönderebilir misiniz rica etsem? özel mesaj atamıyorum henüz. bir de bildiğiniz tel den fal banak varsa paylaşır mısınız lütfen numarasını?

yok canım o bal değil fal dır büyük ihtimal, hızlı yazmaktan falan olmuştur bence a.s
yoksa bal pahalı birşey onunla da fal bakmazlar herhalde :uhm: sanırsam:1shok: yoksa bakarlar mı ki?
sonuçta bir laf var ya söyleyene değil, söyletene bakıcan falan diye, sonuçta söyletenler bellisempatiksalakcinni

Tamam canım git mutlaka memnun kalırsın. gecen hafta bii arkadasımada tavsiye ettim o da memnun kaldı. Şu zamana kadar o kadar falcıya gittim ki... ya resmen baska falcıya gıtmıstım sevalden önce bana bosanacaksın dedi :bbo:
Seval eve dönecek esin bak gör dedi ve döndü eve hemde benim umutlarım tükenmişken..

merterdeki esin ne oldu gittinmi

taksimde inci cafe emine hanıma baktıran warmıydı arkadaslar bilgi werebilecek olan warmı?

kızlar ayhan ayın 18 ine kadar doluymuş.
Randevu almak isteyenler cep teline mesaj atsınlar lütfen

ayyy çok heyecenlıııııııı.ilk kez bir faldan (bugün ve düne dair) memnun kaldım.umarım gelecekte tutar

sanırım aynı seval bende baktırdım arkadaşımda seval iyiydi taksim dem cafede mangonun karşısında amabende yok telini bulursan randevu al daha az beklersin uzun bakıyor çünkü daha henüz gerçekleşmedi ama kişi analizleri süper

alevko sen hem leventten hem burcudan memnun olduğundan bahsetmiştin.şimdi fikrin değişmiş görünüyor.yanılıyor muyum yoksa?[/QUOT

hayır canım ben her ikisinden de memnun kaldım zaten ikiside bana aynı şeyi söylediler sadece levent daha ayrıntılı ve tarihler hakkında daha dar bir zaman dilimi verdi

burcunun dediği birşeyi harfiyen yaşadım tam tarif ettiği gibi oldu gerçi sık tekrarlanan birşeydi ama verdiği tarihlerde oldu o olaydan sonra da levente gittim gerisi ikisi de aynı şeyi söylediler geçmiş yazılarıma bakarsan da ayrıntılı biçimde anlattım

ama asıl problem şu ki ben her ne kadar doğruları da söylemiş olsalar ve ne kadar güzel bir gelecek çizmiş olsalarda onların dediği hayatı yaşamak istemiyorum bu nedenle hala bir umutla başka falcılara baktırıp belki başka birşey söylerler diye umut ediyorum ama son baktırdığım 4 falcının 4 ü de aynı seyde ısrarcılar ümitsiz vakayımbenneyaptımki

canım merak ettim burcuyu nerde bulabilirim ?bnde gitmeyi düşündüm bu yazıları okuduktan sonrabilmiyorumkismile

X